Любители на котки - Тема 192

  • 34 983
  • 770
# 255
Добър вечер! Касиерка Пъси ще ви обслужи.
Виж целия пост
# 256


Снощи. Първи ден онлайн обучение, героите са уморени. Бети е помагала с уроците.
Виж целия пост
# 257
Растат като гъбки! Четири месеца разлика


Виж целия пост
# 258
Направо като гъбки, Vanne, провокира ме да гледам старите снимки на Линка, каква шушка е била. 🙈😁
Днес взех едни двулицеви шалтета от Кауфланд на прилична цена да спасявам диваните. Иначе изчетох всичко за дамаските, благодаря момичета, успокоих се, че има и здрави срещу ноктенца, но толкова пари дадох за покривало, сега шалтета, казвам на детето от диван на промоция си го взехме на редовна цена 😆, ама карай това са бели кахъри. Линош ги оцени шалтетата, щото и за кухненския диван взех, че и той нов и направи голям сън още преди да съм ги изпънала както трябва. 🤭
На новото шалте 😆, и като Vanne, ама 5 месеца разлика.

Виж целия пост
# 259
Lusia, много обичам да те чета 🥰 Така увлекателно и с такава любов пишеш за Линка, че няма как да не му стане любимка на човек. Много е  хубава дундата. Ще я взема за снаха 🥰🥰🥰😁🤭. Моя кандидат малко мърльо си пада, ама е чаровник🤭 ще си затворите ли очите 😆.
NoProblems и твоите разкази за Мъри много обичам да чета. Голям късмет извади това котенце с теб 🥰.

То било голям лукс в чужбина да си имаш домашен любимец 🙀. Изобщо не знаех, аз си мислих, че при нас е скъпо, но спрямо вас май е добре. Да са ни здравички и да не им се налага да се срещат с лекари.

Някой имал ли е котка с ринотрахеит? Моето бебе май има нещо на дихателните пътища. Нослето му е влажно и има гурели и се чудя дали не е тая болест. Жизнен е, игрив, яде ама този влажен нос трябва ли да ми подсказва нещо?
Виж целия пост
# 260
Тази храна добра ли е? https://www.zooplus.bg/shop/kotki/kotki_suha_hrana/wild_freedom/ … eVariant=703541.0
То в РК нямало никакво месо 😳
Виж целия пост
# 261
Кой се чудеше защо се къпят котки? Етооо, защо 🤭 мърльо само два пъти за малко е излизал и е сменил цвета. От снимките май  не личи колко му е черен корема на мърлячии 🤭 Хич не се пази това коте чисто.   
Няма да го къпя сега, защото скоро е, но трябва да мисля вариант да го изчистя. Направо ще му купя едно облекло 😸
Виж целия пост
# 262
Ми то щото много беличко 😻
Моят, черният, нали не му личи... все си е чистичък 😜
Виж целия пост
# 263
Морковелка, котка с ринотрахеит не изглежда по този начин. А ти вместо да му търсиш кусури, вземи да му измислиш едно хубаво име, че го заслужава. Какво е туй "Мърльо"? Такъв красив пич... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 264
Lusia, много обичам да те чета 🥰 Така увлекателно и с такава любов пишеш за Линка, че няма как да не му стане любимка на човек. Много е  хубава дундата. Ще я взема за снаха 🥰🥰🥰😁🤭. Моя кандидат малко мърльо си пада, ама е чаровник🤭 ще си затворите ли очите 😆.
NoProblems и твоите разкази за Мъри много обичам да чета. Голям късмет извади това котенце с теб 🥰.

То било голям лукс в чужбина да си имаш домашен любимец 🙀. Изобщо не знаех, аз си мислих, че при нас е скъпо, но спрямо вас май е добре. Да са ни здравички и да не им се налага да се срещат с лекари.

Някой имал ли е котка с ринотрахеит? Моето бебе май има нещо на дихателните пътища. Нослето му е влажно и има гурели и се чудя дали не е тая болест. Жизнен е, игрив, яде ама този влажен нос трябва ли да ми подсказва нещо?
Че то носа трябва да е влажен.
Иначе и ние бяхме с дихателни проблеми и все още и гурели, но бършем очички с едни специални кърпички, купени от вет.
Виж целия пост
# 265
Да споделя едно много яко нещо, което виждам като многоетажно котешко легло, при това, леко, маневрено, преносимо и с опция за разместване:


https://www.emag.bg/modulen-raft-quasar-co-r-s-2-polici-i-3-otde … 1/pd/DM2FXQMBM/#5
Виж целия пост
# 266
Да споделя едно много яко нещо, което виждам като многоетажно котешко легло, при това, леко, маневрено, преносимо и с опция за разместване:


https://www.emag.bg/modulen-raft-quasar-co-r-s-2-polici-i-3-otde … 1/pd/DM2FXQMBM/#5
Идейно е. И с едно поларено одеалцето отдолу.
Но ти трябват поне 3 котки Hug Joy
Виж целия пост
# 267
Като горд слуга на 3 котки да кажа 😄 полареното одеалце непрекъснато ще бъде сваляно от поставката и разнасяно по стаята. Ще се проверят етажите дали стават, и накрая може да ми кажат - Ти си ги ползвай, ние ще лежим на дивана/леглото/килима 😄😄
Виж целия пост
# 268
Това черното ако е от плат и ако се сваля да се пере ще е добре ако не може да се сваля тогава става сложно .
Виж целия пост
# 269
Ще може да се сваля, тя цялата се разглобява и се вмества в малък кашон. Но доколко връзките са стабилни? Бях взела за вилата такова тип телескопично рафтче за обувки. То се саморазпадаше поради слабия клик между елементите му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия