Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 20

  • 61 896
  • 744
# 525
Моите са различни. Не засичам 24 часа.
Виж целия пост
# 526
Имам спомен, че талон за добре дошли и за рожден ден се комбинираха, но днес изтеглих приложението за майка ми и се оказа, че не се комбинират. Аз ли греша или има промяна?
Виж целия пост
# 527
Комбинират се.Вижте долу в тотала, отваря се поле на сумата с отстъоките.
Виж целия пост
# 528
Явно има промяна. В талоните си пишело, но аз упорито пробвах няколко пъти преди да прочета 😁
Виж целия пост
# 529
На мен ми се падна 15% на избран продукт и понеже бях навън и заваля си купих от чадърите на Бенетон. Честно казано тези на ДМ повече ми харесват, имам 3, ама в магазина имаше само черни, а аз черен чадър не исках. На Бенетон са автоматични, което мен лично ме дразни ужасно и второ имат един кант накрая, който не ми харесва. Като цяло са хубави чадъри, просто на ДМ са по-изчистени и ми изглеждат по-здрави.
Виж целия пост
# 530
Е, защо бързаш? Паднаха ми 20% на чадъри, подарявам го!
Виж целия пост
# 531
Хаха, бях навън и валеше, на зор бях Simple Smile .
Виж целия пост
# 532
Deva, ако друг не го е взел, искам го.
Е, защо бързаш? Паднаха ми 20% на чадъри, подарявам го!

По принцип искам талон за Бенетон, ако някой няма да ползва.
На мен все не ми се пада. Аз давам:

Днес и утре съм в повече движение и може да не мога да отговоря бързо.
Виж целия пост
# 533
Ако някой друг подарява талон за чадъри- нареждам се!
Вчера безпроблемно използвах предоставения ми талон за Нивея, отстъпката се начисли.  Simple Smile
Виж целия пост
# 534
И аз чакам талон на Бенетон. Има още няколко дни, дано ми се падне
Виж целия пост
# 535
Утре е последният ден на скреч картите.
Виж целия пост
# 536
Имам талон за чадър, подарявам го.
Виж целия пост
# 537
Звънче, пращам ти го.
Виж целия пост
# 538
Имам талон за чадър, подарявам го.

Здравей!
Може ли за мен?
Виж целия пост
# 539
И аз предлагам талон за чадъри, ще го предоставя на първия писал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия