Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 20

  • 61 896
  • 744
# 300
На касата в ДМ ми казаха, че щяло да има лайв и тогава да пуснат талоните. Кога ще е този лайв, бързах и не запомних 😀.
Виж целия пост
# 301
На касата в ДМ ми казаха, че щяло да има лайв и тогава да пуснат талоните. Кога ще е този лайв, бързах и не запомних 😀.
На 14.02 от 18.00
Виж целия пост
# 302
На 14.02 от 18:00
П.с.изпреварихте ме😁
Виж целия пост
# 303
Дали ще се съчетае с рд, че на 14ти съм рожденничка? Blush Heart Eyes
Виж целия пост
# 304
Дали ще се съчетае с рд, че на 14ти съм рожденничка? Blush Heart Eyes
Купона за РД е различен от досега даваните талони.
Виж целия пост
# 305
На мен предишните талони ми се съчетаха с отстъпката за РД, съвсем скоро използвах.
Също миналата година имаше един талон -15% за първа поръчка от приложението и -15% за още някакво събитие и пак се съчетаваха.
Виж целия пост
# 306
Отзив за серума с Ниацинамид - доволна съм, избистри ми лицето, но от този околоочния с кофеин не намирам разлика..
Виж целия пост
# 307
Изтървала съм ви за известно време.
Някой дали е ползвал този шампоан за къдрава коса?
Виж целия пост
# 308
Взех си серуми с вит.Ц- мажа сутрин и кожата ми след рутинния ББ крем е по- сочна. Вечер мажа ниацинамид или ретинол. Харесват ми като усещане на кожата.
Виж целия пост
# 309
Изтървала съм ви за известно време.
Някой дали е ползвал този шампоан за къдрава коса?

Бях взела преди време балсама, в бързината мислейки го за шампоан, после си взех и шампоана и маската в кутийка. Ами като цяло цялата серия според мен не струва - май не бях ползвала досега шампоана, скоро реших да си изсмия косата с него и си сложих близо една шепа и така и не се разпени, след употреба на маската, все едно не съм си слагала, и балсамът нищо не прави при мен.
Виж целия пост
# 310
На тази серия съм пробвала единствено душ гела, но изобщо не ми харесва.
Изтървала съм ви за известно време.
Някой дали е ползвал този шампоан за къдрава коса?

Виж целия пост
# 311
На тази серия съм пробвала единствено душ гела, но изобщо не ми харесва.
Изтървала съм ви за известно време.
Някой дали е ползвал този шампоан за къдрава коса?

Не се пени, защото е без сулфати.
Виж целия пост
# 312
Приложението на ДМ ми напомни, че днес от 18 00 часа ще е лайфа за талони, ха дано получа този път.
Виж целия пост
# 313
Препоръчайте нещо за оформяне на къдрици. Косата ми напоследък изглежда много зле..
Виж целия пост
# 314
Изтървала съм ви за известно време.
Някой дали е ползвал този шампоан за къдрава коса?

Розовия с памук много ми хареса. От доста време не го намирам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия