Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти - настоящи и минали - тема 83

  • 60 561
  • 712
# 285
Ени,  Hug

Елчин вероятно е на концерт на Massive Attack.
Публикувала е снимка от концерта.
Виж целия пост
# 286
💥🆕🧡💥🆕🧡🆕💥
Снимки от Елчин в Инстаграм 💥🧡

💥🧡

💥🧡

💥🧡
Снимка от стилистиката Симге Йозбек 💥🧡

💥🧡

💥🆕🆕🧡🆕🆕💥
Стори от Елчин в Инстаграм, написала е:
"Замъглена вечер на всички" 🧡

🎸🎻🎤💫🎙️🎺🎸
Да, Елчин, Юнус и компания са на концерт на "Massive Attack" .🎸🎤🎙️

🎸🎤🎙️🎸

🎸🎙️

🎙️🎸🎤🎸

🧡🧡🧡
Виж целия пост
# 287
Eли  Hug  Албена   Hug
Още нещо новикчо от Елчин  Simple Smile
Много красива  Heart







И Баръш и Ханде-не е ново ,но пак е много красиво  Simple Smile

Виж целия пост
# 288
Елчин тази вечер на концерта на Karsu:
#ElçinSangu: „От известно време изпитвам силно безпокойство. Ходих на терапевт. „Най-накрая си казах „ооох“.
(Aramızda Kalmasın)


https://x.com/TvDunyasii/status/1816205427052605794?t=NcPMbM35tW30X7v2QimwcA&s=19




🆕 📲 Баръш от сторито си на концерт на Duman в Çesme.
https://www.instagram.com/stories/arducbrs/3419428147112906525?i … =OHQzODZiczhkZHVx

https://www.instagram.com/stories/arducbrs/3419482050791976538?i … wMmw5dmR3cGRkbQ==

Едната песничка я имаше във филма "Време за щастие".🙂
Виж целия пост
# 289
Стайлингът на Елчин  от двете събития

.

Виж целия пост
# 290
Баръш от снощния концерт
https://x.com/BArduc_world/status/1816231596527088073?t=9mXRhv2q … 1PrlUnErzrDQ&s=19

И малко по-дълъг вариант на видеото
https://x.com/barisarductr/status/1816232282770006506?t=ivr4aybR … C6hTfrxTP3Eg&s=19





Виж целия пост
# 291
Баръш се наслаждава от сърце на концерта.
Веднага са сравнили минало и настояще и е приятно


От турската преса. Харесвам Киану

Виж целия пост
# 292
Аз също много харесвам Киану. Не само като актьор, но и като човек, от всичко, което съм чела за него. Много е земен и добър.
Превод на снимката от Гугъл


Още една снимка от концерта снощи
Виж целия пост
# 293
Hug  Hug  Hug
Ели,Йоана мерси за снимките ,инфото и видеата  Kissing Heart    Kissing Heart  Flowers Rose  Flowers Rose
Баръш си прекарва много хубаво на концерта , супеееееер  Simple Smile  Пеят от сърце  сприятеля му  Simple Smile
Момичета и на мен Киану ми е един от любимите актъори ,а "Джон Уик " ми е мнооого любим филм.Само дано героя на Баръш да не последва съдбата на Джон Уик ,че един път ми беше достатъчно да гледам как умря Джон Уик и с турския му еквивалент да стане същото ееее това вече ще е много.  Cry
За филма на Баръш и Ханде прочетох в Х ,че ще излезе на екран другата година.Дано да е още в началото или поне до пролетта  Hands Pray
Клипче от заснемането на снимки за постера на филма.Според мен ще е мноого красив тоя филм.Heart

https://x.com/MartaFe54789724/status/1816493282110959691

Виж целия пост
# 294
Още и от Елчин и Юнус от концерта. Не съм сигурна дали сте ги пускали тези.


Виж целия пост
# 295
Добре, че излизат да релаксират, та да имаме повод за коментари, нали?  

Юнус изглежда много добре

По повод пресата за филма и Баръш, който ще правят - нищо съществено.
Дъвчат познати неща, хубавото е, че се шуми. Нека настрайват феновете.
За Киану Рийвс освен, че е супер артист наистина отзивите като човек  са много хубави.
Наскоро гледах клипче от Ню Йорк как обръща внимание на хора, които са пред снимачната площадка- автографи, снимки. Коментарите на хората са точно, че е добър човек. 
Виж целия пост
# 296
💥🆕🧡💥🆕🧡🆕💥
ИНТЕРВЮ НА ЕЛЧИН ОТ КОНЦЕРТА НА КАРСУ ДЬОНМЕЗ-
известна като Карсу, е турско-холандска певица от Амстердам.
Музикалният й стил е смесица от различни жанрове, джаз, поп.
ПРЕВОД:
РЕПОРТЕР:Елчин Сангу...
ЕЛЧИН:(смее се)Можеш да кажеш...
РЕПОРТЕР:Здравейте,как сте?
ЕЛЧИН:Благодаря ,добре,Вие как сте?
РЕПОРТЕР:Добре,добре сме,благодаря.
РЕПОРТЕР:Тук сме във военната академия на откритата сцена.
 Карсу Дьонмез,какво ще кажеш?
ЕЛЧИН:Наистина ще я слушам за първи път на живо.
Но аз я следя отдавна ,защото харесвам музиката и това което прави.
РЕПОРТЕР: Чудесно(супер).Как минава лятото ви в Истанбул?
ЕЛЧИН: Честно казано,не съм правила такива планове,прекарах повече време в къщи,
просто живея спокоен, домашен живот, рисувам и т.н.мисля, че е по-забавно така.
РЕПОРТЕР: Доста мъдро .
ЕЛЧИН: Мисля, че се наслаждавам на спокойствието.
РЕПОРТЕР: Може ли да има ли нещо общо с възрастта?  
ЕЛЧИН: Може би,не знам дали удоволствието е интерес на една възраст .
Аз съм на 39 години между другото, да кажем ,че може би това е причината,
може би е заради това,но като цяло винаги ми е липсвало това спокойствие.
Хубаво е, че вече мога да бягам към него.
РЕПОРТЕР:Кое е най-красивото нещо на твоята възраст?
ЕЛЧИН:  Да.Спокойствие. Най-красивото нещо,което ми е
дала възрастта е спокойствие и да не се притеснявам за всичко.
Не слагам всичко на главата си, като това да не се тревожиш за всичко е вече малко по-лесно
Да се чустваш удобно, да се чувстваш по-свободен.
РЕПОРТЕР: Колко тактики си използвала досега??
ЕЛЧИН: Аз съм малко такъв човек,
аз съм от хората, които най-много се бият(самонараняват),
опитвайки се да не бъдат наранени или разстроени.
Когато ги намалих(махнах тревогите) малко, малко по този начин, си казах,
 "Ох, нямаше чак такъв проблем".
РЕПОРТЕР: Коя беше вашата повратна точка, преди да вземете това решение?
ЕЛЧИН : Имах Анксиете(Това е необеснимо безпокойство, тревежност,притеснение,
неприятно чувство на страх пред очакваните събития.  
Предизвиква се от травми по принцип.)Дълго време, да, живеех в безпокойство,
в момента, в който разбрах, че това може да продължи дълго време,
разбира се, след като се консултирах с терапевт, научих, че някои неща
могат да се появят психически в неочаквани моменти,
влязох в този процес и осъзнах, че няма нужда от толкова голям стрес,
казах си трябва да се успокоиш малко.
Така, че преминах през този процес.
 РЕПОРТЕР: Вашата професия тогава?
ЕЛЧИН: Не, не, това не е професията,това е моята професия,
 тя е най-лекото нещо в животът ми,нали знаеш.
Знаеш условията на живота не винаги са лесни,времената не са лесни.
Но тъй като върша работата си с любов, нямам много проблеми в това отношение..
РЕПОРТЕР: Добре какво правиш?
ЕЛЧИН:  Наистина напоследък рисувам.рисувам като луда както се казва.
РЕПОРТЕР: Какво мислиш  да ги правиш?Обмисляте ли да ги изложиш в галерия?
ЕЛЧИН: Не, не съм такъв професионалист,все още съм на ниво начинаещи.
ПЕПОРТЕР: Има ли такова нещо?
ЕЛЧИН: Искам да кажа, ако мога да създам нещо красиво в бъдеще,
бих искала да мога да ви покажа,честно казано, обичам това изкуство,каквото и да е то.
РЕПОРТЕР: Видях те последно в сериала "Prens-Принц"?
ЕЛЧИН: Затова все питат всички.
РЕПОРТЕР: Всъщост има много хубава история.
ЕЛЧИН: Винаги съм харесвала "Prens-Принц".
Гирай вече се познавахме,искам да кажа, вече се познаваме от сектора.
Изпратих съобщение с цялата си искреност до Гирай, като се пошегувах,че има
Елчи Сангу,но няма Елчин Сангу,че това е такъв срам,
Гирай, каза искаш ли да дойдеш?
Много бих се радвала .
Казах напиши нещо и ще дойда.
Стига да е моментна снимка,
екипа беше много щастлив, че нещо подобно се случи в отбора.
РЕПОРТЕР: Заплатиха ли хонорар, нещо?
ЕЛЧИН: Не, това е нещо,което направих с цялото си сърце.
РЕПОРТЕР: Супер.Ще ви гледаме ли скоро?
ЕЛЧИН: Оферти идват, имах срещи, но все още не съм получила проект,
който да ми хареса и който да ме накара да кажа "да".
Чакам нещо по-впечатляващо, ще видим.
РЕПОРТЕР: В очакване на роля сте?
ЕЛЧИН : Да, в очакване на роля.
РЕПОРТЕР: Благодаря ви много, много сте елегантна(стилна) между другото.
ЕЛЧИН: И аз ви благодаря за вашата елегантност.
РЕПОРТЕР:Може ли да се обърнете за снимка ?
ЕЛЧИН: Да, разбире се.

🎤✨🎤✨🎤
Карсу Дьонмез ✨
Виж целия пост
# 297
Благодаря за интервюто, интересно е.
Много е чувствителна Елчин, коментирали сме го тук не веднъж, потвърждава го.
Изненадана съм от откровеността на отговорите, все пак е интервю от подобно развлекателно събитие- място, обстановка и т .н. Много сериозни отговори имам в предвид. Хубавото е, че е преборила страховете си, както се казва намерила е мир и самата себе си.
А за нас, зрители и фенове остава да очакваме да избере добър проект в който да я гледаме.
Виж целия пост
# 298
Hug  Hug  Hug
Албена  мерси за превода на интервюто  и снимките   Flowers Tulip
Ели  Kissing Heart

Виж целия пост
# 299
🔥🆕🌞🧡🔥🧡🌞🆕🔥
Стори в Инстаграм от Елчин

😃🆕🧡🐔🧡😀🆕😃
🧡🆕😃🐔😃🆕🧡
Стори от Елчин в Инстаграм, написала е на снимката:"Yoo hiç benzemiyoruz-
Неее,изобщо не си  приличаме" 😀🐔😋🐔😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия