ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 49

  • 53 890
  • 735
# 480
Зад кадър Grinning 

Много хубави снимки! Всички са прекрасни! Blush









Цитат
Желанието на Неслихан да открие убиеца е истинско, но мотивацията зад това желание не е само доброто на сина й.
От това, което са ни показали за нея като характер, за мен няма съмнение, че тя отчаяно се стреми да открие истината и заради самата себе, заради репутацията си, за да запази лице.

Ако тя открие убиеца и той не е от нейното семейство, рейтингът ще удари тавана Grinning
Виж целия пост
# 481
Мисля, че почти сигурно няма да е от нейното семейство.
Джан изключвам да е убиецът.
Ако е Вурал, това ще хвърли сянка и върху нея, макар че формално не може да носи отговорност за него.
Но никой не би оставил за лице на телевизията човек, чийто съпруг е убиец.
Не мисля, че сценаристите й готвят такава съдба на Неслихан.

Аз най-много клоня към бащата на Лял.
Не съм се отказала напълно от Хакан.
Постът на Алекс ме подсети за него.
Но той няма абсолютно никаква връзка с Лял. Не знам за три серии ще могат ли да разгърнат някаква история, така че убедително за зрителя той да се окаже убиецът.
Хакан е безличен, безхарактерен, комформист, гледа си собствения интерес. На мен ми е неприятен, но чак убиец не ми изглежда.
Приятелите на Джан също ги изключвам. Макар че и двамата са ми антипатични.
Виж целия пост
# 482
ТМР зад кадър Blush

Виж целия пост
# 483
Привет! Nature Fireworks

Благодаря за всичко споделено! Two Hearts

Днес Турция отбелязва Деня на медицинския работник (14 март)
Бергюзар написа поздравление в сторито си:
Благодарни сме, че Ви има!


====================

Майка и дъщеря Revolving Hearts




Латино творчество


Виж целия пост
# 484
Добро утро!

Погледнах най-новата серия.
Много е хубава.
Както каза Берг- "малък ад".
Много зле се развиват нещата за Неслихан.
Не знам как ще излезе от цялата история без поражения и за самата нея.
В момента даже ми се струва невъзможно.

А Вурал е ужасен.
Неслихан каза, че й е изневерил, защото е безхарактерен, той отговори, защото бил самотен.
Почти бях готова да застана на негова страна.
Но, не, Неслихан е права.
Ако беше само самотен, нямаше да е безхарактерен и във всичко останало, не само в личния си живот.

Кадър от епизод 6


Виж целия пост
# 485
Добро утро



Вурал като е самотен, да си намери любовница подходяща за възрастта му, а той освен, че е с младо момиче, злоупотребява и с професията си...
Този вид на Неслихан е ужасяващ. Умишлено ли са я облекли в бяло, да изпъква кръвта за по- силен ефект...
Виж целия пост
# 486
Цитат
Този вид на Неслихан е ужасяващ.
Умишлено ли са я облекли в бяло, да изпъква кръвта за по- силен ефект...

Умишлено, да.

От режисьора.




Виж целия пост
# 487
Неуморна е Берг. Blush
Направила е брауни вчера
Blush

https://vk.com/berguzar_korel?z=video-29037595_456247943%2F0a123 … pl_wall_-29037595

Виж целия пост
# 488
На екрана е драматично, зад кадър е весело. Grinning



Виж целия пост
# 489
Добро утро 



Снимки зад кадър от гримьора на "Дилема"  Blush









https://vk.com/berguzar_korel?z=video-29037595_456247948%2F3af16 … pl_wall_-29037595

https://vk.com/berguzar_korel?z=video-29037595_456247947%2F2a790 … pl_wall_-29037595
Виж целия пост
# 490
Добро съботно утро! 



Красиви, щастливи и сбъднати почивни дни, момичета! Heart

От епизод 6/зад кадър/



================================

Красива, съблазнителна, страхотна, вълнуваща актриса по трогателен начин - прекрасна Бергюзар! Heart








Виж целия пост
# 491
Приятен уикенд на всички!

Хан или Лейла в първите месеци. HeartHeart
Тези очи не могат да се сбъркат.
Grinning





Али е вляво. Тук много прилича на Берг.


Виж целия пост
# 492
Виж целия пост
# 493
ДИЛЕМА
ЕПИЗОД 6 с бг субтитри

Благодаря на Алексия за помощта!
Heart


https://playtube.tv/watch/%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B0-% … vwx1gClSiD4I.html



Джан:

Гизем, в момента нямам вяра нито на теб, нито на Толга.
Знам само, че не съм убил Лял.

Гизем:
Знаеш ли кой го е направил? Приятелят й.
Спомни си, онази нощ се опита да изпрати съобщение.
Сигурна съм, че има някой.
Но този човек не се появява.
Момичето му беше убито. Убито!
И то с неговото бебе в нея.
Би трябвало да бъде на погребението, да отиде в полицията, да се вълнува.
А  къде е той? От какво толкова се страхува?

===========

Джан:
Гизем е права, мамо.  Лял беше убита.
Не може този човек да се държи сякаш нищо не се е случило.
Не би ли се поинтересувал?

Неслихан:

Не и ако е някой страхлив плужек.

Въпросният плужек седи до тях на масата. Joy


Виж целия пост
# 494
Варна  Алекс   Благодаря Heart  

Инфарктна серия.
Не я разбирам Неслихан.Умна, интелигентна, вряла и кипяла в криминалогията чрез предаването си, а така глупаво се съгласи да заблуди следствието. Стана неволно свидетел на убийство, но се примири и с това, не си призна пред полицията... как ще се измъкне от блатото, в което сама се вкара, нямам идея... За да защити сина си, трябваше да открие сама убиеца, това очаквах от нея, а тя подхвърля вината на друг...
Джан ще разбере за връзката на Лял с баща  му... драмата в семейството продължава...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия