Le ragazze della porta accanto-или Мами в Италия-40!

  • 16 276
  • 280
# 165
ФЕям,този среден пръст за мен ли е Shockedя внимавай какви ги говориш Twisted Evil
Аз никой не съм искала да засегна Naughty

Що бе, к'во му е на средния пръст? Rolling Eyes По принцип, особено като по_млади, е неЩо, което се харесва Rolling Eyes Thinking Blush

ИзобЩо не съм се засегнала, само това остана Shocked #Crazy

(трудно се засягам изобЩо, знаеШ как, с годините кожата става по_дебела Laughing)
Виж целия пост
# 166

а и аз да попитам неЩо като сте по_в 4ас с Бг. За тези от София, де. Не мога да си оправя регистрацията в Атол, Щото има 2 29_ти у4илиЩа, нито едно от тях оба4е не се казва като моята гимназия (явно са сменили името). Та, това даскало дето го има оЩе на Раковска и Сливница (ако и тия така се казват), зад Лъвов Мост, някои да може да ме информира за настояЩето му име? ooooh!
Ще съм му благодарна особено.

E ти добре питаш, ама аз дето хем съм в София, хем съм учила в 29-то на Лъвов мост (зад Захарната фабрика)...и хабер си нямам как се казва сега. Обаче ще разуча.

Удобно ли е да питам кой набор си, да не се окаже, че сме били съученички? Аз съм оная с дебелите лупи, плитки и шини на зъбите... #Crazy майтапче!
Виж целия пост
# 167

а и аз да попитам неЩо като сте по_в 4ас с Бг. За тези от София, де. Не мога да си оправя регистрацията в Атол, Щото има 2 29_ти у4илиЩа, нито едно от тях оба4е не се казва като моята гимназия (явно са сменили името). Та, това даскало дето го има оЩе на Раковска и Сливница (ако и тия така се казват), зад Лъвов Мост, някои да може да ме информира за настояЩето му име? ooooh!
Ще съм му благодарна особено.

E ти добре питаш, ама аз дето хем съм в София, хем съм учила в 29-то на Лъвов мост (зад Захарната фабрика)...и хабер си нямам как се казва сега. Обаче ще разуча.

Удобно ли е да питам кой набор си, да не се окаже, че сме били съученички? Аз съм оная с дебелите лупи, плитки и шини на зъбите... #Crazy майтапче!


стар набор съм, както се разбира от майтап4етата на зевзе4ките тука Laughing, но никакъв проблем да ти го кажа, оЩе пове4е, 4е този номер говори много : '69 Twisted Evil
Виж целия пост
# 168
Ей, затова идеше реч! И аз съм от мръснишкия набор!!! Брех, да му се не види... newsm78
Виж целия пост
# 169
ех, как се сдушихте двечките, не се и съмнявах  Wink
ДарЗаМен много ми липсваш  Hug
Виж целия пост
# 170
Феиам, днес те разбиха на тема набор! hahaha
Що народ се изръси да те пита и да ти натяква, не е истина!
Моята сестра също е '69 Wink и е много свежо гадже.
А вие пък двечките не стига, че сте от "мръснишкия" набор, ами и на Лъвов мост били учили! Егати съвпъдъка Mr. Green
Виж целия пост
# 171
ФЕям,този среден пръст за мен ли е Shockedя внимавай какви ги говориш Twisted Evil
Аз никой не съм искала да засегна Naughty

Що бе, к'во му е на средния пръст? Rolling Eyes По принцип, особено като по_млади, е неЩо, което се харесва Rolling Eyes Thinking Blush

ИзобЩо не съм се засегнала, само това остана Shocked #Crazy

(трудно се засягам изобЩо, знаеШ как, с годините кожата става по_дебела Laughing)

Ами незнам за другите,ама на мен ли4но не ми допада много средния пръст newsm11
А между другото въоще не съм имала предвид възраста на някой,засегнал се този който се смята за стар  Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 172
Джойке, и на мен, сЪрце мое, ми липсва компания като твоята! Не бой се, пак ще намерим поводи и начини!  Hug

Абе, момета, вие шега си правите! Каква възраст е 38 години, бря? Уж сте по италианско...Айде ние няма да претендираме за ragazze, ама чак да се засягаме на възраст, ехеееееееее, ще има да почакате!  Wink

Под секрет: една моя любима дружка, дърта като мене - 69, засука гадже на 22...левент ви казвам, убавец...тц, тц...к'во беше за чантата, лачена ли, що ли...
Виж целия пост
# 173
69 набор нищо не е:) Да не говорим, че на 35-38 имат първо дете:)
Дали и в България ще почне така да става? Ще гледам в тоя форум има най-много майки на възраст 24, 25.. Embarassed
Виж целия пост
# 174
моргаусе, тая тенденция за по'късно раждане мисля, 4е ве4е я има и в бг все пове4е.
аз съм на 33, не виждам кой знае какъв зор да раждам. иска ми се, разбира се, но ниЩо не ми тиктака.

това за порното по спирките ме уби от смях  Laughing дядо ми редовно се прибира от леля ми ве4ер с градксия транспорт и Ще то питам какво е гледал до момента Laughing да не студуват гледат софт порно. супер. сигурно при минус 20 става хард порно.

дарзамен, аз съЩо имах един.. ухажор с 10 години по малък , много освежаваЩо действа. н не ми стискаШе да минавам по'напред, въпреки, 4е вси4ки ми казваха, 4е съм луда и 4е не се изпуска.. и тн  Crazy
Виж целия пост
# 175
моргаусе, тая тенденция за по'късно раждане мисля, 4е ве4е я има и в бг все пове4е.
аз съм на 33, не виждам кой знае какъв зор да раждам. иска ми се, разбира се, но ниЩо не ми тиктака.

това за порното по спирките ме уби от смях  Laughing дядо ми редовно се прибира от леля ми ве4ер с градксия транспорт и Ще то питам какво е гледал до момента Laughing да не студуват гледат софт порно. супер. сигурно при минус 20 става хард порно.



Joy Joy Joy Joy Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Моргъс, надявам се да говориш  за тези, които отлагат децата по избор, но има и хора, които не могат да си позволят деца по финансови и ред други причини. Аз съм на 36 и господ сега е решил да ме дарява с рожба, исках да е по-рано, но не ме огря, що да сторя, да се откажа, че съм дърта ли?
Виж целия пост
# 177
Моргъс, надявам се да говориш  за тези, които отлагат децата по избор, но има и хора, които не могат да си позволят деца по финансови и ред други причини. Аз съм на 36 и господ сега е решил да ме дарява с рожба, исках да е по-рано, но не ме огря, що да сторя, да се откажа, че съм дърта ли?

Това искам да кажа, въобще не си дърта:) Просто в България майките са все още по-млади. А че има и такива, които раждат по нататък и в БГ, това определено е така. В смисъл, аз на 30 тук се чувствам нормално, в България се чувствам определено по-стара за първо дете..
Виж целия пост
# 178
ма какво зна4и дърта.
има естествено и физиологи4ни при4ини,има феритилна възраст, но в крайна сметка
живота е и приоретизиране и взимане на реШения. някои са и за отлагне.
всеки прави избор, и слава богу медицината е напреднала и фертилната възраст се увели4ава.
изобЩо не ме плаШи да имам дете и над 35, дори 40 години.
и както казват, сегаШните 40 са предиШните 30.  Wink
Виж целия пост
# 179
Ами това си мислех и аз, че за бг манталитета съм старичка, то някои злоби го подхвърлят да те ядосат. Ама аз си гледам живота. И все пак, не е хубаво да се отлага прекалено много, после изкачат проблеми с бременността, голяма е възрастовата разлика с детето и се усеща и напред във времето. Ето свекито е с 40 по-голяма от сина си, е- то се отнася и до културата и и до манталитета и, та и затова много-много не ги виждам заедно, не си казват много неща( а и какво да си кажеш с нея!), а и той на моменти не и цепи басма, както се казва, то кога ми е изгодно и се отнася до защита на свободата ни ме кефи, но понякога ми става мъчно за нея и си казвам "Ех, един ден ако и моето се отнася така ще му дръпна един пердах!"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия