Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 2

  • 57 130
  • 745
# 210
При мен така се получи и пуснах с кредитна.
Виж целия пост
# 211
Panayotu, и при мене
Виж целия пост
# 212
И  моите и двете са от 09.03.2024
Виж целия пост
# 213
Моята е от 2-ри.
Виж целия пост
# 214
Моята поръчка от 9.3 стои на митница, обработена и си чака куриера. Изпратена е на 4.03.
Виж целия пост
# 215
Моята от 9ти утре ще е при мен, имам една вчера освободена от митница, но не е взета от куриер, явно ще се точат всеки ден Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Не се притеснявайте, и аз имах такива съобщения за предната пратка и за тази, която очаквам в момента.
Явно бавно се актуализира информация до къде е стигнала пратката. Както няма нова информация, така изведнъж получавам няколко съобщения наведнъж (напр., че е на летището в очакване на полета, че е излетяла, че е пристигнала). Като няма информация 3 дни и от Тему ми пишат и ме уверяват, че пратката ще пристигне навреме, иначе ще ме компенсират с 10лв.
Имам поръчка , направена на 03.03, на 09.03 е минала митническа проверка.
Виж целия пост
# 217
Така ми изписа и на мен, явно като пристигне в България и се губи актуализацията, докато се наканят куриерските фирми да ги вземат от митницата🙂
Виж целия пост
# 218
А, не само като пристигне в България им се губи актуализацията (поне при мен).

Днес получих пратката. Поръчката е направена на 03.03.
После ще допълня отзиви.
Виж целия пост
# 219
И аз имам поръчка от 03.03., която едва вчера е минала през митница. Сега ще чакам сигурно една седмица най-малко, докато попадне при куриера... Sad
Виж целия пост
# 220
Изведнъж днес получих актуализация от 11-ти, че пратката е минала митница.
Виж целия пост
# 221
И моята поръчка дойде днес - от 2ри март е
 https://share.temu.com/rpiJMqphjeA - супер е, пълни се през парфюма, направо е топ
 https://share.temu.com/36fRE4qNpVA - върши супер работа, вече го тествах под дивана. Беше ударено от едната страна, исках си рефънд и ми върнаха цялата сума без да връщам продукта
 https://share.temu.com/DVJr7iFUcoA - не съм ги тествала още
 https://share.temu.com/CDYbAEGKz3A
 https://share.temu.com/CL5Nh3uYPCA - сладка кутийка
 https://share.temu.com/DQrHQpybotA - много са хубави , нямам търпение да ги пробвам
Утре чакам още една поръчка.
А вчера поръчах какви ли не джаджи на намалението, направо е супер зарибяващо Simple Smile
Виж целия пост
# 222
И моята поръчка дойде днес - от 2ри март е
 https://share.temu.com/rpiJMqphjeA - супер е, пълни се през парфюма, направо е топ
 https://share.temu.com/36fRE4qNpVA - върши супер работа, вече го тествах под дивана. Беше ударено от едната страна, исках си рефънд и ми върнаха цялата сума без да връщам продукта
 https://share.temu.com/DVJr7iFUcoA - не съм ги тествала още
 https://share.temu.com/CDYbAEGKz3A
 https://share.temu.com/CL5Nh3uYPCA - сладка кутийка
 https://share.temu.com/DQrHQpybotA - много са хубави , нямам търпение да ги пробвам
Утре чакам още една поръчка.
А вчера поръчах какви ли не джаджи на намалението, направо е супер зарибяващо Simple Smile

Формичките дали ще станат за курабии или ще са само за меденки.
Виж целия пост
# 223
Нямам представа, от две части са, но не са с пружинка, което за мен е по-добре. Нещо като печат , смятам да правя курабии с тях.
Виж целия пост
# 224
Да споделя отзив за моята пратка.
Химикали. Не очаквах тези, сгрешила съм при поръчката, но ще вършат работа.
https://share.temu.com/zci9kBVoo7A
Сини за 4.08лв

Алкохолни флумастери (дъщеря ми искаше такива, дано е доволна).
https://share.temu.com/xe9m2zZo1kA
48 броя за 15.54лв

Рулетка. Благодаря, че споделите за нея
https://share.temu.com/kcnW7QqVTHA
Моята е за 0.97лв, зелена

Ръкавици за градината
https://share.temu.com/J0XQ3KQSs2A
Моите са зелени за 3.29лв

Силиконова ръкавица
https://share.temu.com/n93I6ePSXnA
Моята е синя за 1.75лв (купих 2 бр.)

За втори път поръчвам мрежа за краставици, че една няма да ми стигне.
https://share.temu.com/alxLB2jDT3A
Платила съм 6.79лв., а първия път 2, 57лв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия