Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №1 - в очакване на сезона, и начало на сезона

  • 85 975
  • 1 393
# 1 095
Люти чушки, голямата работа. Ако видите какво са им давали да ядат в Страх, The Amazing Race или Survivor по чужбина, сигурно и петиция до Омбудсмана ще се пише. На никой няма да му се развали здравето от това.
Виж целия пост
# 1 096
Люти чушки, голямата работа. Ако видите какво са им давали да ядат в Страх, The Amazing Race или Survivor по чужбина, сигурно и петиция до Омбудсмана ще се пише. На никой няма да му се развали здравето от това.
Все пак тук става дума за кулинарно предаване.
Виж целия пост
# 1 097
Люти чушки, голямата работа. Ако видите какво са им давали да ядат в Страх, The Amazing Race или Survivor по чужбина, сигурно и петиция до Омбудсмана ще се пише. На никой няма да му се развали здравето от това.
Все пак тук става дума за кулинарно предаване.
Аз готвачи досега не видях. Само театър и безхаберие.
Виж целия пост
# 1 098
Е на този подкаст сега попадам. Водещ със силен ямболски акцент, който казва "Започваме с едно доста голямо начало" Grinning  При подбраните моменти от целия подкаст в началото  са сложили само реплики за сексуалните подвизи на лилавокосата му гостенка-готвачка. Чудно.

Виж целия пост
# 1 099
Е на този подкаст сега попадам. Водещ със силен ямболски акцент, който казва "Започваме с едно доста голямо начало" Grinning  При подбраните моменти от целия подкаст в началото  са сложили само реплики за сексуалните подвизи на лилавокосата му гостенка-готвачка. Чудно.



Дано има слаб интерес към този “подкаст”. Стига са го бутали навсякъде този..
Виж целия пост
# 1 100
На отровни змии, отровата не им действа хаха.
Виж целия пост
# 1 101
Евала на оцелелите Чоткин, Чимидова, Светла и Симончо. Ти да видиш кои излязоха най-издръжливите.
Виж целия пост
# 1 102
Е на този подкаст сега попадам. Водещ със силен ямболски акцент, който казва "Започваме с едно доста голямо начало" Grinning  При подбраните моменти от целия подкаст в началото  са сложили само реплики за сексуалните подвизи на лилавокосата му гостенка-готвачка. Чудно.


Аз умишлено не пуснах видеото. Този водещ не струва, на почивки го слушах, защото не става за гледане.
Владимира ако беше останала в предаването, щеше да е много по-интересна.

А това с чушките не е за всеки. Чимидова не показа хотварски уменип, но на инат яде люто все едно хапва ментови желе бонбонки със сироп за кашлица. Scream
Виж целия пост
# 1 103
Падам с Чоткин, голям образ.
Виж целия пост
# 1 104
Чоткин е страшен образ, действително единствено той и Симона правят шоу, макар и тя да е дразнеща, ревяща и квичаща.
Виж целия пост
# 1 105
Странно неразвити готвачи.- не чували, не готвили....дори класически рецепти като Чили кон каране.
Виж целия пост
# 1 106
Заболя ме само да ги гледам.
Виж целия пост
# 1 107
Не бих го издържала това тия са меко казано луди. 😂
Виж целия пост
# 1 108
Чоткин си е чалнат Sunglasses
Като искат шоу хич не ги съжалявам

И пак единия взел продукти на другия....

Полина със сладка шкембе чорба
Супер са
Виж целия пост
# 1 109
Направо е мъка да ги гледаш. Имам чувството, че да хванат 20 човека от улицата на случаен принцип ще се справят по-добре от тези "готвачи".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия