Чакането ще приключи, чудото вече ще се случи. ~бебеправене 427~

  • 35 755
  • 934
# 255
Мия пила съм го даже и излишни хапчета имам .
Аз по зр повод го пих
Виж целия пост
# 256
Оо, мен ще ме побърка тая пуста математика. Не стига, че се взирам като идиот всеки път тия черти за О наситени ли са, не са ли, ами да не станат след няколко часа и нещо изтърва Dizzy Face И днес 5 пъти се взирам в календара и чертая схеми кога да правим секс, че ММ пита и той на всичкото отгоре. Кога го докарахме до това... после защо не ми се прави през останалото време. Спонтанност нулева щото първо трябва да пикая на 100 теста. Имам си една пиклива чашка вече и сериозно ви казвам, станат ли нещата първото, което ще направя, е да я строша на малки парченца с най-големи кеф!  
Върнах се сега от новата репродуктивна. Каза ми, че скоро ще настъпи О, на път била. Питам я кога, не ми каза, след 2-3 дни някъде. Предишната някак ми сметна спрямо размера на яйчника и директно си ми каза в кой ден да правим. Изпълнителни сме... каквото ни кажат, стриктно се спазва. Ама така като не чуя нещо конкретно и почва едно яко чудене и маене. Само аз ли съм така, абсурдно се чувствам и осъзнавам, че прекалено се впрягам от излишно изчисление до час. Още по-абсурдното е, че виждам доооста фертилен секрет и си викам "дано не свърши докато дойде пустата му О" SatisfiedFlushed
Виж целия пост
# 257
Snowflake, ти избра ли си при кого да се следиш или още се чудиш? При кого си сега? На мен не ми се занимава да пикая върху лентички за О, следя си симптомите и смятам на база на цикъла ми. Общо взето имаме едни 4 дни, които трябва да нацелим. Иначе имам еднократни картонени чаши и ги сменям на всеки цикъл Grinning

Тоест аз сега като отида на преглед на 13 ден от МЦ при О обичайно на 14-19 ден, би трябвало да ми каже кога ще е или ще ме кара пак да ходя?
Виж целия пост
# 258
Snowflake, ти избра ли си при кого да се следиш или още се чудиш? При кого си сега? На мен не ми се занимава да пикая върху лентички за О, следя си симптомите и смятам на база на цикъла ми. Общо взето имаме едни 4 дни, които трябва да нацелим. Иначе имам еднократни картонени чаши и ги сменям на всеки цикъл Grinning

Тоест аз сега като отида на преглед на 13 ден от МЦ при О обичайно на 14-19 ден, би трябвало да ми каже кога ще е или ще ме кара пак да ходя?

Запазих си час при Станулов, но за съжаление след 2 месеца. Това явно пак е добре, че като слушам какво се говори тук за периоди около година...
Затова последните 2 седмици посетих Мария Юнакова от Щерев, но във Феми клиник, където практикува веднъж в седмицата. Не мога да кажа, че съм недоволна, но просто някак усещам, че се опитва бързо да ме вкара във Щерев и възможно най-скоро да ми назначи един куп изследвания конкретно там. И това ме кара автоматично да се настроя негативно дори и да е добър специалист.

Аз мислех, че пак ще ми каже да отида в следващите 2-3 дни, но не. Каза ми след седмица, когато евентуално ще е минала О, за да го потвърдим, че се е случило и фоликулът се е пукнал. И ми каза, че тогава ще ми вземе и материал за микробиология, ако няма бременност, директно да ме прати за снимка на тръбите.

Някак прекалено много се втелясах в това нацелване на дните. Осъзнавам го, че е така. Спокойна съм преди нея и после с наближаването й изведнъж се паникьосвам от прекалено старание всичко да нацеля във възможно най-идеалното време Grinning Просто е все в различен ден от цикъла. Миналият месец беше на 10-ти, а по-миналият на 12-ти.
Виж целия пост
# 259
Момичета, имам малко странен въпрос. По време на О би трябвало да има така характерната ЦС тип яйчен белтък. Аз не забелязвам нищо такова или ако има е съвсем малко при забърсване с тоалетна хартия. При вас лесно забележимо ли е? Колко време продължава и трябва ли задължително да остава на бельото или само при забърсване след като пишкате я идентифицирате?
Виж целия пост
# 260
За кои дни да се прави секс е индивидуално, но сте покрили вариантите, няма да повтарям.

Дрийм, при мен е обилно обичайно. След втория аборт липсваше и се възстанови като почнах инозитол. Може да пробваш.
Виж целия пост
# 261
Момичета, пуснах си кръвен 147,5 IU/L закъснение 8 ден, но понеже ми е нередовен  и ми идва на 28 до 33 дни не знам дали е ок. И дали показва бременност

Ехаа, браво! За мен си е повече от положителен! Стискам палци всичко да е наред и до финал! Two Hearts
Виж целия пост
# 262
Момичета цял ден опитвам да се свържа с Неовитро да си запиша час, но уви, или никой не вдига или дава заето. Има ли някакъв друг телефон освен този в сайта?
Виж целия пост
# 263
Дрийм, при мен е обилно обичайно. След втория аборт липсваше и се възстанови като почнах инозитол. Може да пробваш.

Аз от миналия месец гледам този инозитол. Заради конкретна причина и препоръчано от лекар ли го пиеш? Просто прочетох, че май доста дами тук го взимат за общо подобрение на О и яйцеклетките. Не смях на своя глава, но доста се чудя дали да почна да пия. Иначе ЦС имам и аз сравнително обилно обикновено, но има месеци, в които е по-малко. Също преди няколко години беше с по-голяма продължителност, а вече като че ли е по-кратко. Пия вечерна иглика до О уж за него. Не съм сигурна дали от това, но май наистина се увеличи.

Dream90, доста се е коментирало за Prefert gel, който доколкото разбрах е много подходящ точно при намален секрет. Може да пробваш. Аз също се замислям, защото понякога 2-3 дни преди О си имам, но баш по време на нея ми се струва, че е по-малко.
Виж целия пост
# 264
Инозитола го пия за Ир аз
Виж целия пост
# 265
Snowflake, на своя глава го пия по 500мг. За подобряване на О, че след абортите ми се беше разместил цикъла и О отиваше на 20-22 ден.
Виж целия пост
# 266
AA, а можеш ли да кажеш как го пиеш? Аз четох някъде за 1 час преди или 2 часа след храна и кафе, на опаковката на английски пише с храна, а на български нищо не пише 😄
Виж целия пост
# 267
Ето на моя какво пише
Виж целия пост
# 268
AA, а можеш ли да кажеш как го пиеш? Аз четох някъде за 1 час преди или 2 часа след храна и кафе, на опаковката на английски пише с храна, а на български нищо не пише 😄

30мин преди хранене, 2ч след хранене или вечер преди лягане. Бях пробвала да пия по 2 ама малко ми скъсяват МЦ, тогава пиех по едно сутрин и едно вечер.
Виж целия пост
# 269
Благодаря! Бих взимала и аз по 1 капсула от 500мг, за да не предобря нещо. Репродуктивната ми каза, че не е хубаво да се пият много добавки и като цяло съм съгласна. Приемам Огестан сега + мета фолиева киселина, coQ10 1 капсула, омега 6, магнезий и вечерна иглика (само до О). Не мисля, че са прекалено много. Пия и стаматин последните 2 месеца за по-силен имунитет през зимата, но след няколко седмици ще го спра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия