Бачорски и златната ябълка - тема 10

  • 62 776
  • 754
# 570
А какво им стана с обявата за работа? Нещо не споменават, че търсят човек вече. Че няма работа няма, а дали подържа профили тук може да ви каже тя, ако пак не излъже.
Виж целия пост
# 571
Сиси,то няма вече какво да се обсъжда. Даниел нещо никакъв го няма. Атанаска също, откакто се прибра от Дубайчето. Емилия пак в асансьора. Реалитито свърши. И темата май ни се изчерпва вече;)
Виж целия пост
# 572
Дани и Емели днес правили пица в детската градина. И двамата са на снимките качени в страницата.
Виж целия пост
# 573
Замря темата, вече не са интересни.
От целия филм ми хареса само епизода с откровенията на Розалия  към Бачора, не мога да го нарека Генерала, защото е далеч от това звание, не е бърз, не е първи и т. н.
Виж целия пост
# 574
То няма кво да се коментира. Няма епизоди.
Виж целия пост
# 575
Е, винаги се случва нещо около всеки един от семейството, ще се намери какво да се коментира Wink



Algarve, Portugal
Виж целия пост
# 576
Страшен аутфит. Мисля, че над всички Бачорски тегне някакъв лош вкус 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 577
Бачорски рецитират един куплет от "Аз съм българче" в колата
Толкова си знае милият. Един куплет, при тона вторият
Виж целия пост
# 578
Видях Даниел онзи ден пред Мол България. Беше дошъл отзад където се стоварва стоката и пушат чистачките на проверка. Добре си изглежда на живо.
Виж целия пост
# 579
Виж целия пост
# 580
Кадри от Португалия:

Виж целия пост
# 581
Нещо позамря темата? Не ви ли липсват Гошко и Наско?

Виж целия пост
# 582





Под клипа с розите.Имам някакво съмнение ,че само си ги е купила и подредила във вaзи розите.
Виж целия пост
# 583
Дизи, какво да ги коментираме вече тези позьори? Безинтересни са ми доста на мен.
А и идва ерата на Ергена 😃😃
Виж целия пост
# 584
Те всички с снимаха с купища рози .
Като ги обичат много , така е .Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия