💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 31/

  • 42 409
  • 736
# 60
Сега докато чета из пресата, то турците трябва да се сърдят на УЕФА ,  не на арабите. Иска се разрешение от ФИФА и УЕФА за да може един или двата отбора да излязат с различен екип от предварително заявения. Ако няма такова разрешение УЕФА може да забрани стадиона/ организаторите да провеждат мачове.
И каква е връзката с Ханде в случая не става ясно..
В момента това се върти в Туитър
Виж целия пост
# 61
Как какво общо имат арабите? Какво общо имат вътрешно политическите пристрастия с работата по договор с трета страна? Или на арабите не им допада съпричастността на Ханде към идеите на Ататюрк? Добре, обаче тази съпричастност не е от вчера и тя не я е крила. Дума не е обелила нито за мача, нито в подкрепа действията на футболистите, които евентуално вредят на домакина.
Какво ще си плати парфюмерийния бранд? Със сигурност 1/10 от онова, което би му струвало пълно изпълнение на договора. А основната цел вече е изпълнена. Цял свят им прочете фирмата.
Виж целия пост
# 62
Сега погледнах и аз, че Бурак също е качил стори и то преди 9ч. Не виждам защо се опитва да се насади някакво излишно напрежение между феновете на Ханде и Бурак?  Турците винаги са били родолюбци и няма да отстъпят от това. Не виждам и нищо лошо в това, че Бурак и Ханде работят с арабите. Всичко е ок, докато не дойде някакъв такъв скандал.
Виж целия пост
# 63
Най-искрените ми извинения за Бурак О!

Накрая ще се окаже, че не арабите, а представителите на УЕФА са забранили да излизат с различни екипи. А турците би трябвало да го знаят и да поискат разрешение. Кой им е виновен?

Но пък арабите да разтрогнат договор за изразена подкрепа от Ханде.... е това не го разбирам. Много добър тайминг имат обаче, пуснаха рекламата, завъртя се по целия свят, вече всички свързват името на Ханде с парфюма и сега греда. Обаче от всички фенове, колко ще разберат, че договора е прекратен?
Не знам, аз пак се чудя какъв е този договор, какви са тези клаузи. Дано Ханде има добри адвокати.
Свърши ми свободното време. До после или до догодина до амина Grinning
Виж целия пост
# 64
От стори на Керем
Виж целия пост
# 65
Всички ще разберат, тя новината тръгна като лавина. Няма спиране.

4,5 милиона прегледа. Когато Ханде е по-интересна от цели два футболни отбора и скандал с УЕФА. 🤣

Виж целия пост
# 66
Керем е в Бодрум Wink

Скрит текст:

П.С.
И накрая арабите и турците ще се договорят за нова дата, ще си изиграят мача.., ще си поделят парите .... и единственият потърпевш ще излезе Ханде Ерчел
Виж целия пост
# 67
Вижте мамчетата на КенДо как се забавляват Grinning
https://www.instagram.com/stories/arisoyberrin/32691429879078478 … =ODBkY2RxMXNvcnF0

Милият Джем… изключително мил, топъл и чист човек. Тъкмо да ти мине носталгията и пак те хваща за гърлото, като го четеш.



И “милата” ни Бирсен… Wink

Ето затова ги уважавам много като нация. Вкопчват се в своето общо и държат здраво ръце тогава, когато има нужда от това. Ето затова устояват на всякакви трудности и катаклизми и са по-силни от всякога. Добри и единни заедно. Да си припомним колко лошо и трагично започна тяхната 2023 година с голямото изпитание, което им поднесе природата. Бях сигурна, че ще се съвземат, защото просто са.. Турция. Heart
Виж целия пост
# 68
Щом Бирсен подкрепя Ханде.. вече очаквам всичко 😎
Отговорът на Ханде към Джем



Май са ни подготвили изненада
Виж целия пост
# 69
Ето го и отговорът на Бурак към Джем:


Най-големите сладури са. Дано винаги се уважават и обичат така и дори след края на “Друг човек” да си поддържат тази топла връзка помежду им. Heart
Виж целия пост
# 70


Виж целия пост
# 71
Керем е предвидил почивката на Ханде в Бали… Stuck Out Tongue Winking Eye
https://x.com/maktubedser/status/1740964174921191783?s=46
Виж целия пост
# 72
Аз пак Ви изгубих.
По повод снощният футболен скандал
Турската футболна федерация е взела решение мачът за суперкупата на Турция да се играе в Рияд /за което арабите съответно си заплащат. Не е нещо невиждано, примерно мач за суперкупата на Саудитска Арабия се е играл в Лондон и арабите са си правили каквото са искали там/. Друг е въпроса, за чий изобщо им е било нужно, но напоследък Ердоган и правителството му правят всичко възможно да обърнат държавата в посока - по-близка връзка с арабските страни, въпреки протестите на светската част от хората там..
Първоначално е имало отказ да бъде пуснат националният химн и да бъде развято знамето на Турция. С хиляди преговори това е било разрешено, но в последствие по времето по което е бил пян химнът, от стадиона надули друга музика /така четох/ така че да заглуши химна.
Понеже този финал е бил включен и  като част от празненствата по повод 100 годишнината на Републиката, двата отбора са поискали да излезнат на загрявката с тениски на които има отпечатан и ликът на Ататюрк. Както и плакат с негов цитат "Мир в страната, мир в света". Организаторите отказали. Коментираше се че на фенове не им било позволявано да влизат в стадиона ако са с тениски на които има ликът на Ататюрк /стадиона беше полупразен точно когато трябваше да започне мача/. Водели са се преговори да бъде позволено, но организаторите отказвали, позовавайки се на правилата на УЕФА /но по същите тези правила на арабите е било позволено да го направят когато са играли техният финал на суперкупата в Лондон/. Футболистите отказали да излезнат в такъв случай на стадиона и дори футболистите на Галатасарай са се върнали в хотела си.  В последствие мачът беше отменен.  От там още преди отмяната на мача беше започнало вълна на протест и символично известните личности публикуваха снимки на Ататюрк и призоваваха двата отбора да не играят този мач.

За справка - между другото между арабите и турците си има дразги и спорове по принцип.  Нищо че са уж една религия.Турците не обичат да ги наричат араби, светски настроената част от турците не харесват арабската фанатичност. Арабите от своя страна не харесват Ататюрк, защото той е бил светски настроен и сред идеологията му е че религията няма място в управлението. Имат си и други дразги. Та малко нещата се превърнаха във въпрос на чест и малко инат.

Отделно после е имало проблеми  на летището. Първоначално не било разрешено на самолета на турските футболисти да излети.
Коментира се че турската страна дължи сега солена неустойка на арабите заради проваления мач.

Вероятно самият мач ще се изиграе на нова дата, но този път в Турция. Както и трябваше да си бъде. Макар че има и призиви /малко популитски според мен/ мачът изобщо да не се играе, а самата купа да се разрежело на две и едната половина да се съхранява в музея на Галатасарай, а другата в музея на Фенербахче като спомен за този ден.
Виж целия пост
# 73
Турци и араби продължават да си го "мерят" ( патриотизма и любовта към родината)

... и накрая ще стане някоя беля ... и всичко това заради някакъв си глупав мач ...
Прекрасна е, като кукличка
Виж целия пост
# 74
Прекрасен и чудесен ден ви пожелавам!
Хапнете си нещо сладко.
   

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия