КАУФЛАНД - ЯНУАРИ 2024 -тема 69

  • 63 167
  • 745
# 555
На такива направо им правя забележка,че мястото на детето не е в количката.
Виж целия пост
# 556
Манталитетът ни е такъв. Общото ниво на хигиена ни е ниско. Аз обичам Кауфланд и пазарувам само от него. Има всичко на изгодни цени. Тяхната марка К- класик ми е любима за всички продукти. И най- вече обичам големите им и удобни паркинги.
Виж целия пост
# 557
Аз в Кауфланд съм виждала служители да нареждат закуските с голи ръце - да върви по дяволите хигиената, важното е витрината да изглежда добре.

Явно културата ни е такава. Миналата седмица една млада майка много ми се засегна, че измърморих недоволно, задето детето е с обувките в количката, където хората си слагат хранителните продукти. "Ама, те са опаковани!" Питам я как тогава ще измие брашно, захар, насипни продукти от витрината с ослужване - "Е, ами, детето като плаче, елате Вие да му обясните." Не беше малко детето, 4-5 годишно поне изглеждаше.
Това не е ли задължение на персонала?
Аз рядко ползвам колички и ако, гледам да трупам в празен кашон...
Пп. Някой знае ли таблите в бързото хранене например в моловете -как ги почистват?
Виж целия пост
# 558
Никак, с една салфетка прибърсват няколко табли.
Виж целия пост
# 559
На мен също никога не са ми връщали разликата ,ако закупя нещо с несменен етикет.Винаги връщам стоката,а те парите.Може би,ако настоявам,защото си знам правата ще го сторят.Последно ми се случи с едни картофени дукеси,червен етикет на 4,99лв. на бележката гледам 7,99лв.
Виж целия пост
# 560
Аз в Кауфланд съм виждала служители да нареждат закуските с голи ръце - да върви по дяволите хигиената, важното е витрината да изглежда добре.

Явно културата ни е такава. Миналата седмица една млада майка много ми се засегна, че измърморих недоволно, задето детето е с обувките в количката, където хората си слагат хранителните продукти. "Ама, те са опаковани!" Питам я как тогава ще измие брашно, захар, насипни продукти от витрината с ослужване - "Е, ами, детето като плаче, елате Вие да му обясните." Не беше малко детето, 4-5 годишно поне изглеждаше.
Това не е ли задължение на персонала?


Не. Задължение на родителите е.
Виж целия пост
# 561
Пластмасовите колички поне могат да мият, в тях никой не се вози...

Реших да пробвам днес все пак краставиците, че ги похвалихте,  ама нямаше, ябълките по 99 стотинки. Малко набити, но можеше да се изберат, сочни изглеждат.
Виж целия пост
# 562
Като се замислите и опакования хляб не знаем какво се е случило с него преди да бъде опакован...това че не виждаме...
Така е. Но важи за всеки магазин и стока всъщност.
Не е вярно, че в пластмасовите колички никой не се вози- виждала съм...😉 Да ги мият не съм виждала. Големите колички съм виждала да ги мият, но отдавна беше- по време на ковид пандемията.
Дано да ги мият и сега...
Виж целия пост
# 563
Съгласна съм разбира се, за децата в пазарските колички..
Но помислете например ако сложиш мрежа лук, картофи...
Стековете с каквото и да е, също..
Безалкохолни, вода, захар..
Нищо не е стерилно...
Би трябва да имат някакво периодично почистване на количките..
Виж целия пост
# 564
Те количките са за покупките, не за децата. Иначе е вярно, че някои покупки също могат да цапат количките, а и да бъдат замърсени още преди стигането им до рафтовете. Наясно съм, че количките не са стерилни. Колко често се случва миенето на количиките- не знам...
Да ви разкажа една случка от около седмица може би. Служители теглеха количка със замразени пици (от онези ниски колички с дръжка, с които пренасят стекове с покупки). Кутиите с пиците бяха наредени една върху друга или поне повечето кутии бяха така- без да са опаковани с фолио отвън или без кашони. Ами...при едно движение повечето кутии с пици така хубаво се изсипаха на пода...☺️ Започнаха да ги нареждат обратно, като си говореха, че не е било добра идея да натоварят толкова много кутии наведнъж и било ясно, че ще стане така.
Виж целия пост
# 565
Грил тигана на Brio дали е добър?
 https://leaflets.kaufland.com/bg-BG/BG_bg_KDZ_4200_BG08-LFT/view/flyer/page/36
Виж целия пост
# 566

От показаното, не виждам грил тиган на Brio.
Виж целия пост
# 567
На 37ма страница, горе е/
Виж целия пост
# 568
Не знам какво разбирате под "добър", но ние го имаме, ползваме и сме доволни. Не сме имали друг грил тиган преди това и нямам база за сравнение.
Виж целия пост
# 569
Пластмасовите колички поне могат да мият, в тях никой не се вози...

Реших да пробвам днес все пак краставиците, че ги похвалихте,  ама нямаше, ябълките по 99 стотинки. Малко набити, но можеше да се изберат, сочни изглеждат.
Ужасни са. Щом ММ вика: -  това са най-безвкусните ябълки на света,- а той много не пробира, смятай за какво става въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия