Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 2

  • 57 130
  • 745
# 390
Вероятно има забавяне заради католическия Великден (ако има много поръчки).
Виж целия пост
# 391
Някой поръчвал ли е козметика?
Виж целия пост
# 392
Аз съм поръчвала кремове за лице, за под очи, за нокти, червила, моливи за вежди, крем за ръце с кафе, балсам за устни с кафе - доволна съм много от марката Sadoer, която се предлага от различни търговци в Тему.

Някои линкове вече съм поствала в групата.
Виж целия пост
# 393
Пробвах да сменя адрес, след като имам тази опция, на вече изпратена поръчка - не можело ,защото вече е изпратена Grinning Идеята е да сменя адреса до офис на Спиди, защото ако в петък стигне София, да не получа смс з понеделник, а в събота да си я взема, но здраве да е.
Аз съм поръчвала крем за ръце и крака с Урея, но не ми харесва как мирише, не знам дали ще го ползвам...
Виж целия пост
# 394
Пробвах да сменя адрес, след като имам тази опция, на вече изпратена поръчка - не можело ,защото вече е изпратена Grinning Идеята е да сменя адреса до офис на Спиди, защото ако в петък стигне София, да не получа смс з понеделник, а в събота да си я взема, но здраве да е.
Аз съм поръчвала крем за ръце и крака с Урея, но не ми харесва как мирише, не знам дали ще го ползвам...

Обади се в Спиди и смени адреса. Аз съм го правила няколко пъти. Още преди да е дошла.
Виж целия пост
# 395
Мен като не ме откри куриера вкъщи , ми я остави в офис и я взех същия ден.
С пренасочване остава за другия ден.
Виж целия пост
# 396
Уточнявам, че пазарувам от Англия. Вече няколко пъти тези седмици получавам оферти от £0.01 за продукти, които съм оставила в количката, но не съм закупила. Може да пробвате дали се получава и при вас.

Виж целия пост
# 397
Здравейте има ли отстъпка за нови потребители и някакви кодове ?
Виж целия пост
# 398
Търся чанта за носене на куче, за през рамо, за куче около 6.5 кг.Моля, ако някой има отзиви да сподели
Виж целия пост
# 399
Здравейте има ли отстъпка за нови потребители и някакви кодове ?
Аз нямах.
Виж целия пост
# 400
Попадал ли е някой на нещо, което може да замени силикона покрай мивка, вана?
Виж целия пост
# 401
Попадал ли е някой на нещо, което може да замени силикона покрай мивка, вана?
https://share.temu.com/tlo2MGPWnSA
Ей това налепих в банята аз днес около тоалетната чиния и от външната страна на стъклената стена, която ми дели банята от тоалетната. Чакам отвътре банята да изсъхне и там да сложа.

Получих и това прозрачното, но не съм го слагала още:
https://share.temu.com/m0XXbL9LgdA
Виж целия пост
# 402
И трите ми поръчки са в Бг от вчера , мисля че има голям шанс да ги получа до петък, какво ще кажете?
Виж целия пост
# 403
И трите ми поръчки са в Бг от вчера , мисля че има голям шанс да ги получа до петък, какво ще кажете?
Има надежда. Моята едната е от 21 минала митническа от 21 и тече срока за доставка и още няма нищо. Втората от 20ти приключила митническа от 23 тече срока за доставка и там нищо засега. Седят си  .
Виж целия пост
# 404
Получих едно като представка за главата .Уж много помагало за главоболие масаж, ама според мене нищо работа не върши. Ще го сложа като снимка, ако някой си го е поръчал да даде и той мнения.

Ще ми бъде любопитно ако някоя си го е поръчал и е доволен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия