Краят на срока приближава, а ДЕВЕТОКЛАСНИК иска просто да минава

  • 40 214
  • 748
# 630
Краси,той алергичен ли е или не знаеш?
Виж целия пост
# 631
Краси,той алергичен ли е или не знаеш?

Мисля, че има алергия. Явно и докторската се съмнява, защото лекарства, които му беше изписала са за ринит,но свършиха.
Виж целия пост
# 632
Най-добре направете тест за алергиите.

Аз за алергията взимам хомеопатия.
Виж целия пост
# 633
Краси, малко късно се включвам.
В тенджера слагаш 2-3 пръста вода и като заври 1 с.л морска сол. Дръпваш настрани и и започва да диша над водата с хавлиена кърпа на главата. Да прави дълбоки вдишвания. Ако не може да търпи с кърпа, може и без нея. Когато, е силна кашлицата прави такива инхалации на всеки 2 часа, но не трябва да се излиза на вън при студено време.
Тези инхалации помагат да се отпуши и носа и по-лесто да излизат секретите.
Дано не е алергия, но наистина трябва да го изследваш.
Виж целия пост
# 634
Щях да пиша темите за проектите.
По физика е ,,Как да видим звука?"
А по немски ,,Моята рецепта,,
Като цяло не са трудни,ама...
Някой ако е имал подобни проекти ще е супер!🍀
Виж целия пост
# 635
Щях да пиша темите за проектите.
По физика е ,,Как да видим звука?"
А по немски ,,Моята рецепта,,
Като цяло не са трудни,ама...
Някой ако е имал подобни проекти ще е супер!🍀
Ние имаме на немски за шницел . Дай е-мейл на лични.
Виж целия пост
# 636
Щях да пиша темите за проектите.
По физика е ,,Как да видим звука?"
А по немски ,,Моята рецепта,,
Като цяло не са трудни,ама...
Някой ако е имал подобни проекти ще е супер!🍀
За физиката виж това:
https://youtu.be/vLKVyTAfpA0?si=c3nqtYe7nYIx-CyE
Виж целия пост
# 637
Краси, за запушен нос ползвам Клинсин мед. То е за промивка, най - добре след инхалации и много бързо минава хремата с него.
Виж целия пост
# 638
Ехо, къде се запиляхте всички!
Набора за моя изненада активно писа проект по скриптове езици. Има още какво да се прави, но срока все пак е края на учебната година. Направо ми запали телефона- при всеки свой прогрес ми звънеше, за да се похвали. Фитнеса е ясен и почти приключи един кошмарен пъзел, който само ми се пречка (разположен е на масата, на която си държа разсадите). Днес съм отпуск и мисля да му сътворя първото косене за сезона. Grinning Нали е любимият ми син. 😉
Как я карат наборите ваканцията?
Виж целия пост
# 639
Личи си,че сме във ваканция 🤗
Набора заедно с брат си работят. Но и си учи проекта по немски. Благодаря за помощта на една наборка тук ❤️ за съдействието!
Остана да се мъчим с този по физика. Там ще ни е зора,че трябва техниката 😞
Добре,че срока е до 22.04. май беше.
Та,при нас няма почивка. Работа и учене.
Виж целия пост
# 640
Младежът е на екскурзия с деца от випуска. Прословутото пътуване до Германия. Снощи са спали в Будапеща и сутринта са тръгнали в България. Не мога да го локирам в момента, така че явно са влезли в Сърбия и са изключили телефоните. За тези шест дена сме се чували два пъти. Първо да ме пита дали съм си харесвала чадъра, който му дадох, защото е останал на една пейка в Залцбург, и вторият път аз му звъннах да видя как я кара. Тогава бяха във Виена и видях, че са прекарали доста време на Пратера. Возил се на три много яки люлки. Ще видим какво ще разказва. Казва, че всичко много му харесвало. Аз си ги следях по телефона и после гледах снимки от местата, които посещават.
Дано да са слушали и да им организират и догодина такава екскурзия. Ще има стимул да учи немски. Главен организатор е учителката по немски и съответно отиват всички желаещи деца от нейния клас, а деца от другите паралелки попълваха бройката, но според резултатите си по немски. Това беше критерият, защото желаещите бяха повече от местата.
Виж целия пост
# 641
Наборката е на екскурзия в Рим. Обади ми се само веднъж, за да ми каже, че много ѝ харесва и остава там Satisfied Чакам с нетърпение утре да се прибере и да разказва впечатления.
Виж целия пост
# 642
Моята гледа филмчета за Аквитания, Прованс и Лазурния бряг, готви се за лятната екскурзия. Не зная защо си въобразява, че ще обикаляме по седмица едва ли не във всяка област.
На мен ми е първи ден (и единствен) ваканция и най-безскрупулно експлоатирам романтичната й нагласа, за да ми помогне да си разсадя китките и подправките. 😄
Виж целия пост
# 643
Ммм, с прекрасната опознаваме Истанбул...взела си е учебника  по физика ....🤣🤣
Виж целия пост
# 644
Ах, Мамзел, завиждам благородно! 🥴
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия