Booking – 7

  • 39 229
  • 736
# 450
Погледнах в профила, нямам запаметена карта. Това ми е един стар профил, който не съм ползвала от 2021 г. Обикновено в Букинг плащам с еднократна карта от Револют. Иначе потвърждението ми е изпратено от    
noreply@booking.com, а после хотелът ми е писал от 4erh.m2bw.cash.r8wm@property.booking.com, с молба да им преведа 30% по следния IBAN, както писах, не ми искат номер на карта. Според мен този, който е правил резервацията, си е сбъркал мейла с моя. Ще пиша на хотела, да видим. Може би при резервацията има въведен телефонен номер, да се свържат с госта и да се разберат.
Виж целия пост
# 451
Не е нужно да е запаметена картата, за да се извърши плащането на определената дата. Когато сте финализирали резервацията, сте си въвели данните от картата и плащането ще се извърши с тях. Освен това 24 часа преди плащането, ще получите мейл за напомняне и можете да смените картата или да платите няколко часа по-рано, за да не ви будят уведомления в 1.00 ч. през нощта, защото букинг тогава дърпат парите.
Виж целия пост
# 452
Аз не си запаметявам картите, но напоследък ми прави впечатление, че си дърпат парите веднага и нямам поискване за статична/динамична парола и т.н. Преди ми искаше, от няколко месеца - не.
Виж целия пост
# 453
Може наистина да е сбъркан мейл, в резервацията няма ли име? Мисля, че би трябвало да го има някъде.
Виж целия пост
# 454

Пратих ви
Виж целия пост
# 455
Ще помоля за код и аз.

Едит: ПОЛУЧЕН!
Виж целия пост
# 456
Здравейте! Все още търся код ако някой има наличен. Ще съм много благодарна ако ми пишете на лично съобщение. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 457
Здравейте! Все още търся код ако някой има наличен. Ще съм много благодарна ако ми пишете на лично съобщение. Благодаря предварително!

Получихте ли код ?
Виж целия пост
# 458
Здравейте, може ли някой да ми прати код на лично ако му е излишен Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Здравейте! Все още търся код ако някой има наличен. Ще съм много благодарна ако ми пишете на лично съобщение. Благодаря предварително!

Получихте ли код ?
Здравейте! Не, все още не съм получила код.
Виж целия пост
# 460
Здравейте. Сигурно съм идиот, но след 9-месечва битка си получих парите обратно. Е, курсът на преваторирането не беше ок, но все пак си върнах 2000 лв благодарение на съфорумка. Та реших да ги изхарча. Сега: имам 70 лв в портфейла, искам да резервирам нощувка за 160 лв. За настаняването има опция за плащане с портфейл. Как да стане така, че да използвам тази сума и да доплатя?
Виж целия пост
# 461
Тръгваш да правиш нормална резервация, на финала ще ти ги приспадне.
Виж целия пост
# 462
Здравейте! Все още търся код ако някой има наличен. Ще съм много благодарна ако ми пишете на лично съобщение. Благодаря предварително!

Получихте ли код ?
Здравейте! Не, все още не съм получила код.

Пращам ви
Виж целия пост
# 463
YYCD1HM1UU 

 Важи до 8 април 2024 г
Виж целия пост
# 464
YYCD1HM1UU 

 Важи до 8 април 2024 г

Благодаря! 🌺
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия