Фотошоп за 16-ти път

  • 21 856
  • 461
# 360
Luluto, откъде са тези страхотни оранжево-червени цветя на предпоследната снимка?
Виж целия пост
# 361
mimms  защо да е скучна  рамката?На мен страшно ми харисва!А това(завъртулките) четки ли са или елементи.Много са хубави!
Виж целия пост
# 362
mimms  защо да е скучна  рамката?На мен страшно ми харисва!А това(завъртулките) четки ли са или елементи.Много са хубави!

Благодаря ти!   bouquet
Ами на мен ми изглежда скучна защото цветовете са "кът", а основния е кафяв... Не че имам нещо против кафявото, но когато е преобладаващо става скучно...  Rolling Eyes А и Мартинка ми е болна и без друго в душата ми е мрачно, имам нужда от освежаване малко  Sad
А завъртулките са четки, мисля, че от сайта, който luluto беше пуснала преди време... Ако искаш мога да ти ги пратя  Wink

Аз временно зарязах "калните" снимки, защото душата ми копнееше за нещо цветно... Ето:


Виж целия пост
# 363
Пращай!   Petia47@abv.bg   Мерси много редварително!
Виж целия пост
# 364
И аз да попитам:
Luluto помниш ли как се казват тези четки, които си използвала в първата рамка. От доста време ги търся и не намирам в сайта, който даде. Става въпрос за  очертанията под снимката на малката красавица, които са като дантела.
Виж целия пост
# 365
Момичета, честит празник на всички!   bouquet
Пожелавам ви много любов и щастие!   bouquet
Аз да се похваля, че за празника получих отдавна жадувания статив!  Mr. Green
Много съм щастлива!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Днес съм запланувала фотосесия с Мартина, после ще се включа с нов материал!  Wink

Пращай!   Petia47@abv.bg   Мерси много редварително!
Готова си!  Peace
Виж целия пост
# 366
Честит Свети Валентин и от мен!

Виж целия пост
# 367
ЧЕСТИТ СВ. ВАЛЕНТИН!

Виж целия пост
# 368
Хех, айде пък от мен - Честит Трифон Зарезан.

  Joy

Ха, наздраве и късмет в любовта...
Виж целия пост
# 369
Ето какво направих снощи:

http://images13.snimka.bg/002185032.jpg
http://images13.snimka.bg/002185033.jpg
Виж целия пост
# 370
Честит празник на всички Hug


mimmss,  за съжаление твоите не мога да ги видя, когато съм на работа, затова ще трябва да чакам да се прибереа довечера. Но съм сигурна, че е разкошна. Peace
Ilenia, и двете ми харесват много.
Виж целия пост
# 371
Ilenia,много са симпатични, особено втората.А в първата- не е ли по-добре завъртулката дето е под рамката да е в/у снимката?
Мимс- супер са рамките.

Ето нещо и от мен.Опитвах се да е шарено, но май излезе доста претрупано, но все пак успях да използвам четки:

Другата е с баба ми  и Михаела, самата снимка не е много добра, но нямам друга.А баба ми(моята любима баба) вчера имаше рожден ден, затова реших да я направя.Ето:
http://img241.imageshack.us/my.php?image=zafilcopy4bh5.jpg

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ и СЕ ОБИЧАЙТЕ!

Виж целия пост
# 372
Ilenia, втората е много сладка, с тези очила  Laughing Laughing

честит празник на всички влюбени във Фотошопа!!! Laughing Laughing
Виж целия пост
# 373
Честит празник и от мен на всички пияни от любов!
Виж целия пост
# 374
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!
mimmss както винаги много интересни идейки!   
ilenia много са сладки идвете!
ЕliG харесват ми,браво за четките!
аз направих една лятна снимка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия