Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...41

  • 102 371
  • 747
# 690




Виж целия пост
# 691
Виж целия пост
# 692
Много пъти сме имали циганско лято, но циганска зима досега не сме имали.

Имам ярък спомен за пластмасовите играчки, които дъвчех, като дете.
И сега като купя домати, идва носталгията.

Най-страшните думи от нашето детство:  - "Извадете двоен лист!"
Виж целия пост
# 693
- Докторе, синът ни много обича да си играе с пясък, прави замъци......
- Е, какъв е проблемът? Това е нещо нормално за децата.
- И ние така мислим, но жена му иска развод.
Виж целия пост
# 694


Виж целия пост
# 695
Мюлер:
- Щирлиц, имам за вас две новини. Едната лоша, другата още по-лоша.
- Почвай с лошата.
- Ами онази руската пианистка всичко си е признала.
- И какво по-лошо от това?
- Ами признала го е не на мен, а на жена ти.
Виж целия пост
# 696
Питат ученик:
- Трифоне, кой предмет в училище ти е любим?
- География.
- А може ли да ни кажеш, защо?
- Защото в кабинета по география е най-силен сигнала на училищния Wi-Fi.
Виж целия пост
# 697
Мюлер вика Щирлиц:
– Щирлиц, този Ви те спипахме с неопровержими доказателства. Как ще обясните на Фюрера, че отпечатъци от вашите пръсти са намерени на гърдите на Ева Браун?
– А вие, хер Мюлер, първо трябва да обясните на Фюрера как сте намерили отпечатъците ми именно там?
Виж целия пост
# 698
Виж целия пост
# 699
Виж целия пост
# 700
- Ти защо свириш на пиано по три часа на ден като си нямаш и понятие от музика?
- Защото човек трябва да знае какво иска!
- И какво искаш ти?
- Апартамента на съседа!
Виж целия пост
# 701
- О, колко сте умна, госпожо!
- Аз не съм умна, а опитна. Ако бях умна, нямаше да съм толкова опитна.
Виж целия пост
# 702
Виж целия пост
# 703
- Докторе, постоянно кашлям.
- С някоя билка пробвахте ли?
- Пробвах. Хиля се, ама пак кашлям.
Виж целия пост
# 704
Елхата прибрахме... Суджука изядохме... Виното изпихме...
Тая зима какво още чака, та не си тръгва?

Жена заминава в командировка.
На другата сутрин мъжът буди детето и го води на детска градина.
Обаче там му казват, че такова дете при тях няма записано.
Мъжът води детето в друга детска градина, но отговорът е съшият.
Връщат се в колата и детето казва:
-Тате, още една детска градина и ще закъснея за училище!

По-добре милка с лешници, отколкото лелка с мишници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия