Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 20

  • 61 896
  • 744
# 270
Рекох, че човек, ако почне да де замисля кой какво е върнал и какво си е мазал с него преди това, ще трябва да се гръмне. Сигурно има някакъв ред и стандарти, пък ако няма, не ща да знам. Живея си в балона, че всичко е идеално.
Да то и аз така,но вътрешно в себе си знам,че не е идеално тоест живеем в илюзия за идеално 🤔нещо такова.Дори мисля,че идеално не съществува...🥸но това вече са дълбоки теми на разговор 🤣
Виж целия пост
# 271
Зачетох се, че обсъждате ефекта от серумите с вит С..Наскоро си взех тези два
И забелязах,че назолабиалните ми направо се впиват след тях Smirk Мислех ,че си внушавам... Много неприятно.Редувам ги през ден,слагам крем отгоре разбира се.
Виж целия пост
# 272
Азелаиновата изсушава, за каква цел я ползвате?
Виж целия пост
# 273
Имам несъвършенства по кожата -разширени пори и други.
Виж целия пост
# 274
Тоест изчезват ли назолабиалните, че от това „впиват” не разбрах. 😀
Виж целия пост
# 275
Добавяте още хидратация или разреждате ползването.Водете се по кожата.
Виж целия пост
# 276
Хах Rimmona ,впиват в лошия смисъл.Подчертават се,изпъкват.Сякаш изглеждат по-видими.
Станах вече на 44 и .. и това се очертава като проблемна област Smirk
За хидратацията Hands Thumbsup
Загледала съм се сега по фейс йога.Ако взема и да я правя редовно,може да подейства, знам ли
Виж целия пост
# 277
Този серум с азелаин го ползвам поне от два месеца и не съм забелязала назоланиалните ми да се впиват.
Виж целия пост
# 278
Тя не коментира ли този с витамин С?
Виж целия пост
# 279
И двата каза, че ги редува и има засушаване на кожата, за да се изразят бръчки:Иначе не виждам как ще стане това.
Виж целия пост
# 280
Да момичета,споделих по повод разговора за другия серум с Вит С,че и при мен усещам сходно действие.Започнах използването на двата серума, от един и същ момент,редувайки ги /купих ги в един ден/.За пръв път ми се случва и не знаех дали не си внушавам,но не мисля.
Споделих,че го усещам точно в назолабиалната ,защото там просто ми е проблемна зона.
Ще пробвам да нанасям малко по-далеч,макар с тези към воднисти консистенции, да е малко трудно .
Виж целия пост
# 281
Просто слагай крем след серума.
Виж целия пост
# 282
Казах,че слагам и крем  Smiley
Виж целия пост
# 283
Да, сега видях, извинявай.
А ти знаеш ли от кой от двата серума е този ефект?
На мен от серум с витамин С също ми се стяга кожата, но след крем си е еластична.
Виж целия пост
# 284
Не,и двата са ми съвсем отскоро.Даже мислех,че ме гони параноя /т.е. не е реално/.Но след като прочетох двете мнения тук, ми се потвърди.Най- вероятно е от Вит С.
Както и да е,ще се наблюдаваме Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия