Предстои ми инсеминация - тема 34

  • 38 441
  • 815
# 540
Alise, аз съм от Варна, но правя инсеминациите в София.
В МЦАР Александров младши е добър, но той работи и в Плевен и вероятността точно при него да минеш всички прегледи и инсеминация не е голяма. За доц. Кисьов също има добри отзиви. Индивидуално е, всеки е доволен където е успял. По-скоро е добре да се срещнете с няколко лекаря и сами да прецените кой е вашият.
Можеш да питаш за отзиви и в тая тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1480512.msg47834020#new
Ако имаш нужда от допълнителна информация пиши на лични.

Виж целия пост
# 541
Записвам се с 2 - ра неуспешна инсеминация от днес съм с цикъл.. Успех на всички! 🌺
Виж целия пост
# 542
Записвам се с 2 - ра неуспешна инсеминация от днес съм с цикъл.. Успех на всички! 🌺

Къде и при кой лекар сте ги правила?
Виж целия пост
# 543
Момичета, пуснах пак чхг и прогестерон, но в Рамус. Сутринта имаше около 20 човека в Здраве и нямаше как да чакам, че съм на работа. Като излязат ще пусна резултата да го коментирате, че аз сигурно няма и да го разбера 😃
Виж целия пост
# 544
Честито ,Диди. Чакаме новия чхг двоен.
Аз този месец ще си почина от инсе и ще опитаме със стимулация с Фемара 2 по 1 , 2 до 6 ден и Естрофем по 1 вечер 7- 12 ден. Когато достатъчно узреят достатъчно фоликулите ще ми сложи Хориомон,след овулация Дуфастон 3 по 1. Това е схемата ,с разликата ,че опитите ще бъдат през нормални,не инсе да слагат спермата обработена. Също съм поръчала Преферт гел за овулацията. Стискайте ми палци. 🩷
Виж целия пост
# 545
Момичета,

Някоя от вас имала ли е синини по тялото, появили се при употреба на Clexan и Aspirine protect заедно предписани с редуване?
Виж целия пост
# 546
Момичета,

Някоя от вас имала ли е синини по тялото, появили се при употреба на Clexan и Aspirine protect заедно предписани с редуване?
редуване не е ок . Иначе синини са нормални
Виж целия пост
# 547
Ами както казах нищо не разбирам. Grinning Но ЧХГ ме усмихва Heart Може ли мнение за прогестерона?
Виж целия пост
# 548
ЧХГ изглежда много добре според мен, браво!  Hug
За прогестерона, въпреки, че пише, че е в референтните стойности, според мен е малко към долната граница, но по много бегли представи (пак казвам въобще не съм проучвала, защото не съм стигала до там Grinning )

Тук пише други стойности:

Скрит текст:
Нива на прогестерона по време на бременност:

1 триместър - 35 - 141 nmol/L;
2 триместър - 80 - 264 nmol/L;
3 триместър - 187 - 681 nmol/L;
Прочети още на: Какво означават промените в нивата на прогестерона? | Puls.bg - https://www.puls.bg/zachatie-c-39/kakvo-oznachavat-promenite-v-n … gesterona-n-44104

Може да попиташ момичетата в другата тема за ЧХГ, която ти изпратих по-нагоре или най-добре доктора ти.

Успех! Flowers Four Leaf Clover

Нани, съжалявам за неуспеха! Успех с третата! Yellow Heart
Виж целия пост
# 549
Записвам се с 2 - ра неуспешна инсеминация от днес съм с цикъл.. Успех на всички! 🌺

Къде и при кой лекар сте ги правила?
В болница Надежда д- р Тихомирова
Виж целия пост
# 550
Записвам се с 2 - ра неуспешна инсеминация от днес съм с цикъл.. Успех на всички! 🌺

Къде и при кой лекар сте ги правила?
В болница Надежда д- р Тихомирова
Благодаря.
Виж целия пост
# 551
Писах тъкмо в нея тема, и на мен ми се струва нисък.

ЧХГ изглежда много добре според мен, браво!  Hug
За прогестерона, въпреки, че пише, че е в референтните стойности, според мен е малко към долната граница, но по много бегли представи (пак казвам въобще не съм проучвала, защото не съм стигала до там Grinning )

Тук пише други стойности:

Скрит текст:
Нива на прогестерона по време на бременност:

1 триместър - 35 - 141 nmol/L;
2 триместър - 80 - 264 nmol/L;
3 триместър - 187 - 681 nmol/L;
Прочети още на: Какво означават промените в нивата на прогестерона? | Puls.bg - https://www.puls.bg/zachatie-c-39/kakvo-oznachavat-promenite-v-n … gesterona-n-44104

Може да попиташ момичетата в другата тема за ЧХГ, която ти изпратих по-нагоре или най-добре доктора ти.

Успех! Flowers Four Leaf Clover

Нани, съжелявам за неуспеха! Успех с третата! Yellow Heart
Виж целия пост
# 552
Здравейте. Възможно ли е от Фемара по-бавно да ми спира цикъла ? Нали изтънявала лигавицата.. още два дни ще я пия реално и ще почвам Естрофем 2 по 1 до овулация. Но от този Естрофем нали има някакви странични ефекти като кървене ,четох листовката и не знам сега дали да го пия..
Виж целия пост
# 553
karakostova, нали лекар те следи? Попитай го, не спирай на своя глава така лекарства и не променяй схемите, защото така сама си намаляваш шансовете за успех.

Flowering, май ти беше питала назад за ЕЦ - аз забременях след една инсеминация на напълно ЕЦ, само витамини пиех. След инсеминацията добави докторът и прогестерон (не му помня името, но беше вагинален като гел един такъв).

Dilyana, честито! Прати изследванията на лекаря си да погледне прогестерона. Той, ако прецени, ще ти коригира дозата на утрогестана. Лека бременност и пухкав финал!
Виж целия пост
# 554
Боби,Нищо няма да спирам предполагам че като свърши Летрозола и когато почна Естрогена ще спре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия