Деца с увреден слух

  • 66 971
  • 896
# 780
Здравейте...всички отмаряме...аз с нетърпение чакам  4.08 да си топна дупенцето в моренцето...Криси днес ми вдигна 38.5..изписаха му Сумамед,изстинал е в тези жеги
Марги и ние сме на море от 5.8., и за едвам го чакам. Ние ще сме в Сл.бряг, а вие? Може да се засечем ако сме наблизо.
Виж целия пост
# 781
......... а ние си мечтаем за планина ........ Grinning
Виж целия пост
# 782
         Здравейте и от нас!
         Прибрахме се тая седмица, надявам се, за малко. Бяхме в Югозападна България - Гоце Делчев, Сандански, Мелник, а бяхме отседнали в Огняново. Беше горе-долу добре, Венци бесня, игра в басейна, иска само да ходи, да отваря чекмеджета и врати, да пипа - ей такива неща! Не сме си починали много, но поне сменихме обстановката за малко. Сега може би пак ще отидем в Плевен.
         Иначе все още пускам перални, подреждам, нищо ново.
         Прекрасно лято на всички!
Виж целия пост
# 783
           Само да ви кажа, че днес в памперса намерих 10 стотинки... Shocked
Виж целия пост
# 784
Бубица,ние сме от 4,08 на Св.Влас.Доколкото зная това е на 3-4 км от Сл.Бряг.даже казват ,че вече са  се съединили.Задължително ще се срещенем...аз ти имам тел и ще ти пратя на лични моя.Гале защо намери само 10ст ,а не повечко..  Wink...Поздрави на всички....   bouquet
Виж целия пост
# 785
Здравейте, мили момичета! Ние не бяхме в София за няколко дни миналата седмица. Опитахме се да избягаме от горещината , макар и не много успешно. Сега отново сме тук и умираме от жега! Йоан си е добре - по цял ден се кисне в един басейн и няма никакви оплаквания! Simple Smile
Аз писах и в седмичната тема - ходим на занимания с детски психолох и логопед - чудесно му се отразяват! Много му е интересно и повече от 40 минути си седи на стола и внимава. Не мога да го позная! Разбира се, у дома не е толкова послушен. Хич не иска да прави с мен нещата, които прави там. Не знам как мога да го накарам... Иначе, научи се да казва с цяло изречение какво иска: "Аз искам вода (шоколад, бонбони, още Simple Smile ). Все още говори доста неразбираемо за непознати хора, но затова пък познатите ни вече могат да се разбират с него не по-зле, отколкото ние и това е толкова чудесно! Simple Smile
Галя, ама как така 10 ст.! Глътнал ли ги е бил? Ужас! Shocked
Приятна почивка на всички!  Hug
Виж целия пост
# 786
А! Все забравям да ви покажа един интересен сайт и по-специално ето тази игра. Идеята е да се изпринтира табличката и да се пускат звуци, а детето да посочва какво е чуло. Много е интересно и полезно! Има и още полезни неща в сайта - разгледайте го! Simple Smile
Виж целия пост
# 787
Здравейте всички, ние вчера се завърнахме от морето, беше прекрасно, но за жалост прекалено кратко, една седмица е много малко за да си почине човек, но поне го видяхме и му се порадвахме. За процесора да ви кажа и го махнах само първия ден, а след това нито веднъж и във водатата си игра много и в басейн, вярно че беше голямо напрежение да не го намокрим, но сякаш и тя самата си пазеше да не си намокри главата newsm78. Общо взето съм доволна, че успяхме да я държим с него, нали все се страхувам че като и го махна ще изпусне много Wink. Иначе нищо кой знае какво ново няма около нас, изобщо сме оставили всички уроци и сме се отдали на почивка, сигурно и тя има нужда да е просто дете, а аз съвсем се изчерпах в последно време и нищо интересно не мога да и измисля да се занимаваме, а старите неща категорично отказва да прави, само като усети че нещата отиват към учене и бягя Twisted Evil
Виж целия пост
# 788
Здравейте мили мами,може ли някоя да ми даде информация за системата МАКАТОН и има ли приложение у нас?Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 789
Здравейте мили мами,може ли някоя да ми даде информация за системата МАКАТОН и има ли приложение у нас?Благодаря предварително  bouquet

Здрасти! Ние тук неведнъж сме обсъждали факта, че у нас рехабилитаторите напълно отричат всякакъв друг подход към децата ни, освен речта и това създава много главоболия на нас, родителите. Аз поне не знам тази система да се ползва от някой, но сигурно има такива, де. Отскоро с моето дете използваме PECS, напук на рехабилитаторите.  Wink
А иначе - ето сайт за МАКТОН.
Виж целия пост
# 790
            Здравейте, момичета! Не че имам нещо ново да напиша, но той в момента спи и ще е престъпление да не използвам това време Mr. Green. Искам да пожелая на Марги, Бубица и всички, на които им предстои пътуване и почивка, хубаво време, хубави условия на живот и послушни деца!
            Илонка, много се зарадвах на това, което си писала. Крайно време беше да споделиш и ти нещо хубаво. Йоан расте и тепърва ще ти поднася нови и приятни изненади.
            А за стотинките, да, бил ги е глътнал. Просто побелях, като ги видях. Какво ли още ми предстои...
Виж целия пост
# 791
Благодаря Ieepe.за да не натоварвам четящите и пишещи с обсъждани вече теми ще ти пиша на ЛС.
Виж целия пост
# 792
Здравейте и от нас!
Лони СУПЕР СУПЕР СУПЕР!Че Йоанчо казва изречения.....
Мног се радвам за вас!Сигурна съм, че скоро ще започнат и всички за му разбират...Аз поне се успокоявам с това, че Веси например на слухова възраст е на 1 година и два месеца.Тоест за сега е добре! Wink
В интерес на истината от две - три седмици повтаря доста правилно.Даже се опитва да повтаря след мене кратки изречения.от две думи.Например като я питам какво е това - тя се опитва да го повтори.Иначе взе да казва правилно думите.Но дългите са и доста трудни и повечето пъти ги смотава.А на "кетяйски" не спира да говори.Все нарежда нещо.
И ние бяхме миналата седмица болни - Т и сополи.
И ние чакаме с натърпение 12,08 за да отидеме до морето.
Ние ще ходиме на Черноморец...за една седмица.
В общи линии при нас е все едно и също...Навън, къпане, спане,навън,пак къпане...
Жега, мор.....
Целувки на всички!
Виж целия пост
# 793
Здравейте пак момичета. Ние сме добре.
 Марги, ще чакам да звъннеш.Ние ще пристигнем на 5.8., тогава Иления има рожден ден, и ще го празнуваме там.
FEN, хайде идвайте на тук. Тук планини бол Laughing Днес се върнахме от Боровец, страхотно е. В хотел "Рила" бяхме, ако искаш ми пиши на лични, мога да ти запазя, ще ти кажа и цените.
Позор, внимавайте. #Crazy.
Чуваща отново, къде си, пиши как е сега?
Целувки на всички.
Виж целия пост
# 794
Здравейте отново!
Да ви кажа за Яна - четох в нейния блог, че има нова настройка, правили са й разни тестове и те са показали двойно повече разбиране на думи от преди 2 седмици. Пише, че е доволна, разбира доста от нещата, които й казва мъжът й и все повече разбира непознати хора. Много е ентусиазирана и доволна. Simple Smile

FEN, разменям апартамент в София (добра отправна точка за сума ти планини  Laughing) за вашия във Варна за някоя и друга седмица, става ли? Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия