"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 51 165
  • 815
# 135
Здравейте дами. Имах цикъл от 02.01.2024 до 06.01.2024 г., очаквах следващия на 30.01.2024 г.
На 26.01.2024 г. с приятелят ми го правихме с презерватив, но за съжаление се скъса. Той твърди, че не е свършил в мен и и аз видях, че може би всичко беше отвън наистина, но за всеки случаи изпих хапче Ескапел около 50 минути след това. На 29.01.2024 г., прокървих, беше си сякаш нормално, до 2-ри някъде. На 13 и на 14-ти Февруари си направих тестове Shure Chek сутрин, които бяха на 100% отрицателни. (На 18 и 19 ден след "фала"). По график би трябвало днес (26.02.2024 г.) да ми дойде, но още го няма.

Не желаем бременност за момента и се питам изобщо, щом на 18 и 19 ден имам отрицателни тестове и цикъл съм имала 3 дни след акта, възможно ли е да има нещо?
Извинявам се за глупавият въпрос, но чета различни неща навсякъде и се побърквам от притеснение. Благодаря!
Спокойно! След ескапел цикълът се обърква. По принцип 5 дена след хапчето мисля, ще трябва да ти дойде. Може и да не е точно цикъл. Няма как да има бременност.
Виж целия пост
# 136
Здравейте дами. Имах цикъл от 02.01.2024 до 06.01.2024 г., очаквах следващия на 30.01.2024 г.
На 26.01.2024 г. с приятелят ми го правихме с презерватив, но за съжаление се скъса. Той твърди, че не е свършил в мен и и аз видях, че може би всичко беше отвън наистина, но за всеки случаи изпих хапче Ескапел около 50 минути след това. На 29.01.2024 г., прокървих, беше си сякаш нормално, до 2-ри някъде. На 13 и на 14-ти Февруари си направих тестове Shure Chek сутрин, които бяха на 100% отрицателни. (На 18 и 19 ден след "фала"). По график би трябвало днес (26.02.2024 г.) да ми дойде, но още го няма.

Не желаем бременност за момента и се питам изобщо, щом на 18 и 19 ден имам отрицателни тестове и цикъл съм имала 3 дни след акта, възможно ли е да има нещо?
Извинявам се за глупавият въпрос, но чета различни неща навсякъде и се побърквам от притеснение. Благодаря!
Спокойно! След ескапел цикълът се обърква. По принцип 5 дена след хапчето мисля, ще трябва да ти дойде. Може и да не е точно цикъл. Няма как да има бременност.

Той уж дойде нормално по график. Правих и тестове на 18 и 19 ден след акта. Отрицателни. Но не знам защо се притеснявам, да няма нещо, въпреки, че е дошъл тогава, защото много скоро след акта ми дойде цикъла. (Макар и очакван.)
Виж целия пост
# 137
Elito96,
Отиди и си пусни кръвен тест.
Виж целия пост
# 138


Виждате ли втора бледа чертичка? Последен М. 24.01  Средно 32-33 дни. Опит правихме на 09.02 (рождения ми ден). Не съм следила О., по календара на приложението е била на10.02.
Очаквах вчера или днес да ми дойде. Вчера имах кафеникаво зацапване и помислих, че ми два, превръзката остана чиста. Преди малко изтичах в почивката до аптеката и на третата мин се появи бледа чертичка. Страх ме е да се зарадвам, защото много силно го желая!
Виж целия пост
# 139


Виждате ли втора бледа чертичка? Последен М. 24.01  Средно 32-33 дни. Опит правихме на 09.02 (рождения ми ден). Не съм следила О., по календара на приложението е била на10.02.
Очаквах вчера или днес да ми дойде. Вчера имах кафеникаво зацапване и помислих, че ми два, превръзката остана чиста. Преди малко изтичах в почивката до аптеката и на третата мин се появи бледа чертичка. Страх ме е да се зарадвам, защото много силно го желая!
Според мен е положителен. Отидете за всеки случай за кръвен, за да се зарадвате от сърце. Късмет!
Виж целия пост
# 140
Здравейте дами!  Имам следния въпрос правим опити за бебенце с два спонтани аборта съм! Последния цикъл беше на 15.01  от няколко месеца съм с нередовен цикъл 35/40 дни днес е 44 ден все оште нямам цъкъл имам всички симптоми на цикъл преди 2 дена имах само един път зацапване може би колкото нокт светло кафяво и днес пак имах такова зацапване на обяд чаках пак цял ден да се обърне на цикъл и пак нищо за какво може да е? Има ли вероятност от бременност?
Виж целия пост
# 141
Здравейте дами!  Имам следния въпрос правим опити за бебенце с два спонтани аборта съм! Последния цикъл беше на 15.01  от няколко месеца съм с нередовен цикъл 35/40 дни днес е 44 ден все оште нямам цъкъл имам всички симптоми на цикъл преди 2 дена имах само един път зацапване може би колкото нокт светло кафяво и днес пак имах такова зацапване на обяд чаках пак цял ден да се обърне на цикъл и пак нищо за какво може да е? Има ли вероятност от бременност?
Няма как да гадаеш. Отиди и си пусни кръвен.
Виж целия пост
# 142
Здравейте дами. Имах цикъл от 02.01.2024 до 06.01.2024 г., очаквах следващия на 30.01.2024 г.
На 26.01.2024 г. с приятелят ми го правихме с презерватив, но за съжаление се скъса. Той твърди, че не е свършил в мен и и аз видях, че може би всичко беше отвън наистина, но за всеки случаи изпих хапче Ескапел около 50 минути след това. На 29.01.2024 г., прокървих, беше си сякаш нормално, до 2-ри някъде. На 13 и на 14-ти Февруари си направих тестове Shure Chek сутрин, които бяха на 100% отрицателни. (На 18 и 19 ден след "фала"). По график би трябвало днес (26.02.2024 г.) да ми дойде, но още го няма.

Не желаем бременност за момента и се питам изобщо, щом на 18 и 19 ден имам отрицателни тестове и цикъл съм имала 3 дни след акта, възможно ли е да има нещо?
Извинявам се за глупавият въпрос, но чета различни неща навсякъде и се побърквам от притеснение. Благодаря!

Здравейте, преди малко като отидох до тоалетната имах малко кръв по превръзката. Сутринта си направих и тест на SureCheck, който беше на 100% отрицателен. Предполагам и се надявам, че всичко е наред. Закъсня ми с ден и половина.

Благодаря! Лека вечер, дами!
Виж целия пост
# 143


Виждате ли втора бледа чертичка? Последен М. 24.01  Средно 32-33 дни. Опит правихме на 09.02 (рождения ми ден). Не съм следила О., по календара на приложението е била на10.02.
Очаквах вчера или днес да ми дойде. Вчера имах кафеникаво зацапване и помислих, че ми два, превръзката остана чиста. Преди малко изтичах в почивката до аптеката и на третата мин се появи бледа чертичка. Страх ме е да се зарадвам, защото много силно го желая!
Според мен е положителен. Отидете за всеки случай за кръвен, за да се зарадвате от сърце. Късмет!
Днес си пуснах ЧХГ 150.99
Прогестерон 31. 1
Няма таблица за ЧХГ-то и не мога да преценя за коя седмица отговаря. В четвъртък или петък мисля да пусна пак, за да видя как се развива и дали се удвоява. Според вас трябва ли да проверя и прогестерона, за пръв път го пускам.
Виж целия пост
# 144


Виждате ли втора бледа чертичка? Последен М. 24.01  Средно 32-33 дни. Опит правихме на 09.02 (рождения ми ден). Не съм следила О., по календара на приложението е била на10.02.
Очаквах вчера или днес да ми дойде. Вчера имах кафеникаво зацапване и помислих, че ми два, превръзката остана чиста. Преди малко изтичах в почивката до аптеката и на третата мин се появи бледа чертичка. Страх ме е да се зарадвам, защото много силно го желая!
Според мен е положителен. Отидете за всеки случай за кръвен, за да се зарадвате от сърце. Късмет!
Днес си пуснах ЧХГ 150.99
Прогестерон 31. 1
Няма таблица за ЧХГ-то и не мога да преценя за коя седмица отговаря. В четвъртък или петък мисля да пусна пак, за да видя как се развива и дали се удвоява. Според вас трябва ли да проверя и прогестерона, за пръв път го пускам.
При мен докторът искаше прогестерон, но аз съм ин витро. При нормално зачеване не знам как е. Щом е близо до датата на цикъла би трябвало да сте около 4-5 седмица. Честито! За да се види нещо на ехограф трябва да е поне над 1000. Повторете теста отново след два дни.
Виж целия пост
# 145
Каква мерна единица е прогестерона? Ако нн/мол е на критичната долна граница.


Виждате ли втора бледа чертичка? Последен М. 24.01  Средно 32-33 дни. Опит правихме на 09.02 (рождения ми ден). Не съм следила О., по календара на приложението е била на10.02.
Очаквах вчера или днес да ми дойде. Вчера имах кафеникаво зацапване и помислих, че ми два, превръзката остана чиста. Преди малко изтичах в почивката до аптеката и на третата мин се появи бледа чертичка. Страх ме е да се зарадвам, защото много силно го желая!
Според мен е положителен. Отидете за всеки случай за кръвен, за да се зарадвате от сърце. Късмет!
Днес си пуснах ЧХГ 150.99
Прогестерон 31. 1
Няма таблица за ЧХГ-то и не мога да преценя за коя седмица отговаря. В четвъртък или петък мисля да пусна пак, за да видя как се развива и дали се удвоява. Според вас трябва ли да проверя и прогестерона, за пръв път го пускам.
Виж целия пост
# 146
Малко помощ!!!
В 4та седмица съм и имам зацапване не знам дали е нормално, но се уплаших. АГ изписа утрогестан 300 глобули. Дано помогне
Виж целия пост
# 147
Happy mom😊 , да не е имплантационно зацапване щом си в 4-та г.с.? Кога ти беше овулацията?
Виж целия пост
# 148
Bibi85 не знам може ама имам и болки ниско долу, овулацията ми беше на 9ти най силно, а иначе от 7 до 10
Виж целия пост
# 149
Здравейте,закъснява ми вече 12 дена ,преди 5-6 дена имах зацапване бледо розово в продължение на два дена ,цикъл все още нямам , кръвен отрицателен ,по време на закъснението имахме сексуален контакт с мъжо , интересно ми е какво е това зацапване ,може би нещо хормонално и няма шанс да съм бременна вие как мислите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия