Керем Бюрсин - преди, сега и в бъдеще - личен и професионален живот (тема 120)

  • 35 269
  • 743
# 690
Тази година в Кан турските актриси се изредиха да се представят като инфлуенсъри. Аз смятам, че на филмов фестивал трябва да ходят като актьори, а не като рекламни лица. Но това е друг въпрос.

Керем и фестивалите...




Виж целия пост
# 691
Кратко продължение на бебешката тема - само че с Иит от "Въпрос на чест".
Керем определено има опит с бебета. Simple Smile

https://www.instagram.com/p/C7jN__-gSgX/?hl=bg&img_index=1







Аржжентинските фенове правят много романтични музикални клипчета с Керем.
Първият е с любима моя песен! Hands V

https://www.instagram.com/p/C7gj4DAgZJF/?hl=bg



https://www.instagram.com/p/C7WcPJggnM3/?hl=bg





💖💖💖

Виж целия пост
# 692
Vogue, август 21г.




Виж целия пост
# 693
Имам един много сладък въпрос подредете ми ТОП 3 реклами и фотосесии на Керем
Нека чуя Вас после и аз ще се изкажа...

Виж целия пост
# 694
Реклами
🥇



🥈



🥉



Фотосесии
1. С Хафсанур


2. SOME MEN 2018


3. Esquire 2022
Виж целия пост
# 695
https://x.com/paolaOS19/status/1795887929677451301

Heart

Мира Heart



Виж целия пост
# 696
Рекламата за BMW Х Grand coupe. (2020)



Фотосесия на Керем във VOGUE - Турция (2021)

https://vogue.com.tr/en-vogue/baglanmak-sevmek-ve-dogayla-butunl … sin-ile-yerle-bir

Керем Бюрсин зад кадър - VOGUE-Турция  (2014)



Селекция на Керем Бюрсин от Н & М (2020)



Реклама за MAVI с Керем и Серенай (2015)



и още една двойна за MAVI (2015-16).





И така :

1. Рекламата с Керем за Турскит авиолинии (2023)

2. Рекламата с Керем за BMW Х (2020)

3. Рекламата с Керем и Серенай за МAVI (2016)

Много ми  беше трудно да избера  три любими реклами и фотосесии
- толкова са много и почти всички са много хубави! Hands V

💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 697
Добро утро! 🍀

От посещението в музея Thyssen-Bornemisza в Мадрид
https://x.com/TheOlyverse/status/1795851209758126541









Виж целия пост
# 698
Здравейте! Моят отговор на въпроса, но всичко ми харесва общо взето.

Реклами







Знам, че Диди ще се учуди на третата и бих добавила четвърта - сегашната на Тюрксел.


Фотосесии

GQ - ноември 2014 г.



Мари Клер - ноември 2016



RE TOUCH - януари 2024

Виж целия пост
# 699


След вечерта на Мерт Алаш са се срещнали и тук с Мерт Я.


https://x.com/_evgeniya_71/status/1683506953044262912?s=46

😍😍😍
Виж целия пост
# 700
Здравейте! Blue Heart



Цветята са за всичк вас и специално за Диди заради чудесната й идея
за любимите ни реклами и фотосесии на Керем! Hands Ok Hand
Установих, че съм пропуснала много фантастични фотосесии,
които или не съм виждала, или и аз съм харесвала!







https://www.instagram.com/p/C7iIeR2IH4W/?hl=bg



https://www.instagram.com/p/C7g4eAxAQdS/?hl=bg



https://www.instagram.com/p/C6csti6upNS/?hl=bg



Любовта на испанците към Керем е направо пословична! Hands Clap

💖💖💖💖💖

P.S.

Диди, мерси за рядката снимка! Hands Ok Hand
Ето къде са закусвали Керем и Мерт. (вероятно...)





Виж целия пост
# 701
Ще има някакво събитие на LOfficiel SurMer в Бодрум ✨️

Виж целия пост
# 702
Май май има събитие на това списание. Ще се разбере Simple Smile

https://x.com/Louribursin/status/1796125119384883277

За не знаещи да кажа МЯ и Керем се познават от филма - Добра игра в който Керем е един от продуцентите както и гост актьор в ролята на брат на Афра С. Двамата се сближиха доста даже бяха на вечеринката на H&M с Афра после и у тях ходиха на гости и тн.Мерт посети сета на Айнен Айнен както и бяха се засякли на някакви награди също при Ибрахим Селим няколко пъти ставаше дума за прословутите барбекюта на Керем.
Мале колко инфо знам за човек който не харесвам вече заради други причини ... ;д

Много хубаво се е усмихнал Simple Smile

Виж целия пост
# 703
Да видим кога ще е, днес, утре, през уикенда... И да има повече снимчици 😃

От музея


Виж целия пост
# 704
Диди, ти наистиина знаеш много! Само не разбрах Мерт ли НЕ си харесвала
или Керем? Няма как  да е Керем - той е такъв сладур и адски обичлив!
Не може да НЕ го харесваш! Hands V
Дори и хейтърите го харесват, ама не си признават! Laughing Laughing

https://www.instagram.com/?hl=bg



Май сесията започна, поне репеетицията... Hands Ok Hand



Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия