Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 79 765
  • 812
# 390
Здравейте , някой да е взимал от кутиите със суши, заслужава ли си или не е хубаво?
Доста е евтино спрямо заведенията и се чудя дали изобщо ще става.
Виж целия пост
# 391
puppylover, ако сте свикнали със сушито по заведенията, това в кутиите от Лидл по-скоро няма да ви хареса Wink
Виж целия пост
# 392
Всяко суши от хладилник няма общо с прясно приготвеното.
Децата ги ядат, но предпочитат вкъщи да си го правят.
Виж целия пост
# 393
Не съм консумирала от години , затова ми стана интересно . А по заведенията за 5-6 хапки някакви невероятни цени , просто отгръщам на следващата страница от менюто 😀🤷♀
Виж целия пост
# 394
Сушито от Лидл е гадно.
Дайте 2-3 лв повече и за същото количество си вземете от Хепи (ако имате наблизо, ние имаме), с 10%отстъпка за вкъщи. Ние сме фенове на едно с пиле, излиза около 9 лв за 8 парчета и е много, много вкусно!
Виж целия пост
# 395
Суши-то от Лидъл определено не е хубаво. Пробвахме веднъж.
По-добре по-рядко, но качествено и вкусно.
Виж целия пост
# 396
Благодаря Ви за мненията , ще се доверя напълно ❤
Виж целия пост
# 397
На Сточна гара мелничките с подправки Делукс са на половин цена 3.99 - > 1.99
Има 2 кашончета към този момент.

Миналата седмица си взех пуешко мляно месо в тарелки по 500 храма. Не го намирам вече. В брошура ли е било или е в ПА?
Виж целия пост
# 398
Мисля, че не е в ПА, Ребел.
В Метро предлагат мляно пуешко, ако ти е вариант. Понякога има и във Ф.
Виж целия пост
# 399
В Б. има също
Виж целия пост
# 400
Пуешкото не е в постоянния асортимент.
Виж целия пост
# 401
Подарявам:
Скрит текст:











, както и седмичните купони.
Виж целия пост
# 402
Здравейте и аз го имам този купон 
Скрит текст:
и не ми е ясно 5лв. по принцип сметка или 5лв от продукти само от фурната ?
Виж целия пост
# 403
5лв сметка , така го разбирам аз
Виж целия пост
# 404
5 лв на цяла сметка. Взех вече, само “подаръкът” ми беше от пекарната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия