Стани богат - тема 19

  • 32 146
  • 768
# 750
Защо ли съм готов да заложа, че не са очаквали да запецне на розовия СССР и капанът е бил наречен за доста по-нататък...

Продължават с лесните питанки. Помогнаха му да заключи. И пак.
Виж целия пост
# 751
Да бе, как може да не го знае.
Виж целия пост
# 752
Е, Фр.Йозеф е премиерът на Бавария по някое време в миналото, прословута политическа личност
Виж целия пост
# 753
Трябва да е Франц.
Виж целия пост
# 754
Нямам думи - и за играещия, НО и за задаващите играта.

преведе си го - айде сега и верен отговор: 100 годишнина от какво? Конституцията (от дадените 4)
Виж целия пост
# 755
Това със стадиона вече е куцо. Няма да търся, но залагам на броя места, може да е голям за 100 000 зрители?
Виж целия пост
# 756
Гаден въпрос. Бих казала А.
Виж целия пост
# 757
Добре, че се отказа. И аз знам, че означава столетие, но не можах да го свържа с нищо конкретно.
Виж целия пост
# 758
За малко по-запалени по световните първенства - е лесен. Уловка може да е капацитета: в ония години имаше 200-хиляден стадион (първата Маракана), та 100 хиляден за първото СП също би било възможно. Но преведена думата - е сто годишнина.

Не са карнавали, а е Париж. Не четете, младежи....
А "началото на ХХ век" - означава от 1901 г. нататък, ВСВ е по-точно в "средата" на този същия век и Хемингуей е военен кореспондент в Европа

За кого удря камбаната? За такива "начетени" младежи.
Виж целия пост
# 759
2 жокера за Париж… 🤦♀
Виж целия пост
# 760
Нещо този участник не дава много надежди. Така запецна, че си помислих, че ще се откаже.
Виж целия пост
# 761
След малко, май изхарчи жокерите и е време да се откаже.
Виж целия пост
# 762
Хавана си беше добър капан.


Полша трябва да е.
Виж целия пост
# 763
Слаба, не особено интересна вечер (за стадиона бях почти сигурен, Париж - 200%, розовия СССР също; Франц Йозеф Щраус за моето поколение не е енигма... и така).

Момичета, сами, с любимия човек или в компания - празниците първо започват в душата на човека. Където и да сте - нека душите ви празнуват! Наздраве!
Виж целия пост
# 764
Наздраве!
Отдавна не съм гледала предаването,всъщност откакто е с новия-стар водещ.
Ще гледам вече да съм по редовна!
Днес хванах последните въпроси,не бяха ,очаквах сякаш повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия