Термин Март 2024 – тема 4

  • 52 274
  • 791
# 405
Мен едни горещи вълни ме обливат, потя се, пия адски много вода и разходката до WC нощно време стана по 3-4 пъти. FlushedSmile
Виж целия пост
# 406
Всичко ми е вода, изпитвам адска жажда, жега, почти не спя от разходки до 00 и пиене на вода ,спя по тениска и бикини, развита 😁 Това при мен започна в 36г.с., утре почвам 37.
Виж целия пост
# 407
това с потенето ми е много познато. и след раждането се задържа за няколко месеца (около 3). От хормоните е и минава после.
Виж целия пост
# 408
И мен вчера ме обливаха топли вълни вечерта. Съблякох се по потник, а по принцип съм зиморничава и дори грейка си слагам на гърба. И цяла нощ мъжът ми каза че съм била отвита изцяло, даже съм мрънкала като ме е завивал... добре че спя с потник.
А това с потенето го забелязвам и аз. От около 2 седмици бельото ми все мокро (точно след разходка) - за това се бях филмирала и че ми изтичат води. То извън превръзка, то по превръзка от по-обилното течение сега накрая... голям филм. И бельо и превръзки сменям като носни кърпички дето се вика. И имам чувството че се появява и миризма в потта ми, пък до сега не съм имала такива работи. Да не говорим че използвам стик от куртуазия, а не от необходимост... Ужас Cold Sweat
Виж целия пост
# 409
Това с мокрото бельо при мен е от 5 месец. И АГ и феталната ми казаха,че е нормално - секрети, които са нормални при бременност + аз почнах по малко урина да изпускам като ме притиска бебето. Отида ли да пишкам, винаги после е останала една капка и като седна на леглото -мокро петно 🤣 Така че свикнах вече да си ходя с мокро бельо,ама в началото бая се филмирах с тия води.
Виж целия пост
# 410
Потенето и миризмата засега не ме напрягат толкова. Поне лесно се разхлаждам сега Grinning Чудото после обаче хич не знам как ще изтърпя. Миналият път се обривах жестоко от потта и имах много сърбежи. По-тегаво ми беше това от недоспиването и коликите.
Виж целия пост
# 411
И аз се усещам, че имам някаква миризма от потенето и да не казвам, че някой път по 2 пъти на ден се къпя. Joy А, за мокрото бельо някой път докато стигна до WC съм се изпускала. Flushed
Виж целия пост
# 412
Май във февруарската бях писала - аз и на -6 предните седмици на разходка с кучето в клинча сутрин се потях като слоница 🤦‍♀️ и също си бях изкарала акъла, че са ми изтекли водите. Но да, такова нещо не е било никога, много е некомфортно 🤢 а пък вчера-днес с тия температури съвсем...
А вечер като ме удари една ненормална жажда - то вода, то студено мляко, то фреш, циганска торбичка. Чудно що ли ставам поне 3 пъти нощно време 🤣

За човечката - 36+4, 2850 уж я измериха днес, утре ще видя и другата док какво ще премери.
Виж целия пост
# 413
Freziya, а аз си мислех,че полудявам, мога да изпия литър за броени минутки, и пак стоя жадна. И пак съм вряща и кипяща. Ходя с къс ръкав, клин и яке, бухам някаква шапка просто защото съм от Варна и имам синузит и вятърът е олеле майко 🥳🤣 Някак баш накрая да не се докарам и с менингит , нали....
Виж целия пост
# 414
Онзи ден на прегледа при АГ беше го надул този климатик сигурно на 50 градуса Joy вир вода станах и в лицето цялата почервенях.
Оо, вечер много обичам да пия някакви течности даже отивам първо до WC и после си се наливам пак с вода или сок. Joy
Виж целия пост
# 415
Freziya, а аз си мислех,че полудявам, мога да изпия литър за броени минутки, и пак стоя жадна. И пак съм вряща и кипяща. Ходя с къс ръкав, клин и яке, бухам някаква шапка просто защото съм от Варна и имам синузит и вятърът е олеле майко 🥳🤣 Някак баш накрая да не се докарам и с менингит , нали....

да, вятъра ви е скапан - единствено с него не успях да свикна през варненското ми студенстване 🤣
Виж целия пост
# 416
Момичета, голямата ми дъщеря в родена в първите дни от септември и в момента ми се струва благодат да си бременна от гледна точка на времето… Представете  си го това края на юли, началото на август, страшно беше.
Виж целия пост
# 417
Оо,да ,аз и каката родих Януари. Моите приятелки с летни бебета им беше доста тежичко, а и в болниците е адската жега...А и аз преди страдах от поленови алергии, и определено зимата и есента са моите сезони за раждане на бебенца 😊🥰
Виж целия пост
# 418
ааааа, аз не се оплаквам - попринцип предпочитам умерено топло, но лято 2023 ми беше кошмарно просто, жегите в комбинация с първите месеци ми разказаха играта. Октомври вит Д излезе на голям дефицит, та ендокриноложката ме пита дали не съм вампир и дали изобщо съм си подавала носа навън лятото 🤣 бях, но преди 9 и след 21ч 🤣
Виж целия пост
# 419
Жега + гадене 9-13 г.с. не е по-малко гадна комбинация... 😀😀😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия