Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 142 - януари 2024)

  • 141 801
  • 1 715
# 15
ЧНГ!Пожелавам ви здраве,щастие,късмет и любов на вас и вашите семейства.365 дена усмивки,незабравими моменти и истински приятели.Успехи в игрите,но нека играем честно и за нужни награди!Благодарности за темата🙂
Виж целия пост
# 16
Всеки да се похвали с нови награди.
Чакам Софиямел и Куинс.
Виж целия пост
# 17
Честита Нова година! Здраве и много желани награди!

По празниците събрах някой код в КК, та пуснах едно участие за ваучер, но нямам големи надежди.
Вчера в последния момент се включих в Дав и Лили и чакам София мел, но съм само с две рецепти.
Виж целия пост
# 18
Честита Нова година, здраве и късмет на всички 🥂🥂🥂
Само Куинс чакам, с фрайер се сдобих тези дни, на прахосмукачка се надявам.
Виж целия пост
# 19
Аз чакам да изтеглят от Finish
Виж целия пост
# 20
Виж целия пост
# 21

Бъдете най вече здрави и всички покрай Вас и с много късмет разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 22
Виж целия пост
# 23
Здраве и късмет на всички през тази година! Станимир, благодаря, че толкова време вече ни улесняваш със събирането на игрите на едно място.

Чакам само Куинс, Лили, ДМ, Фантастико и някои инстаграм игри.
Виж целия пост
# 24
За много мирни, здрави, щастли и късметлийски години!
Благодарности на всички, които споделят, помагат и вдъхват кураж!
Приключих декемрви с един куфар, който си закупих от играта на Ментос. Очаквам да ми го доставят скоро. Както и покупките ми от ноември за барбарон и батерия.
Мъжът ми е в очакване на доставка на коледен пуловер от Нутела.
В СофияМел се включих с 3 снимки по рецептите. Не сме фенове на тиквата и не я купих, за да правя сладкиша.
В новата игра Милка първата карта е спечелена.
Виж целия пост
# 25
Честита Нова Година Heart
Виж целия пост
# 26

Kaufland 🎉

- Coca-Cola App - Зимна активация ☃️

- от 02.01.2024г. 🥳🎁
Виж целия пост
# 27
Честита Нова година на всички! Приключих изминалата година с награди които се броят на пръстите на едната ръка. Надявам се тази година да се броят поне на двете ръце  Smile Smile
Виж целия пост
# 28
Виж целия пост
# 29
Честита Нова Година и Честит Нова Тема! Да сме живи, здрави, щастливи и с много и желани награди! Специални благодарности на Захарчето и Станимир за темичката и на всички, които помагат и вдъхват кураж! HeartHug
Аз чакам пуловер от Нутела, последното теглене на Queen's и ....... КК да отговори какво ще правим с тенджерите.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия