Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 79 765
  • 812
# 420
Кой изобщо купува готови палачинки?!
Виж целия пост
# 421
Кой изобщо купува готови палачинки?!

Всички.
Виж целия пост
# 422
Тези специално са ужасно сухи и безвкусни.
Виж целия пост
# 423
Не бих купила подобни палачонки.
Виж целия пост
# 424
Купувам ги, затоплям ги и имам закуска в делничните дни за училище. Няма как да се засиля да правя по една палачинка. Ние не закусваме сутрин, малкия всеки ден иска различно. Ей такива хора ги купуваме тия палачинки. Не е като домашна, прясно приготвена, но това е положението.
Виж целия пост
# 425
Няма какво да се обясняваш, всеки купува каквото желае!
Вчера бая пазар направих, а уж само за сьонгова пъстърва отидох.
Виж целия пост
# 426
Здравейте!

Имам въпрос за кремовете за ръце на Cien. Взех този от снимката, но това не е крем, а ултра гъст гел, което след 45 мин все още не беше попил и лепнеше. Така ли е по принцип, ако някой друг го е ползвал, или просто този е лоша партида?
Виж целия пост
# 427
Такъв е по принцип, слагам по много малко. За интензивна грижа е...
Виж целия пост
# 428
Ама то в повечето вериги се въртят едни и същи производители.
Коремчето за ръце си е вазелин, ползвам само отгоре на ръцете, защото много ми се пукат зимата.
А палачинките са странни като цяло, но на тостер стават хрупкави и симпатични 😁 Бях ги взела от любопитство на оранжев етикет и се чудех как да ги пробутам...
Виж целия пост
# 429
Ама то в повечето вериги се въртят едни и същи производители.
Коремчето за ръце си е вазелин, ползвам само отгоре на ръцете, защото много ми се пукат зимата.
А палачинките са странни като цяло, но на тостер стават хрупкави и симпатични 😁 Бях ги взела от любопитство на оранжев етикет и се чудех как да ги пробутам...

Мда, вазелин е точното наименование. Добре, давам му втори шанс. Благодаря!
Виж целия пост
# 430
Нито съм купувала, нито ще купя някога. Така, че без подобни обобщения, като всички. Палачинки се правят за десет минути...
Виж целия пост
# 431
Палачинки съм купувала преди и бяха кофти. Иначе снощи на Борово имаше в количества. Обаче торбичките бяха изграбени и пудинга, едва взех последни бройки и от двете неща.
Виж целия пост
# 432
Някой взе ли от черното грозде без семки , сладко ли е? И на странджанското дядо хвърлих око , довечера ще ходя.
Миналата седмица купих бейби спанак, не ми хареса изобщо , много жилав, а го използвам за салата
Виж целия пост
# 433
Някой знае ли червения портокал дали е възможно да изглежда като инжектирани с боя, аз купих но вече са в коша, изглеждат отвратително. Моля не отваряйте снимките, ако сте гнусливи, не знам къде им е мениджъра свежест, но досега подобно нещо не бях купувала.

Скрит текст:
.
 
Виж целия пост
# 434
Червените портокали изглеждат така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия