Февруарчета 2024 - Тема 9

  • 43 076
  • 738
# 465
момичета нали не мислите че сте джулиана гани и ще излезете с корем плочки 😀Значи корема ви ще е горе долу като в 5-6 месец на изписването така че си правете сметка да сте с обемни широки свободни дрехи а не да си сложите роклята от преди бременноста 😀Но и да зимата с тва яке кой ще ви гледа
Виж целия пост
# 466
Сега малко се успокоих,че вчера ми се смяха дето си търсех анцунг за изписването😃Дано не съм единствена,какво по-официално от найк😅
Виж целия пост
# 467
Относно снимките, като ходя на преглед постоянно виждам такива снимащи се в двора на Шейново. Това от болницата ли е или се наема отделно фотограф ? Малко тъп въпрос, ама ...
Виж целия пост
# 468
За това изписване гледам да си взема рокля от бая време и хем нищо не ми харесва, хем нямам представа какво ще ми стане. И крайна сметка прецених, че зимата под палтото за 5 минути никой няма да му пука какво съм сложила и ще бъда с един клин, дето цяла бременност откарах с него и една бяла блуза. Отгоре закопчано разкроено зелени палто и айде. Китки, бебе и щрак снимка и кой откъде е. 😀
За обувки ще ми донесат едни боти.
Още повече, че в Шейново снимките са в двора, а там не вярвам да е чудна красота, та няма какво толкова да се контя.

Сега са затегнали жестоко мерките заради грипна епидемия, миналата седмица бях на ФМ там и дори не пуснаха таткото с мен. Имайте го предвид, доста са категорични.
Виж целия пост
# 469
Имаш предвид, че ще са забранени изцяло свижданията ли? С мен и него на двора? Това е хубаво да го имам предвид, за да взема предостатъчно багаж...
Виж целия пост
# 470
Имаш предвид, че ще са забранени изцяло свижданията ли? С мен и него на двора? Това е хубаво да го имам предвид, за да взема предостатъчно багаж...

За свиждания не знам, но като се има предвид, че ние бяхме до кабинет на първия етаж и го помолиха да ме чака (1 час) отвън, защото има забрана така че вероятно и свижданията са ограничени.
Виж целия пост
# 471
Ох, много неприятно... До февруари има време, де, ама по-добре не вярвам да става откъм болни. Ще си взимам храна от магазинчето значи, а стерелизирани шишета и ако ми свърши някои хигиенен консуматив кой ще ми носи, не знам... Мислех и чисти шишета за бебето той да ми носи. Уффф!

А да те питам като си била на първия етаж, вип стаите там отделени ли са по някакъв начин от кабинетите? Едва с кърпата на главата и нощница минавам между чакащи пред кабинети... Благодаря!
Виж целия пост
# 472
Вашата в Шейново лесна, ама в Надежда си имат зала за изписвания - ще пукна от жега с палто вътре (а и палтото не ми става) 😅 И, разбира се, не съм тръгнала с рокля от преди бременността - взех си една разкроена, под която да мога да си сложа клина за бременни. Остава с обувките да го измисля, ама ако трябва ще ми намерят назаем от някой.
Чехлите за в болницата значи ли, че също е добре да са един номер по-големи примерно?
Виж целия пост
# 473
Това щях да пиша и аз, ако има грипна епидемия, яко ще затегнат мерките. Без свиждания,  на изписването само таткото, колкото да ви вземе и това е.
Вземете си удобни дрехи за изписването. Аз ще съм си с бременен клин, пулове и маратонки (широки)
При нас беше Ковид локдаун у даже снимка нямаме от родилното с баткото 🤷
По принцип при забрана за свиждания, могат да ви носят багаж, който се оставя на рецепция и по някое време санкрютарка ви го носи
Виж целия пост
# 474
Ох, много неприятно... До февруари има време, де, ама по-добре не вярвам да става откъм болни. Ще си взимам храна от магазинчето значи, а стерелизирани шишета и ако ми свърши някои хигиенен консуматив кой ще ми носи, не знам... Мислех и чисти шишета за бебето той да ми носи. Уффф!

А да те питам като си била на първия етаж, вип стаите там отделени ли са по някакъв начин от кабинетите? Едва с кърпата на главата и нощница минавам между чакащи пред кабинети... Благодаря!

Не знам, аз бях от входа в ляво, където са кабинети основно, вероятно стаите са в дясно, само една жена видях по нощница, но тя си дойде да я погледнат на ФМ преди мен понеже лежеше с преносване и редовно я проверяват за намалели води и проблеми с бебето, други не видях по нощници.
Виж целия пост
# 475
Аз предния път на изписването, бях с рокля от преди бременността, както и с обувки от преди това. Два дни по късно си обух дънки от преди бременността. Не съм се подувала от упойката. Сега незнам как ще е, ще преценя на място. Този път мисля да си направим една, две снимки с телефона. Изобщо не ми харесаха снимките на фотографа, то унас на двора щяха да станат по-хубави и самото качество не ми хареса.
Виж целия пост
# 476
тъй да напиша за шейново
1) има зала за изписване но ако има грип е нормално да не пускат , и причината основно е че някои се влачат с 10 поколения рода а не само с таткото Simple Smile
2) В двора си пускат така че който каквото има да носи и когото да вижда си се вижда в двора и кафето Simple Smile
3) фотограф си има в шейново и може да си го ангажираш , лично аз ще си го ангажирам защооо на иписването на дъщеря ми , леля и фотограф такива снимки ни барна че да не ви ги покажа. Не че тоя фотограф ще ни направи Анджелина Джоли и брат пит амааа са ок изцяло.
Виж целия пост
# 477
Persephone89, значи сме "скрити" 😜😂 Шегувам се.

Мама Едроног, благодаря! Полезно е как става предаването на багажа!

Бочи, абсолютно всеки път се смея с глас на твоите сравнения! Уникална си! ❤️😂😂😂
Виж целия пост
# 478
Малко сменям темата, за мамите които чакат превод на болнични, ето датите за изплащане

https://www.nssi.bg/publichnost/kalendar_plashtania/
Виж целия пост
# 479
Малко сменям темата, за мамите които чакат превод на болнични, ето датите за изплащане

https://www.nssi.bg/publichnost/kalendar_plashtania/
Мерси, Цвети ❤️ Тъкмо мислех да звъня до Нои, но ми спести едно чакане по линията (мразя да звъня на институции)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия