🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 14

  • 50 689
  • 740
# 240
Този човечец ми е далеч от сексапил и харизма, съжалявам Grinning Особено пък в компанията на Джано..
Виж целия пост
# 241
Елке, не разбираш... ама твоя си работа.Grinning

На мен тази пантера ми е по вкуса! Веднага ми подейства подгряващо на сетивата (във видеото) - излъчването му, поглед, физика, за тембъра да не говорим.. одобрявам този избор! Grinning Нека продължават с каста в същия дух!

Бразилките са под пара..
Забравих да ви спомена, че една от организаторките на събитието в Сао Паоло е Паула,
ей тази сладка мацка, веселячка (бях ви я донесла преди време)
-> https://www.instagram.com/p/C2HWlZCI7vk/JoyJoy

Последната й публикация от преди малко:

Колко добре, че ще пристигнете!
Нека направим Сао Пауло Бразилия!
Ще бъдем Баия, ще бъдем Порто Алегре и Флорианополис,
ще бъдем Еспирито Санто, Мато Гросо, ще бъдем Рио Гранде…
Ще бъдем Север Североизток, Изток, Запад, Юг и Югоизток!
Ние ще бъдем Бразилия, Южна Америка, Северна Америка, Централна Америка…
Ние ще бъдем континентите… 🌎🌍🌏
Целият свят 🗺️ обединен от Can Yaman…
заедно живеем мечта… заедно създаваме и разказваме истории…
заедно танцуваме, пеем, наслаждаваме се…  
не пропускайте да бъдете част от това!

->https://www.instagram.com/p/C3XrORJoK5c/


В профила й има 3-4 публикации от последните дни за събитието,
зачетох се в коментарите, има мн. интересни Grinning

Ще минават обучение как да се държат прилично на събитието Grinning
"не преминавайте в атака" вика Grinning
Скрит текст:



Попадна ми тази снимка от първото обучение за Сандокан.
погледа е огън и пламъци.......Nature Fire
Виж целия пост
# 242
И аз одобрявам Mark GROSY, нямах време да ровя и пиша повече сутринта, но определено има красиви черти, и чар, и харизма. Все пак и той е скорпи, оказва се Grinning Тъй че не съм съгласна с Ели...
Друг е въпросът, че не знам каква е ролята, дали приятел или враг ще бъде на Джано. Прочела съм купища книги, но май не и Сандокан, нито съм гледала филма.
Виж целия пост
# 243
People Eyes People Eyes People Eyes Grin


Илкер и той..
Скрит текст:

===================

И това сега.. не знам има ли някаква връзка.
Виж целия пост
# 244
Според мен връзката е, че го е видял в Лукс Виде. Joy
Някъде назад из темите мисля сме размятали думички и снимки около марки, изработващи костюмите за някои от продукциите им. Макар да не вярвам точно Диор да се захванат с костюмите за Сандокан, не го изключвам като възможност. А не вярвам, защото това допълнително би оскъпило много продукцията.
Виж целия пост
# 245
Ок, разбрахме се. За вас е тоя черния господин, за мен - Джано Joy
Виж целия пост
# 246
Какво е това? ScreamScream

Ел Турко ще го излъчват по Дисни+? Flushed Нищо не разбирам ......

Мадалена го е споделила:


Даже две е споделила...


Сега ще чета какво става и ако разбера нещо ще пиша. Ох, разтреперах се.. Възможно ли е въобще това?
Дисни нали си пускат само Марвел-ите и още някакви техни си американски продукции..
Турските журналя писаха за Америка, сега се сещам (Оя и май и Бирсен)..
Дисни+ е международна платформа, централата им е в САЩ и също е копродуцент на сериала, вложиха парите си в него, така че е възможно...
Виж целия пост
# 247
Аз не им знам схемите, ама дано е истина Hug
Като каза Бирсен, аз като я последвах в Инста, ме е поканила в некъв чат дето пише некви новини на турски Grinning да ме питаш що седя там...
Виж целия пост
# 248
Публикацията е от английската агенция/мениджъри на Мадалена: KP Talent Management (KPM) International Agency London, сайта им ->https://kptalentmanagement.co.uk/
Разгледах им сайта, голяма агенция са. Несериозно ще е да си измислят за Дисни+ или пък да не са в час с "фалита" им..
В сторито са тагнати и трите агенции на Мадалена (португалската, английската и американската).
Скрит текст:


Американската и портогалската агенция също са споделили сторито.

Зумнах я. Тя е първия герой от Ел Турко, който ни показват..
Героинята на Мадалена се казва Елда, сестра на Глория (Грета Феро)


Обиколих в ТТ и в ИГ в по-големите групи и там никой нищо не знае, вайкат се, вълнуват се и пишат празни приказки Grinning Ще изчакаме нещо по-официално. Например на лелите бих повярвала, но пък те не съобщават никога нищо, а докладват на Бирсен, така че Бирсен е на ход Hands Pray пак до нея опряхме Grinning

Утре може да има новини..
Виж целия пост
# 249
Съмнява ме девойката да поства измислици в профила си. С цели три агенции зад гърба й и кой знае какви солидни договори, 100% всичко се гледа под лупа и се следи. Т.е. явно наистина Дисни-то ще пуска Ел Турко.
Виж целия пост
# 250
И публикация имало, сега я видях, феновете коментират, че не са тагнали Джан, та от там разбрах и реших да проверя. И гледам Дисни+ са тагнали, хм...
А Джан не е тагнат, защото не им е клиент, и второ, това не е негова снимка, не е и на Балабан, а фен творчество, или не знаят, че това не е истинския/реалния колега на клиентката им Grinning
Аз съм 50:50 (засега) за Дисни+.. Една фенка писа, че си пускат само свои си амер. продукции като: Marvel, Star Wars, Pixar и не знам за др.






В ИМДБ на Ел Турко има ново попълнение към актьорския състав.
Джей Саймън - Разказвач
има стабилен стаж като актьор и разказвач - 132 роли



Вписали са се и мн. др. нови имена от екипа, ей така на куп. Всеки ден проверявам, та ги знам наизуст Grinning

Айде ще видим дали ще има днес някакви новини. Дали ще е Дисни, Нетфликс или др. хич не ми пука, само да пуснат някакво официално инфо.
Виж целия пост
# 251
Дааа, пропуснах да коментирам, че снимката на Джан е някакъв колаж Grinning не знам вече, голям хаос е с тези филми/ сериали. Поне едно е сигурно, че Виола 2 излиза съвсем скоро..
Виж целия пост
# 252
Колажа, който агенцията е ползвала, е от една много талантлива рагаца: OHANA EDITS @/ohanaeditss
Тя си поставя винаги печат в/у лицето на Джан, а този колаж, който са ползвали е без печат. Може да са й поискали и тя да им е дала на тях без печат. Не ми се вярва да са такива измамници и да тръгнат да трият печати Grinning

Това е последната й работа.. Nature FireHeart Eyes
"⚠️Всяка манипулация или злоупотреба ще бъде
докладвана, ИЗОБРАЖЕНИЕ С АВТОРСКИ ПРАВА"

Виж целия пост
# 253
Добро утро,момичета!



Благодаря ви за новините и коментарите! HugRevolving Hearts
Големи търсачки сте,не пропускате нищо! Simple SmileДобре,че ви има! Kissing Heart





🆕 🆕 🆕 🇮🇹 Италия.

Имаме удоволствието да съобщим, че на 16 март 2024 г. Break The Wall Tour 2024 на организацията „Can Yaman for Children ets“✨ ще се проведе в Конгресния център на нашия BHR Treviso Hotel Triveneto.

По този повод ви очакваме, след задължителна резервация, от 18.30 ч. в зала „Венето“ на нашия конгресен център на BHR, където ще бъдете посрещнати с аперитив за добре дошли, а след като заемете местата си, конференцията на ще започне асоциацията за деца Can Yaman.

Вечерята за солидарност ще започне в 20:15 ч., придружена от музика и забавления. След това ще се проведе церемонията по награждаването на победителите в конкурса „Джан Яман сред нас”.
Вечерта ще продължи с DJ изпълнение, дансинг и много други.....

⚠ ограничен брой места
✍🏻 Регистрация от 17:00ч
📨 За информация и резервации за вечери и стаи, моля пишете на: info@bhr.tv.it
(елегантността е добре дошла 👗)

📍BHR TREVISO HOTEL Via Postumia Castellana, 2 - Quinto di Treviso (TV)

И...нещо извън темата ни....
Знаете моята първа слабост за това....докато очакваме проектите на Джан ви предлагам...
Скрит текст:
Новият сериал с Туба Бююкюстюн и Халит Ергенч за платформата Гаин.Пуснаха го на 14.02.
Преводът е от турски ез. на Варна , от една от темите за Халит Ергенч и Бергюзар Корел.Субтитри и качване на Алекс.
За сега са 1 и 2 епизод...когато излязът другите ще  ги пусна в темата...
https://playtube.tv/watch/%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%B0%D1%88-%D0%BD% … ampa8ijx8W9D.html

https://playtube.tv/watch/%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%B0%D1%88-%D0%BD% … EsWx2MUKypVB.html

Желая ви приятен ден!

Виж целия пост
# 254
Късен привет, рагаци! Gift Heart

След новината, която току-що прочетох, просто ще я постна, без да я коментирам, че ми писна да се надъхвам през ден Grinning

Дисни се готви да се завърне на световния и турския пазар. Те ще възобновят местното производство в Турция!

Новината я взех от сторито на Mehmet içağasıoğlu (един от шефовете на Дисни+ Турция),
така че източникът е официален, щом шефа ни я предоставя..

Скрит текст:



"Disney се готви да се завърне на световния и турския пазар, които от известно време избягваше.

Боб Игър подреди нещата вътрешно.

Сега те ще възобновят местното производство в Турция.

Но наистина важната новина беше пристигането на Hulu в Турция, една от най-големите стрийминг платформи.

Hulu идва и в Турция...

Той също ще бъде включен в Disney Plus.

Така ще имаме възможност да гледаме две големи стрийминг платформи с едно плащане."

цялата новина: https://www.odatv4.com/guncel/ozkok-now-gecesinden-bildiriyorfb- … geliyor-120028143

Да видим Ел Турко ще го пуснат ли по Дисни, ако е така, кога ще го обявят? И ако може и дата да кажат..? Rolling Eyes
Според Грета ще е "много скоро" Simple Smile

Джан снощи е бил в "il Garigliano” (ресторант за морска храна) с Илкер, Джунейт и приятели.
Слагам снимката така, защото не ми харесва как е излезнал GrinningAnimal See No Evil
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия