Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 37 /Златно момче

  • 40 249
  • 740
# 360
Зад кадър от днес

Скрит текст:


Май 56 вече ще става за гледане, че аз и 55 я отписах Joy

АфРам имат четвърти пореден ден общ сет, пу-пу-пу.

Рени, слагай бонджуците Stuck Out Tongue Winking Eye

Пишат, че статистката имала една-две сцени в 56 и нито една в 57 към момента, но не се знае дали ще остане така.
Виж целия пост
# 361
Слагам 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Виж целия пост
# 362
5 дни до рд-то на Рамоо 🔥🔥🔥
Виж целия пост
# 363
Още от днес
Скрит текст:
Феро и Пъръл се карат нещо, Сейран е там

Виж целия пост
# 364
Какъв надпис са добавили на колата JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 365
Бест фриендс форевър 😂😂😂
https://vm.tiktok.com/ZGeMcVDj2/
Виж целия пост
# 366
Какъв надпис са добавили на колата JoyJoyJoy
Името на акаунта е това…
Виж целия пост
# 367
Какъв надпис са добавили на колата JoyJoyJoy
Името на акаунта е това…

Бъзикаха се, че нарочно е сложен като го видях в Х.
Виж целия пост
# 368
Сюрприззззз
Скрит текст:
Виж целия пост
# 369
Голям страх ги тресе за рейтинга нашите от ОГМ. Особено след вчерашното фиаско с Йомер…
Виж целия пост
# 370
Kirilovaa98 "Татко Сертер" ли се появи?Най-първия май е той!Казах аз,заради пустия му рейтинг и "тати" ще намерят и скоропостижно и Сейфер ще съберат,че и някое ново бебе може да измислят.
Виж целия пост
# 371
Както се шегува един от харесваните ми акаунти в Х , преди да започне Gaddar .
Чаатай ще излови рибата (Пела)
И сега :Рибата е вече на куката  Joy
Joy
Виж целия пост
# 372
С нисък рейтинг, с висок рейтинг, никога не съм вярвала, че това дете е от Ферит и никога няма да повярвам. 😂
Виж целия пост
# 373


ПП А и за какво го бяха изкопали онзи гроб.

Е как защо,само да го сплашат малко,да загуби ума и дума...🤫
Виж целия пост
# 374
Както се шегува един от харесваните ми акаунти в Х , преди да започне Gaddar .
Чаатай ще излови рибата (Пела)
И сега :Рибата е вече на куката  Joy
Joy
Между другото,накарахте ме да го погледна тоя "Безмилостен"!Не съм стигнала още до края на серията,но ще я доизгледам.Напомни ми малко на филма "Да изчезнеш за 60 секунди"!Дано не е нещо като негов римейк!Но пък ще е интересно турски филм с американско звучене!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия