Краят на срока приближава, а ДЕВЕТОКЛАСНИК иска просто да минава

  • 40 214
  • 748
# 150
tatatuni, да си жива и здрава! Много щастие ти желая!
Тони, честит имен ден! Бъди жива и здрава!
Виж целия пост
# 151
Честит рожден ден на tatatuni! Много здраве, успехи и щастие!
Честит имен ден и на явните, и на скритите ни именици! Дано Тони е добре.
Виж целия пост
# 152
tatatuni, честит имен ден! Здраве и много щастливи моменти!

Честити да бъдат всички именици!
Виж целия пост
# 153
Честити празници на рожденичките и именяците днес (и вчера)!
От здраве, щастие и късмет да не се отърват!

Хубав и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 154
tatatuni, жива и здрава да си ми козичке! Flowers Hibiscus Много да те слушат мъжете в къщи!

Здраве желая и на всички именяци днес!

Портмонето и личната карта са взети. Жената-чистачката била изключително мила и симпатична. Говорили си 10-тина минути за Технически университет и евентуалното му бъдещо студентстване там. "Може пак да отида при нея да си говорим. Приятно е да се говори с такава баба." Astonished Честно казано незнаех какво да му отговоря, но и тя ми се обади, да благодари за бонбоните, които пратих. Наистина е много бъбрива.
Виж целия пост
# 155
Тататуни, честита да си🥳🥳🥳
Днес наше дете също е рожденик, а и класната на моя малчо🥰
Явно много специални хора в този ден са се родили🥰🥰🥰
Нинкоооо, Никола няма нужда да си връзва главата... Все някой ще я намери и ще я върне🤣
Виж целия пост
# 156
Благодаря ви сърдечно! 😘☺️
 Честит празник и на именниците! 🌹🍷
Виж целия пост
# 157
Честит рожден ден на Нинка и Тататуни!
Честит имен ден на Тони и всички празнуващи! Здраве и щастие желая!
Виж целия пост
# 158
Честито, Tatatuni! От здраве и късмет да се не отървеш!

Честито и на Тони и на всички именици!
Виж целия пост
# 159
Честит рожден ден на Тататуни и имен ден на Тони! Бъдете живи и здрави!

Понеже ме окуражихте, ще се опитам да ви разсмея с едно лятно творение. То не ми е от най-най, но пък е по темата за нашите деца:

Голямото лятно четене

Наборът седнал с "Мадам Бовари",
а на котлона боб се вари.
Той го подправя с джоджен и сол
и пак се завръща на своя си стол.

Романи, романчета, томове има
да си дочита, дорде дойде зима.
Но, хайде, завършвай я тази Мадам,
че чака реда си Гъливер там.

Дядо Горио, един тайнствен граф
И после отиват на друг параграф
Отлични са нашите набори мили
Към още матури летят с нови сили!
Виж целия пост
# 160
Честито на всички празнуващи днес и на тези,от предходните дни!Бъдете здрави,щастливи,обичани и с много късмет!!!🎂
Blueeyes,имаш талант,адмирации!
Тони,къде си ?
Виж целия пост
# 161
Честита да си,Тататуни! Здрава и много щастлива!🍀
Тони,със здраве да си носиш името!🍀 Идвай ,че много ни липсваш! Надявам се,че всичко е наред при вас!
Блу,много свежа мисъл имаш! Пиши ни по-често!
Виж целия пост
# 162
Честити да са празнуващите. От здраве да не се отърват.
Девойката е наредила едни петици, даже и четворка се очертава за срока. Ама хич не й пука. Сега най-важното е ,че любимият й кон се връща в базата , намерила си е учител по немски и е много хепи.
Виж целия пост
# 163
И при момата има спад, даже май към 4.50 се очертава успехът. Като не си учи термините по предметите на език и не си следи сроковете на домашните. Не се е сдухала, нито преучила, знае си какво къде е сбъркала.
И да ме питате защо го бях лепнала това в осмокласната тема, в която принципно не влизам...  Чак като ми излезе полезно от непознат ник се усетих.😶
Виж целия пост
# 164
Младежът само по математика е бетон само с шестици. Повечето предмети ще са петици. Биология и история май даже за 4 се очертават. По химия продължава да е с една единствена оценка от входно ниво, 4! Другата седмица е последният час за изпитване. Значи да го броя и там четири, само да не стане три. Чака резултати от контролно по физика. Утре щял да прави и по география. Стипендия през втория срок няма и да помирише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия