Къде срещате нови мъже?

  • 35 028
  • 880
# 210
Аз не дадох оценка, просто споделих какво виждам.
Иначе на мен ми е по-скоро смешно. Останалото човек може и сам да си го набави.
Виж целия пост
# 211
Това, което пък аз забелязах, е страхът на доста мъже от стандарта на една жена. Стига да има жилище, професия, малко повече дрехи и козметика и направо застиват в ступор. Пък камо ли да спомене лоши думи като ресторанти, екскурзии, концерти...
Рокстар, ама как така бе, ще харчиш грешни пари ли Joy Минало ти е времето за глупости, я си гледай тиганите и парцала Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 212
За 30-годишните е някак абсурдно дъртаци на по 50+ да са влюбени...
Виж целия пост
# 213
Любов има и то даже много по-истинска. Точно защото разсъждаваш, преценяваш, пазиш се, правиш се ... 😁 И в един момент виждаш, че просто това е човекът, който те разбира от половин дума и повече не ти трябва.
Виж целия пост
# 214
Какво, какво, средностатистическата жена над 38 почва да слага силикон и да търси финансов инструмент ли? Anguished Май ние наистина в друг свят живеем. Между другото не познавам нито една със силикон. И си търсят жените мъж да им хареса, доколкото го усещам (като страничен наблюдател). И все си имат собствени пари, не търсят чужди финансови... инструменти...
Май наистина си е от средата.
Виж целия пост
# 215
За 30-годишните е някак абсурдно дъртаци на по 50+ да са влюбени...
Наистина? Такива инфантили ли са вече 30-годишните?
"Любви все возрастьi покорньi."
Виж целия пост
# 216
Финансови инструменти има в банките. Ползвам по предназначение.
Виж целия пост
# 217
За мен на едно равнище винаги са били и трите...парите, секса и Любовта. Без едно от тях, не се чувствам никога добре във връзката.
За мен са едно цяло.
Виж целия пост
# 218
Наистина? Такива инфантили ли са вече 30-годишните?
Не са, просто само такава информация стига до тях, де да знаят че има и друго. От Витоша по-високо, от Искъро по-дълбоко и живот след 30г няма ¯\_(ツ)_/¯
Виж целия пост
# 219
Аз съм над 30, но преди 40, да кажем по средата... Ще ми се да вярвам, че има любов и над 50, обаче като гледам, какво е в приложенията за запознанства, май наистина нещата опират само до секс и пари, че дори и секс за пари. Та къде наистина се срещат тия нови мъже, ама за любов, не за само секс. Оказва се второто много лесно се открива.
Виж целия пост
# 220
Сексът винаги е бил лесен за откриване.
Виж целия пост
# 221
като гледам, какво е в приложенията за запознанства, май наистина нещата опират само до секс и пари, че дори и секс за пари. Та къде наистина се срещат тия нови мъже, ама за любов, не за само секс. Оказва се второто много лесно се открива.
Ами малко са, няма да ги намериш скупчени никъде на едно място.
Виж целия пост
# 222
Аз пак се чудя на твърдото изявление как нещата са секс и пари и това някак изключва любовта. Това, че някой има повече от две мозъчни клетки и съумява да разсъждава, не го прави пресметлив. Даже според мен е хубаво и редно хората повече да мислят и за друго, освен за любов, че май и то не им се удава особено.

Никъде не прочетох, че изключва.
Напротив, тясна връзка има, правопропорционална. Повече пари и секс - повече любов.
Факт.
Виж целия пост
# 223
Ох, какво да ви кажа тогава...работете и си изкарайте пари, да си имате самочувствие.
Като на деца в 9 клас...
Виж целия пост
# 224
Повече пари и секс - повече любов.
Значи индустрията с филмчета за възрастни прелива от любов Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия