Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 20

  • 61 896
  • 744
# 435
Севда, виж дали няма в друг магазин и поръчай до него, без доставка. Аз така ходих на другия край на града, там ги имаше моите продукти.
Виж целия пост
# 436
И за трите магазина ми изписва това
Виж целия пост
# 437
Това, което искате го няма в наличност в магазините във вашия град, дори на място да отидете няма да го има.
Аз също махнах някои неща, които исках, но пък взех такива, които не съм пробвала.
Виж целия пост
# 438
А защо е необходимо то, би попило пропуснато от превръзка ли?
И аз това се чудя откакто започна дискусията за това бельо, понеже не съм го чувала преди.
Замества превръзките.
Виж целия пост
# 439
Мисля че това бельо се носи без превръзката
Бикините са дебели и плътни. Мисля имат някаква защита от протичане и цапане.
Не съм използвала такива.
Виждала съм ги и само предполагам какъв им е начина на предпазване.
Виж целия пост
# 440
Може да се ползват самостоятелно, а и като екстра протекция за хора със силен цикъл, ползващи тампони или чашки.
Също за по-леки дни без други средства ги ползват дамите.Има такива бански също.
Виж целия пост
# 441
Може да се ползват самостоятелно, а и като екстра протекция за хора със силен цикъл, ползващи тампони или чашки.
Също за по-леки дни без други средства ги ползват дамите.Има такива бански също.
А дали се очертават ръбовете под панталон или тясна пола?
Виж целия пост
# 442
Да се ползва менструално бельо, без предпазни средства, ми звучи нехигиенично. Резонно е за допълнителна протекция.
Виж целия пост
# 443
Пуснаха игра със изтриване на скреч карти от днес до 26-ти.Спечелих 15 % на всички душ гелове.
Виж целия пост
# 444
На мен се падна -15% на всички парфюми.
Виж целия пост
# 445
То е като превръзките, защо да е нехигиенично?Едно време са слагали парчета плат, които са перяли.
Аз се каня отдавна да си купя, лато протекция от протичане на чашката, което ми се случва.Не знам дали се очертават.
Виж целия пост
# 446
Превръзка/тампон/чашка се сменя на няколко часа и си представих как се перат или ходя с няколко чифта в чантата и се г*зурча да сменям в обществената тоалетна.
Не упреквам никой, който ги ползва, но е отвъд моите граници 😏 Не мога да си представя да ги ползвам като основен протектор.
Виж целия пост
# 447
От скреч-карта спечелих 15% на всички подаръчни комплекти.
Виж целия пост
# 448
Щом толкова много жени ги ползват, значи има защо.
Виж целия пост
# 449
На мен ми се паднаха 15% на електрически накрайници, четки за зъби и душове за зъби на Philips. Доволна съм, ще заредя накрайници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия