Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти - настоящи и минали - тема 83

  • 60 561
  • 712
# 315
Ени, мерси за картинките.Момичето ми е познато ,не мога да си спомня в какво съмя гледала.
Момчето -не познато, но няма значение това важното е да играят.Като ги гледам са завладяващи.
Виж целия пост
# 316
🆕✨🆕✨🆕✨
Баръш с фенове в Анталия 📸🌟🖤🌟

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
🌞✨Още малко красота в темата ни✨📸✨📸✨

🌟🌟🌟🌟

🌟🌟🌟🌟🌟
Виж целия пост
# 317
Ени, мерси за картинките.Момичето ми е познато ,не мога да си спомня в какво съмя гледала.
Момчето -не познато, но няма значение това важното е да играят.Като ги гледам са завладяващи.

Ели Kissing Heart , момичето се казва Афра Сарачоглу и да участвала е в доста сериали и филми -"Дъщерите на Фазилет"."Децата на сестрите", един филм с Нургюл Йешилчай и Йозджан Денис,"Йещилчам" с Чаатай Улсой и др. Момчето е Мерт Рамазан Демир и до преди "Рибарче" не беше чак толкова известен,аз не бях г;еда;а нищо с него.Сега с него излезна втория сезон на "Шахмаран"където играят  и Серенай Саръкая и Бурак Денис.Играл е и в "Учител" пак с Афра и Илкер Калели.
Албена Flowers Rose





Виж целия пост
# 318
🎉🎈Честит рожден ден на Елчин Сангу, с пожелание за щастлива нова възраст! 🎉🥂

🎉🎉🎉🎉🎉🧡🧡🧡🧡🧡

🎉✨🍰🎂🎉✨

🧡🎂🍰🧡
Виж целия пост
# 319
🎉🌟✨🆕🧡🎂🥂🆕✨🌟🎉
🆕🌟ЕТО КАКВО Е НАПИСАЛА ЕЛЧИН ПОД СНИМКИТЕ СИ:
ПРЕВОД:
"Това беше моят най-голям подарък да израствам, да уча, да споделям с вас... Нека има времена на любов, мир и щастие в сърцата на всички ни. Добре,че ви имам... много добре дойдохте 39 🍀 И разбира се, тези, който ме подготвиха с цялата си сладост; Много благодаря на ; @hamiyetakpinar @simkonozbeks @akinunalofficiall @mekhmetkorkmaz и неговия екип, моят скъп приятел, който беше домакин на @evirgenumut, много, много благодаря на екипа на @upstairsemirgan🥂💋"


✨🥂🧡🎂✨

🎉🌟🎂🥂

🎂🌟🥂

🧡🎂🌟

🆕🎂🥂🎉✨🆕
Елчин, Юнус Салих Бадемджи и
съпругата му✨✨✨

🎂🧡🧡🧡🎂

✨✨🆕🧡✨🌟🧡
Чантата и Обувките на пепеляшка🤭🤭🤗😀
извинете, на Елчин 🧡😀🤭🤗😀😀😀

💥🆕🆕🎂🆕🆕💥Клип от партито за рождения ден на Елчин 🎂🎉✨🥂
🆕🍸🥂🍷🍹🍹🍸
Рожденият ден на Елчин е бил в частен клуб, който може да го посещават само членове на клуба.
Частният клуб е от веригата заведения
"EMİRGAN GRUB", собственост на Умут Евирген. 🌟
https://www.instagram.com/reel/C-n-2soIYAk/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==




Още един клип🎂🧡
https://www.instagram.com/reel/C-oIIX5o4G-/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==


🎂🎂🎂🎂

🎉🎉🎉

🎉🍹🎉🍹

🎂🥂🍹🍸🍹🥂🎂
🆕🍸🥂🍹🍷🍸
 Момчето с черната блуза е написал :
"Ще трябва да запомня имената на коктейлите, Елчин" 🧡
"Честит рожден ден, Ариел"


🎉🎂🍸🥂🎉

🎂✨🎂✨

🎉🎂✨

🌟🌟🌟

🌟✨🎂🎉

✨🌟🎂🎉

🌟🧚🧡✨🌟

🌟🌟🌟

✨🌟🌟🌟🌟✨

✨🌟✨🌟

🎉🎉🎉🧡🎉🧡🎉🎉🎉
🌞🆕🌞🌊🧡💧🌞🆕🌞
Елчин и тя си публикува сторито в Инстаграм на приятелката си
Елиф Гурбей която е написала на снимката,
Превод :
„Цветна(колоритна) , забавна, интелигентна и красива жена... Честит рожден ден, радвам се, че  си нашата("Elçomuz- Еличка"), ти си много ама много обичана, до луната и обратно..."💥

🎉🎉🎉🎉🎉
🆕🎂🎂🆕
Стори в Инстаграм от Елчин Афаджан 🎂🧡
Тя не успя да присъства на партито, защото е в чужнина🧡
Виж целия пост
# 320
Hug  Hug  Hug
Албена мерси за снимките, инфото  и  преводите    Flowers Hibiscus
Да е жива ,здрава и много щастлива Елчин   Heart



Виж целия пост
# 321
🎉✨🎂✨🎉
Честит рожден ден на
Салих Бадемджи 🎉🎉🎂
Днес той става на
40 години🎂🎉🎉🎉🥂

🧚🧚🧚🧚🧚🧚🧚🧚

✨✨✨✨✨✨✨✨✨
🐶🐾🆕🐶🆕🐾🆕🐕
Стори в Инстаграм от Елчин
Написала е:
"Наистина плаках, не се шегувам, толкова съм щастлива"🐾
✨Повод за тези думи на Елчин е тази снимка от продуценската компания "OGM PICTURES "
ПРЕВОД :
 "ЕЛЧИН САНГУ ❤️
За да отпразнуваме вашия рожден ден, като
"OGM PICTURES", ние поемаме разходите за лечение на нашите приятели с малки лапички, спасени от приюта  @patilere.acil.yuva, и се докосваме до живота им.
Пожелаваме ви щастлива и здрава нова година с любимите ви хора и ви благодарим, че осмисляте живота на нашите малки приятели."❤️🐾
СЕМЕЙСТВОТО НА "OMG"
Виж целия пост
# 322
Здравейте и Честит Празник!  Flowers Four Leaf Clover 
ЧРД на Салих! Да е жив и здрав  много успешен!   Flowers Four Leaf Clover





Виж целия пост
# 323
💥💥💥🆕🆕🆕💥💥💥
Парти за рожденият ден на Салих Бадемджи 🎂
Стори в Инстаграм от Елчин и Онур🌟🌟🌟
Онур е написал:
"След толкова много години."
"Липсва ми Kuru kızı-сухото момиче"😊🧡😍

🌟🌟🌟

🧡🎤🎶🎸

🆕🧡🌟🎤🎶🎸🆕
Елчин пее на  партито на Салих
🎙️В песента, която Елчин пее се казва:
Превод:
"Това сърце не се разбива днес за първи път.
Дори да кажеш, че съм забравила, мястото ти пак не е заето... " 😢💔❣️
https://www.instagram.com/reel/C-t94hIIJCB/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==
🎙️🧡💔❣️

🧡✨

🌟🌟🌟🌟🌟

🌟🌟🌟🌟🌟
Виж целия пост
# 324
Рожденици е имало в темата! Празник !
Нека са здрави, все така успешни артисти и най- вече слънчеви хора!
Какви хубави снимки на колеги и приятели. Удоволствие е да се гледат , напомнят добри спомени.
Елчин е приказна , Салих не остаряващо чаровен , а  Онур е все същият - не стихващ купонджия.
Разкошни са всички !
Красиви страници сте направили!
Виж целия пост
# 325
🆕🧡🌟🧡🆕
Снимки от Елчин в Инстаграм

🧡🌟

🌟🧡🧡🌟
https://www.instagram.com/p/C-unw3aihlC/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==



🌟🧡🌟

🌟💫🌟

💫💫💫💫💫
Много колеги на Салих са присъствали на партито му🤩🤩🤩🤩💥

💫

💫

🌟

🌟

🌟💫

💫🌟
Виж целия пост
# 326
✨🆕🧡🌟🆕🧡✨
Интервю с Елчин от партито на Салих✨
ПРЕВОД:
РЕПОРТЕР: Добър вечер как сте?
ЕЛЧИН :Добър вечер, добре съм, а вие как сте?
Репортер:Благодаря, ние също сме много добре.
Ще присъствате на рожден ден на господин Салих, какво ще кажете?
ЕЛЧИН :От дълго време сме приятели, да той днес има рожден ден и още не съм го видяла, вълнувам се. Онзи ден беше моя рожден ден и тогава последно се видяхме.
РЕПОРТЕР:Честит рожден ден.
Казахте от дълго време не сте се виждали...?
ЕЛЧИН:Благодаря ви.
Исках да кажа,че от дълго време не сме се виждали заради работата ни, но онзи ден се видяхме на моя рожден ден,много си липсвахме,ще наваксаме пропуснатото време,и затова и аз днес съм на неговият рожден ден.
РЕПОРТЕР: На колко години станахте?
ЕЛЧИН Sadсмее се😃) на 39
РЕПОРТЕР 39,как се чувствате?
ЕЛЧИН :Това е много дълга(дълбока) тема, нека да не навлизаме в нея,че няма да може да излезем от нея.
РЕПОРТЕР: Коя според вас е най-хубавата възраст?
ЕЛЧИН: Сегашната възраст. В тази възраст имаш много красиви мисли(бистър ум), препоръчвам я на всички.
РЕПОРТЕР:Сегашната ли?
ЕЛЧИН:Всички години са хубави и красиви.
РЕПОРТЕР: Как се справяте с новата си възраст казват,че с наближаването на 40г. може да има психологически проблеми, че всеки се чувства странно или нещо такова?
ЕЛЧИН:Има нещо в тази зрялост, но това не е проблем, даже напротив идва едно облекчение, много красива възраст, наистина е добре. Всяка една възраст е прекрасна възраст.
РЕПОРТЕР:
Но има хора които казват,
че това е проблем за тях?
ЕЛЧИН :
Не е проблем.Възрастта е само число.
РЕПОРТЕР: Как мина лятото ви?
ЕЛЧИН: Много спокойно,богато,почивам си. Дори не съм ходила някъде на почивка, мога да кажа, че съм наистина отдадена на себе си.
РЕПОРТЕР: Накрая искам да попитам как върви работата за следващия сезон?
Какъв сезон ни очаква с вас?
ЕЛЧИН:Има неща,но още нищо не е ясно.
Ето,защо не мога да кажа нищо, все още нищо определено,
но изглежда, че нещо ще се случи.
РЕПОРТЕР: Госпожо Елчин много ви благодаря.
Надявам се да имате една хубава вечер.
ЕЛЧИН:Благодаря ви много. Лека вечер.

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Снимка от Юнус 📸

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫
Има фенове които искат снимките да са така, без присъствието на някого 🤭😉

💫💫💫💫💫

💫💫💫💫💫💫

💫💫💫💫💫💫

💫💫💫💫
🧡🧡🧡🧡
Виж целия пост
# 327

Тъпи ,тъпи репортери.... едни и същи безмислени въпроси. Нито мястото, нито времето  е за подобни въпроси.
Албена , все пак си вложила труд по превода, благодаря


Големи купони са направили Елчин и Салих.
Компанията е много готина, виждам и  друг любимец - Берк Октай. Харесвам го ог години.Това момче заслужава да е щастливо, след мъките от първия брак.
Юнус ми е симпатичен харесва си го Елчин, добре си се чувстват  след като са толкова дълго заедно.


...................................................................................
Баръш продължава да спортува активно
#BarışArduç & Burak Bujin & Önder Öztarhan

Виж целия пост
# 328
eliNIM, аз също се подразних на репортерите от тъпите им въпроси.
💪Баръш е  с приятелите си в Анталия и там спортува с  тях.
Фенка го е причакала да се снима с него😊📸

💫💫💫💫💫💫💫💫
Една снимка направена преди 10 години🌟🌟🌟📸
Виж целия пост
# 329

💪Баръш е  с приятелите си в Анталия и там спортува с  тях.
Фенка го е причакала да се снима с него😊📸

Еми късметлийка е фенката, естествен, неглиже . Sunglasses
Лято е, наслаждава се на морската вода до насита, Surfer щото за някои морето - само от снимка

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия