Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 20

  • 61 896
  • 744
# 480
И моят е до 03.03. Може би всички са така?
Виж целия пост
# 481
На DontoDent накрайниците тип Oral B хубави ли са, или по добре да си взема оригинални?

Това май е единственият дм-ски продукт, който не одобрявам. По-добре си купете oral-b, последно в Нотино имаше добра промоция.
Виж целия пост
# 482
Подарявам купон за подаръчни комплекти.
Търся за Ленор
Виж целия пост
# 483
И на мен ми се падна - 25% дамски лосиони и кремове за тяло на Нивеа. Ако някой го иска да пише Simple Smile
Виж целия пост
# 484
И моят за Нивеа го подарявам.
Виж целия пост
# 485
подарявам за душ гел
Виж целия пост
# 486
15% за Philips One blade,аз няма да го използвам.
Виж целия пост
# 487
На мен ми заби приложението и нищо не можах да изтрия, а сега ми дава, че вече съм изтрила талон, който обаче го няма в активни талони. Съвет какво да правя
Виж целия пост
# 488
На мен 15% за гланцове и червила. Едва ли ще се възползвам. Тази година натрупах купища червила.
Нямам време да чакам до 28-ми за азиатската и направих поръчка за почистващия балм на Zero. Чак сега видях, че 15% за нов клиент са само за онлайн поръчки.
Виж целия пост
# 489
Подарявам 15% червила и гланцове за устни. Няма да го използвам. Ако някой желае талона, моля да ми пише на лични съобщения.
Виж целия пост
# 490
И аз натрупах много червила и гланцове, но ми се падна сега 15% и ще разгледам.
Виж целия пост
# 491
Не са го доизмислили... Пак Ленор ми се падна, със същата валидност. Какъв е смисълът от 2 еднакви ваучера?
Виж целия пост
# 492
Дам, и при мен днес душ геловете, както и вчера..
Виж целия пост
# 493
Интересно! Пишеше, че няма да се падат еднакви талони на един потребител.
Виж целия пост
# 494
Подарявам -20% за чадърите Бенетон.Моля,пишете ми на ЛС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия