Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Златно момче /Тема 40

  • 61 809
  • 739
# 330
Доста паралели има в запознанството на Сейран с Акън , с това на Сейран и Ферит и те са предимно в подобни сблъсъци. Сейран и Ферит пред разпръснаните фъстъци, Сейран и Акън с падащия поднос с чай.
Има някаква препратка към тези първи запознанства, все са случайни.
Виж целия пост
# 331
Сега на семейния съвет ще решат, че Пело е много пострадала, Феритчо да се ожени за нея, Сейран за другия и така ще има поне трети сезон.... с много екранно време за Пело, НО и другата си плаща много, затова двете ще се карат постоянно, коя да е главната в сериала 😂😂😂новият ми харесва, такъв трябва на Сейран-добродушко😍🍀
Виж целия пост
# 332
Семейният съвет сигурно ще вземе"правилно" решение и отново Ферит ще е този, който ще го отнесе.
Едва ли Пепилотка е очаквала такова внимание от толкова хора при раждането.
Не ми се мисли, ако пък всичко мине благополучно и детето е на Ферит, с какво уважение ще я възнаградят.
И ще се роди най после дългоочакваният Корханов наследник, за радост на всички......
Виж целия пост
# 333
Много недоволни от Шербета, май нещо почнаха да копират нашия сериал, негодуват срещу сценаристите, не го гледам, но със сигурност другата седмица зрителите ще ги накажат, тази няма да се отрази. Затова според мен е добре един или два сезона, а не да разтягат глупости, за да има трети сезон
(чета мнения в сайта им, шпионирам🧐). Леле, там са го ударили на голям разврат, стари жени.. с млади момчета, друг ще се жени за вярваща, през деня покрита, през нощта.... другото. Морал, навсякъде 😂😂
Виж целия пост
# 334
🫶🏻






Голям кеф в Х

Виж целия пост
# 335
И аз да бях там и аз щях да отида в болницата Joy  Joy Joy ...щях да скандирам за тест и да се разбере чие е това бебе- поне половината не са ли затова там, да не е щото се вълнуват...
Виж целия пост
# 336
Там са, защото рибата щеше да хвърли хайвера 😂
Виж целия пост
# 337
Е,няма по-жалък образ от този на Пелин и отблъскващата актриса е капака просто….Не знам дали сценаристите или там продуцентите я лансират,но образа й съвсем се закопа….една лигава ревяща манипулативна мрънла е тя…без никакво достойнство и чест…дъно!За съжаление тя е цялата провокация за нашите любими главни Сейран и Ферит и ще трябва да я търпим до края на 2 сезон ….Досадно ми е да гледам….Чакам с нетърпение да стигне образа й до няма накъде вече,но сценаристите ще ни помъчат до последно…знам си


Виж целия пост
# 338
Каза ли Ферит, че е рано да ражда, след един век бременност😁
Виж целия пост
# 339
Има ли избор….каквото пише в сценария това ще говори Ферит….и на него му е досадно
Виж целия пост
# 340
Истинска любов ❤️💚
Виж целия пост
# 341
Рейтингът!
Виж целия пост
# 342
Добро утро на всички, рейтингът от вчерашната серия. Ако продължават да пишат драмата на любовницата, рейтингите ще са ниски, на хората им омръзна от хамсията
Виж целия пост
# 343
Рейтинга напоследък е горе -долу еднакъв. Нещо Гадар е паднал,шербета и той е паднал,този път и в трите . Но за мен нашите все още са далеч от смислен сценарий
Виж целия пост
# 344
Напротив, рейтингът на Гаддар се е вдигнал и то с доста добри цифри за този ден. Нашият е зле, но няма какво друго да очакват. Никой не иска да гледа драмите на Пельо и Орхан.



🫠🧿🧿🧿🧿🧿😍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия