ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 49

  • 53 890
  • 735
# 510
В турк.ру.тв. заглавието е "Кървав ефир". във вики.ком е "Възел".
Сетих се, че преди години, когато Варна за първи път писа за този сериал, беше със заглавие "Кървав ефир".
Само да не завършим накрая с убийство във ефир...

Виж целия пост
# 511
От прочетеното за тестовете аз си мисля, че те са целенасочени. Резултатът от тест за бащинство трябва да покаже 99,9... % съвпадение в ДНК. Това показват в документа. Ако е за братство целта ще определи и търсенето, съответно на 50% съвпадение. Следователно, ако няма съвпадение за бащинство, изводът за братство е неопределен, може да има, а може и да няма 50% съвпадение. По тази логика написах, че трябва да направят тест за бащинство на Вурал.
Виж целия пост
# 512
Добро утро! Hearts

Цитат
Само да не завършим накрая с убийство във ефир...

Хахаха
Като нищо.
Някаква жена си е направила анкета в профила в ИГ за това кой е убиецът.
Сложила е като опции - Джан, Вурал, приятелите на Джан, таксиметровият шофьор.
Берг е репостнала сторито и е написала: "Нямам търпение да видя реакциите ви след две седмици".
Значи няма да е някой от обичайните заподозрени.
По-изненадващо ще е.

"Кървав ефир" беше първоначалното заглавие на сериала.
Не знам защо някои руски форуми използват още него.
В контакта работят с турското заглавие, ние с английското.
Нашият превод се разпространява в много сайтове за турски сериали.
Радвам се, че може да стигне до повече хора.
В канала, който направихме в Телеграм за сериалите на Берг и Халит, вече имаме 117 абоната. Sunglasses
Виж целия пост
# 513
Добро утро  





Виж целия пост
# 514
Приятна вечер! Heart Eyes




Виж целия пост
# 515
Здравейте и от мен посред нощ.

Варна, като видях снимките от 1001 нощи и ми стана много мило.
В какво приключение ни вкара Берги с тая ,,Дилема,, Grinning
Прекрасна игра на всички замесени, много въпросителни, много натоварващо.
Какъвто и финал да направят, няма да спасят душите им от всичко, което се случи.

Няколко снимки в розово за спокойна нощ!





Виж целия пост
# 516
Добро утро! Heart Eyes


Цитат
Варна, като видях снимките от 1001 нощи и ми стана много мило.

Ето ти още една за хубаво начало на седмицата. Grinning


Виж целия пост
# 517
Хубава нова седмица и от мен!

Виж целия пост
# 518
Привет Hug

Хобитата на Халит Ергенч- колаж от Саша  Blush

Виж целия пост
# 519
Малко снимки от Берг

Последна седмица в Лондон и се връщат за дълга ваканция.
Много хубаво се подреждат нещата.
Ще съвпадне и с техния Байрам, а като дойде време да се връщат, Халит ще е приключил със снимките на сериала.
Много ми се иска Берг да използва лятната ваканция, когато ще са си в Турция да заснеме още нещо, но сигурно ще искат да са на море цялото семейство.
Халит, след снимките на два сериала един след друг, може би ще започне нещо нова едва в края на годината или началото на следващата.
Малко да постои с децата. Grinning











И пак майстори в кухнята.
Сигурно едно от най-приятните неща е да имаш майка, която през ден пече сладки или соленки.
Cookie



Виж целия пост
# 520
Blue Heart

Виж целия пост
# 521
Добро утро!

Виж целия пост
# 522


Виж целия пост
# 523
Здравейте, момичета! Two Hearts


Сложете най-чаровната си усмивка, повикайте най-прекрасните си мисли,
заредете се с чудесно настроение и имайте  незабравим, вълнуващ и цветен ден!




Неслихан Турхан Heart епизод 6



Виж целия пост
# 524
Честита пролет

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия