Керем Бюрсин - преди, сега и в бъдеще - личен и професионален живот (тема 120)

  • 35 269
  • 743
# 135
Ефлятун чакам също да видя даже мисля да ходя да го гледам

Виж целия пост
# 136
Аз ще изчакам тук. До 22.3 има само 5 дни - може да го пуснат в YouTube.

А току що излезе един драматичен музикален колаж за "Синята пещера"! Hands Clap

https://www.instagram.com/p/C4lbP-qIYXT/?hl=bg



Още едно ново музикално видео.

https://www.instagram.com/p/C4lgG54oS7w/?hl=bg





Сторита на  фенове.

https://www.instagram.com/p/C4lO8kJITi3/?hl=bg



https://www.instagram.com/stories/planet_thebursin/3325130083888322221/?hl=bg



Новият сюжет за снимки, клипчета, колажи и др. тепърва започва!
И това  е: СИНЯТА ПЕЩЕРА!

Gift Heart Gift Heart Gift Heart
Виж целия пост
# 137
Голяма сладуранка е Девримчето но да разходим и други колежки викам







Heart

Виж целия пост
# 138
Диде, тази колежка, която си сложила я одобрявам nx💯 😀
Да сложа и Бурджу, пожелавам й лека бременност, момиченце ще е 🩷


Бирсен официално потвърди, че Деврим Йозкан е приела предложението да се снима в #MaviMağara, който ще бъде любовна драма. Успех на проекта. И тя като Керем има 4 годишен договор с Ай Япъм.
https://www.birsenaltuntas.com/kultur-sanat/kerem-bursinin-partn … ozkan-oldu/41254/



На красиво място ще е наистина...
Виж целия пост
# 139
Здравейте! Blue Heart

Моля да ми простите за  всички мои грешки! Hands Pray
Аз съшо ви прощавам от все сърце!

❤️❤️❤️

Поздравявам ви с две чаровни усмивки и с разцъфналите нарциси! Hands V







И от фенските сторрита.



Розичке, можеш ли да  кажеш имената на предложенията си,
разпознах единствено Ясемин...
Виж целия пост
# 140
Да само тя е Жу ❤



Простено да е на всички и вие простете на мен ❤
Виж целия пост
# 141
Остават 5 (4) дни до турската премиера на "Ефлатум". Hands V



Голяма люов към това сладко кученце Хектор от страна на феновете! Hands Ok Hand
И на мен ми харесва Хектор, въпреки че предпочитам малко по-големи кучета...
Но ми харесва и Керем... както и на много други... Hands Ok Hand



И една стара, но много готина снимка на Керем,
част от обща снимка с негови испански фенки. Hands Ok Hand





Лека нощ. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 142
Виж целия пост
# 143
Здравейте! Blue Heart



Второто кафе - вече с Керем. Hands Ok Hand







Очакваме още романтични новини от Анталия с вкус на драма. Simple Smile.

💚💚💚💚💚
Виж целия пост
# 144
Довечера е галата на "Ефлатун"

"Тази птица Турул живееше в легенди"


И още красиви локации за "Синята пещера"


Виж целия пост
# 145
Браво, Мира - ето, и Керем те поздравява! Hands Ok Hand



Нещо, което  научих преди време за старта на кариерата на Керем.





Второ мяссто с последователи, без да е на екран в момента! Hands V







Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 146
Керем няма да може да присъства на галата тази вечер, защото е зает с подготовката на пещерата. Успех на Ефлатун при срещата му със зрителите.


В очакване на красотата на Анталия. Снимачният екип е вече там и местата на снимките са 💥




Виж целия пост
# 147
На Керем май му дойдоха много срещите със зрители и безбройните интервюта,
и тази вечер си е дал почивка. Hands Ok Hand



Ето и видео  от гала вечерта за премиерата на "Ефлатун".

https://www.instagram.com/p/C4qsZOJIUcj/?img_index=0&hl=bg





Не очаквах, че червеният цвят ще му отива на Керем, но ето...















Ами, какво да кажа - чарът си е чар - какъвто и цват да му облекат на Керем!!! Gift Heart

❤️❤️❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 148
Още снимки от испанския фотограф 💥

Керем и феновете...






Виж целия пост
# 149
Здравейте! Blue Heart

И от Керем, здравейте - на турски. Simple Smile

https://www.instagram.com/p/C4sN41FImPu/?hl=bg





Нов пост от грузинските фенове.





Фенско творчество. Hands Ok Hand



Малка почивка за Керем... на красиви места сред природата....



💚💚💚💚💚
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия