Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 2

  • 57 130
  • 745
# 255
Пишете в чата.
Виж целия пост
# 256
Здравейте, някой поръчвал ли е този артикул, бих искала да знам наистина ли е толкова голям и предпазва целия багажник от кучешки косми😁
 https://share.temu.com/WlJlrxZmXNA
Виж целия пост
# 257
Ерика, гледай размерите дали те устройват. Относно това дали предпазва багажника от кучешки косми- ако някой някога открие нещо такова, много моля да сподели. Защото в нашата кола косми има и по тавана 😀😀😀, и по седалките, навсякъде. Нищо, че кучето е в багажника. Освен това косми има и в колата, в която не го возим. Извинявам се за офтопика. И за да съм в темата, след 5 дена престой на митница, Спиди най-сетне са ми взели пакетчето.
Виж целия пост
# 258
Писано е в темата вече, изискването за минимална сума може да се премахне.
Бихте ли ми обяснили как мога да го премахна?Благодаря!

Аз писах в чата и веднага ми я махнаха минималната сума. Че тези 16 евро ме дразнеха, не че не ги надвишавам Laughing
Виж целия пост
# 259
Пак ли остава безплатна доставка? На мен ми е 20лв мин сума
Виж целия пост
# 260
Пак ли остава безплатна доставка? На мен ми е 20лв мин сума
Доставката остава безплатна. 🙂
Виж целия пост
# 261
https://share.temu.com/i304eyALI5A девойката ми с кеф си накачи перуките за косплей
https://share.temu.com/Glg0QaFr70A и https://share.temu.com/CrS0ir6bQHA още не съм ги пробвала
https://share.temu.com/Aw77C7CjfBA поредната и последна пазарска торба, чудесна е за цената си
https://share.temu.com/RIQWE6a2gMA и това още не съм пробвала, взех го, защото някой го показа тук
https://share.temu.com/AzuRaSu9aeA
https://share.temu.com/pxpsprcWCrA и https://share.temu.com/WSfDBUmGgmA
https://share.temu.com/n6HZZbuTz3A димът е слаб и не се насочва към очите както е показано
https://share.temu.com/aCiGHmWy6oA пробвах 2-3, не ми харесаха ароматите
Виж целия пост
# 262
Къде е този чат, в който пишете за премахване на минималната сума?
Виж целия пост
# 263
Като си отидеш на профила, вдясно от името съобщения, най-отдолу е чатът.
Виж целия пост
# 264
Благодаря. Не ми премахнаха сумата веднага, поканиха ме да си допълня количката до минималната сума, но след известно настояване, я премахнаха...
Виж целия пост
# 265
Аз се свързах с чата за една пратка, от 13ти няма ъпдейт и веднага чатбота ми даде купон за 20% намаление Grinning Много са щедри хах, ами благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 266
В чата също възстановяват изтекли купони  с намаления до 1 месец след изтичането им. Не знам дали е коментирано, ако да, извинявам се за повторението.
Виж целия пост
# 267
Мога ли да пазарувам с наложен платеж?
Виж целия пост
# 268
Не. На сайта са обяснени начините за плащане.
Виж целия пост
# 269
Здравейте. Не мога да изчета всичко,но гледам ,че доста се поръчва явно от сайта,та искам да ви попитам ,вие чували ли сте за някакъв скандал,който се е вихрил във връзка със сайта и източване на карти?😳…Даже дело се било водило,не знам истина ли е,но се загледах тези дни в разни дреболийки в сайта и се замислям дали да поръчам,въпреки дочутото🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия