Азиатска козметика и грим - тема 27

  • 72 002
  • 744
# 360

Аз взех есенцията, крема и два пълноразмерни подаръка, но щом казвате, че и тоника е хубав, ще пробвам и него. Цените, наистина са различни...

https://www.stylevana.com/de_DE/missha-chogongjin-sosaeng-jin-cr … essence-90ml.html
Виж целия пост
# 361
Цените, наистина са различни...
Съгласих се.
Но на мен ми излиза сет 60,69 с VPN Vienna.
В Yes сега е 72,50.

P.S. То и без VPN пак толкова. Ти как го докарваш 57,14?
Виж целия пост
# 362
Цените, наистина са различни...
Съгласих се.
Но на мен ми излиза сет 60,69 с VPN Vienna.
В Yes сега е 72,50.

P.S. То и без VPN пак толкова. Ти как го докарваш 57,14?

Както и да го отворя, все 57€ ми излиза и с който и да е от техните кодове отива на 48€. Тоника е 18€ с код. Без VPN от София.

Видях, явно имам и някаква допълнителна отстъпка.
Виж целия пост
# 363
При това количеството се превръща в проблем...
Имам 2 масивни бутилки с хидратиращи тонери (500 + 600 ml) и си сипвам от тях щедро и на око когато си бъркам алгинатни маски за да не се наложи да ги изхвърля наполовина след година-две... пуста Телешка прагматичност!



Виж целия пост
# 364
Agent , имах предвид, че за този конкретен продукт количеството е проблем, ако не ти допадне миризмата.
Иначе, да разбира се, винаги можеш да изразходиш тонери по един, или друг начин.
Виж целия пост
# 365
^^^ A, разбрах те, извинявай!

Снощи довърших последните си капки от любим тонер (и емулсията довърших) на Sum37 (Secret Balancing Toner) и се чудя с кои продукти от наличните ми да ги заменя. Толкова да обичам всичко да ми е координирано и от 1-2 серии, но останалите ми продукти са на 1/3, та се губи смисъла.
Виж целия пост
# 366
nad_tab, какво имаш предвид с VPN  от София?
Виж целия пост
# 367
nad_tab, какво имаш предвид с VPN  от София?

Без VPN, значи, че не използвам такъв.
Виж целия пост
# 368
Идвам с въпрос - някой поръчвал ли е от този сайт? https://www.shishicherie.de/pages/natural-filler-buy-one-get-one … cJfX8B7RfVJA8iiqY
Мнения за продуктите?
Виж целия пост
# 369
От близо седмица използвам витамин Ц на Тиам - Vitamin C Surprice serum. Бях забравила колко хубаво е да ползваш витамина във висока концентрация - кожата като цяло много се избистря и старите зачервявания минават, макар и бавно. Леко пощипва, но не прави кожата червена при нанасяне. Мазен е, но бързо попива и не прави никакъв кир ефект с другите продукти или грим. Икономичен е като цяло. Остава и да не оксидира в опаковката.
Виж целия пост
# 370
От близо седмица използвам витамин Ц на Тиам - Vitamin C Surprice serum. Бях забравила колко хубаво е да ползваш витамина във висока концентрация - кожата като цяло много се избистря и старите зачервявания минават, макар и бавно. Леко пощипва, но не прави кожата червена при нанасяне. Мазен е, но бързо попива и не прави никакъв кир ефект с другите продукти или грим. Икономичен е като цяло. Остава и да не оксидира в опаковката.
Харпи, това е нали https://tiamglobal.com/products/tiam-vitamin-c-24-surprise-serum-30ml
От този сайт ли го поръчваш?
Виж целия пост
# 371
Този е серумът.
Не, от Yessstyle, а сега и на 12 долара и нещо като цена. Този сайт не съм го ползвала, само да онагледя продукта го постнах.
Виж целия пост
# 372
Благодаря много, Харпи. Намерих  го и в Стилевана. Пробват ми се различни витамин С-та. Ама като гледам ще имам до края на годината Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Hови кодове за Stylevana 🙂



Виж целия пост
# 374
Много благодаря за кодовете! 💞
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия