Февруарчета 2024 - Тема 11

  • 48 145
  • 753
# 150
Здравейте, Мами, снощи в 2:00 часа проплака Никола 🩵 Роди се 3300гр, 52см., нормално раждане. И двамата сме добре, а чувството да гушнеш рожбата си е неописуемо 🥰 Като се окопитя малко ще разказвам.
Виж целия пост
# 151
Жив и здрав да е , бях убедена че ще влезна и ще видя че си родила предчувствах го вчера че ще се случи Simple Smile
Виж целия пост
# 152
Честито,Криси,да ти е жив и здрав Никола Heart Колко бързо се случиха нещата само Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Честито,Кристина!Да е здрав,весел и добричък Никола,а на теб леко възстановяване!🍀
Виж целия пост
# 154
Хайде, честито!

Тъкмо днес си мислех, че половината януарки родиха още през декември, а ние доста добре му държим края, но скоро наближава вече и няма измъкване! 😅
Виж целия пост
# 155
Здравейте, Мами, снощи в 2:00 часа проплака Никола 🩵 Роди се 3300гр, 52см., нормално раждане. И двамата сме добре, а чувството да гушнеш рожбата си е неописуемо 🥰 Като се окопитя малко ще разказвам.

Честито, Криси!
Здрав да е Никола (чудесно име, ще го цаним за зет) 🤭 да расте безгрижен, а на теб бързо възстановяване Simple Smile)))))
Виж целия пост
# 156
Честито бебче,Криси!!Да е здрав и
много усмихнат!!Бързо възстановяване🤗
Виж целия пост
# 157
Здравейте, Мами, снощи в 2:00 часа проплака Никола 🩵 Роди се 3300гр, 52см., нормално раждане. И двамата сме добре, а чувството да гушнеш рожбата си е неописуемо 🥰 Като се окопитя малко ще разказвам.

Heartbeat Охооо! Честито, да ти е здравичък! Бързо възстановяване и бързо напасване с бебето.

А, който иска да ви върна малко назад, че няколко дни ме нямаше, понаваксах с някоя тема. Бъдещата кака беше вкъщи и много ми ангажира вниманието.

Относно бебефоните, след дълго проучване поръчах тази, очаквам след няколко дни да е при мен. https://www.aliexpress.com/item/1005006140588434.html?spm=a2g0o. … .5.5abf1802KwUbx3
Има всички функции, които имат и скъпите камери, може да прочетете описанието.

А, относно бебешката козметика с таткото използваме това приложение INCI Beauty. Оказа се страхотно!!! Blue Heart Показва какви вредни съставки имат и имат оценка 0/20.
Проверяваме скъпите марки и се оказва, че са с доста лоши съставки в сравнение с някои по-не известни марки. Например Джонсънс продуктите и Лидълските!  Определено Лидъл бият, детския шампоан за деца над 1г е 18/20, а бебешката козметика също била много хубава. Има обяснение защо дадена съставка е забранена и сваля точките.
От българските марки сме се спрели на Бебо точно заради приложението, имат много висок рейтинг. Така вече като се разкарваме из магазините, хващаме телефоните набързо и проверяваме шампоани, сапуни, пасти за зъби и т.н. Smile
Виж целия пост
# 158
Ето го и първият младеж Blue Heart Добре дошъл на Никола! Heart Eyes А мама бързо да се възстановява! Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 159
Честито, Криси! Да здрав и много щастлив, малкият Никола Heart мама бързо да се възстановява Heart
Виж целия пост
# 160
Еййй, чаках си те, Криси! Всяка сутрин отварям форума и си казвам “дали няма да е днес” Simple Smile
Здрав, смел и силен мъж да расте Никола!  Безгрижно детство и много уроци да научите заедно! Бърза адаптация на всички ви и чакам с особен интерес да кажеш как мина приключението в Надежда.

Freziya, сваляш си на телефона Evrotrust и ще имаш 3 безплатни електронни подписа - ползваш единия, за да подпишеш заявлението си за ПИК от НОИ. Ще нска лични данни - нормално е, не се притеснявай. После ПИК кодът ти даже ще се пази в приложението (но не е удобно, аз си го свалих на по-удобно за мен място, за да мога да го copy-paste-вам).
Виж целия пост
# 161
Каква хубава новина! Добре дошъл на Никола, да е жив и здрав! Бързо възстановяване на мама. Ако ти остане време, сподели моля как е протекло раждането.
Виж целия пост
# 162
Ех, честито, Криси! Честит Никола! Страхотни новини от сутринта! 🩵
Виж целия пост
# 163
Честит да бъде Никола! 💙💙💙 много мило ми стана, защото и ние обмисляхме това име.
Мама бързо да се възстанови! 🌷
Виж целия пост
# 164
Честито, Криси! Да е жив и здрав Никола! ❤️ Рано сутринта четох темата от вчера и си мисля, ей сега ще си направя едно кафе и като влезна, Криси ще е писала. Бързо възстановяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия