Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 79 726
  • 812
# 615
Пепси кола, за Пепси кола пише момъка Smiley
Коката е друг продукт
Виж целия пост
# 616
Питащият за пепси е мъж, ама айде...
Виж целия пост
# 617
Има ли чесън в това сирене? Споменаха се подправки, та ако има чесън да не го заглеждам.
Не, няма чесън.
Виж целия пост
# 618
А какво има? Може ли съставките?🙂
Виж целия пост
# 619
Заповядайте:
Виж целия пост
# 620
netman71, не помня дали беше в София ( май-не), но да кажа, че току що в Лидл на Тодор Александров/срещу Пожарната видях търсеното от теб Пепси
Скрит текст:
Виж целия пост
# 621
Вчера купих Сос бешамел от Италианската седмица. Преценено намален. Та освен на лазаня за спагети походяш ли е?
На какво мога да го сготвя?
Виж целия пост
# 622
На огретен.
Виж целия пост
# 623
Вчера купих Сос бешамел от Италианската седмица. Преценено намален. Та освен на лазаня за спагети походяш ли е?
На какво мога да го сготвя?
Фрикасе съм правила
Виж целия пост
# 624
Заливка на мусака/пастицио, огретен.
Виж целия пост
# 625
Вчера купих Сос бешамел от Италианската седмица. Преценено намален. Та освен на лазаня за спагети походяш ли е?
На какво мога да го сготвя?
Ми става, добавяш шунка, кашкавал, черен пипер и малко от соса. Става и за печен карфиол, като добавяш и настърган кашкавал, по желание и пилешки гърди. Пилешки гърди или бутчета на фурна също стават добре, или бяла риба тип мерлуза, треска. Запеканка с пиле и картофи.
Виж целия пост
# 626
Пепси кола, за Пепси кола пише момъка Smiley
Коката е друг продукт

Да. Мерси за корекцията. Поправих и оригиналният пост.
netman71, не помня дали беше в София ( май-не), но да кажа, че току що в Лидл на Тодор Александров/срещу Пожарната видях търсеното от теб Пепси
Скрит текст:

Благодаря. Ще го проверя сега къде и дали ми е на път!
Виж целия пост
# 627
Боровинките са много хубави, литъл джема горчи и го изхвърлих, бананите по правило вкусни. Картофите са хубави.
Купих български ориз XXL, хареса ми. Предполагам е останал от предходна седмица - много вкусен и бързо става. Мисля към четвъртък да отида и ако има ще си купя още.
Шунката на промоция на мен много не ми харесва, но на децата е любима. От гръцките неща купих локум, който си харесваме и гризини за пръв път. Последните стават, но не бих повторила.
Имаше останали неща от италианска седмица, но не бяха намалени. Взех си гризини, сосове и бисквитки.
Не съм по азиатските неща, но имах купон. Взех малко нудъли и сосове за проба. Бисквитките с късмети не са кой знае какво, но децата ги харесаха.
И внимавайте, когато вземате моркови. Тези насипните са българските от 1,69 лв, а в найлоновите пакети, на които има карта и пише България са по-скъпите италиански.
Купих и от похвалените замразени кроасани. Ще ги пробвам.
С каймата смес правих мусака и много ми хареса. Не бях купувала кайма от Лидл от повече от година. Явно са подобрили качеството.
Виж целия пост
# 628
Айсберга днес как е като размер, вчера беше като по-голям домат.
Виж целия пост
# 629
Айсберга днес как е като размер, вчера беше като по-голям домат.
Днес за това и аз не купих. Много малък ми се стори. Наполовина на този, който купих в неделя от конкурентна верига
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия