Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 79 766
  • 812
# 450
Ако видя в друг магазин ще взема.
Виж целия пост
# 451
Ще съм много благодарна!
Виж целия пост
# 452
За какво се ползва този магнитен хващач?
пада нещо метално в процеп/дупка където ръката ти не може да се мушне за да го извадиш.
и за други неща от този род се използва.
Виж целия пост
# 453
А не са ли всички отвертки към днешна дата именно такива, с магнитен накрайник?
Виж целия пост
# 454
не всички отвертки са намагнитезирани, а и не всички са с подобна дължина - до 62 см.
+ това площта на магнита на този хващач е по-голяма и може да повдига по-тежки детайли.
Виж целия пост
# 455
А не са ли всички отвертки към днешна дата именно такива, с магнитен накрайник?
Не са, а и не бива всичките да са, за някои неща не е ОК точно с магнит да се пипат Grinning
Иначе да, в краен случай лепваш един магнит на металната част на отвертката (до дръжката) и пробваш с нея... не винаги обаче ще ти свърши същата работа като тая джаджа. Общо взето зависи на кого за какво и колко му трябва, удобство си е ако ще посягаш често.
Виж целия пост
# 456
Някой купувал ли е тестото за кроасани от френската седмица? Хубаво ли е?
Виж целия пост
# 457
Някой купувал ли е тестото за кроасани от френската седмица? Хубаво ли е?

Преди доста време съм вземала, не съм доволна.
Виж целия пост
# 458
Червените портокали изглеждат точно така. Брала съм
Виж целия пост
# 459
Някой купувал ли е тестото за кроасани от френската седмица? Хубаво ли е?
Вкусни са, ама са понички.
Виж целия пост
# 460
Моркови дали има в достатъчно количество? 😁
Притеснявам се, че утре им е последен промоционален ден))
Виж целия пост
# 461
Моркови дали има в достатъчно количество? 😁
Притеснявам се, че утре им е последен промоционален ден))
Хм, днес не видях изобщо моркови, иначе щях да взема, че ми трябват. Имаше много мити картофи, Литъл Джем на 1.79лв и още нещо имаше...но не бяха моркови. Май спанак?
Утре пак ще погледна, сутринта ще ходя.
Виж целия пост
# 462
Киса,при нас нямаше много моркови.
Виж целия пост
# 463
Ако някой подарява купон за бира от скреч карта, с радост бих го оползотворила. Simple Smile Ето този:



Подарявам купони за компот от манго. Днес си разделих сметката на по 5 лв, за да взема и трите франзелки подарък и на трите профила се падна компот. Simple Smile

Имам купони и за газирана вода (4+1), пица на пещ Специале ХХЛ (-20%),  сьомга филе (-20%), италианска бурата (-1лв), слънчогледова мини халва (3+1), едромляна лютеница Родна стряха от малките бурканчета (-25%).

При нас имаше доста моркови, но и доста ровещи. Можеха да се изберат, но повечето бяха начупени, дебели, криви.
Виж целия пост
# 464
Сега ще ти пратя бира. Веднъж купих компот от манго, оказа се много гаден и отиде в кофата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия