Точно 👍. Девин им показа, че не омразата , търсенето на сметка, отмъщението е пътя. Любовта лекува . Нейната любов промени Аслан от нарцис и манипулатор в "най- емпатичния мафиот ". Нейната любов дава шанс дори на Хюлия, защото миналото не може да се промени , но ако успееш да накараш един лош човек да направи добро това вече е успех. Девин точно това прави . Ще цитирам Алинка / тези дни се сещам често за нея / ако убиеш убиец убийците в света няма да станат по- малко. Та ако перефразирам , ако причиниш лошо на лош човек , броя на лошите няма да стане по- малко.
Диве, само едно пояснение , анализа на американката е само за първи сезон.
Леле, Беа 😊 аз съм само на кафе ☕ по традиция. Ще гледам разбира се, но аз не коментирам по принцип . Та не знам дали да ме броиш

Лейла вече снима нов сериал 😜

Редовната подръжка от Башак 😍

Фени, сега успях.😊

благодаря за линка, мила! 



Значи наистина бебчето ни е живо, слава богу!

