Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 2

  • 57 130
  • 745
# 510
предпазва, аз взех преди време и го ползвам
ютията не е директно залепена върху плата и може да се гладят по-фини дрехи с по-гореща ютия и по-добър резултат без да се развалят
примерно ризите на мм, които не са 100% памук, не лъсват
Виж целия пост
# 511
Тази сутрин пощата ми беше пълна със съобщения за изпратена поръчка. В крайна сметка последните 5 малки са ги събрали в една и ще дойде на адрес, а етажерката е извадена от нейната поръчка и ще дойде самостоятелно в BOXNOW . Изключително тъпо според мен. Куриера и така ще идва да достави останалите, а за тази ще трябва да ходя аз. Ще се пробвам в някой момент да я пренасоча ако може до офис, по близо ми е. А най последната от вчера ми виси, нея не са я обработили.
Виж целия пост
# 512
BoxNow имат ли офиси? Толкова различни вендори на кутии станаха, че ги бъркам.
Аз чакам още две поръчки, но когато искат да идват, за тях нямам зор. Едната до адрес със спиди, другата с кутии на boxnow, в квартала са ми, покрай нас има кутии на емаг, на спиди, на тези, на еконт, изобщо кутии да искаш. На мен така един път емаг ми направиха номер - аз съм казала къде искам, те ми я сложили на 5 км. Звънях, писах за пренасочване, нищо и понеже беше за подарък, един ден просто отидох и я взех.
Виж целия пост
# 513
Здравейте, някой има ли опит с връщане на стоките Възстановяват ли парите?
Виж целия пост
# 514
При получаване на поръчка с бокс нау, нали трябва да изчакам да получа пин?!  Тракинга ми показва "готова за взимане" и се чудя как да го тълкувам - бокса ли предстои да я взима, иле аз?!
Виж целия пост
# 515
Досега всички поръчки ми идваха до адрес със Спиди, последните две ще ми бъдат пратени в кутиите Box, които се намират на 100 метра от нас и точно до Спиди,така че ми е все едно къде ще дойдат Simple Smile
Виж целия пост
# 516
При получаване на поръчка с бокс нау, нали трябва да изчакам да получа пин?!  Тракинга ми показва "готова за взимане" и се чудя как да го тълкувам - бокса ли предстои да я взима, иле аз?!

да, ще получиш пин, когато поръчката ти е доставена в бокса

пренасочиха пратката ми (обединили са 2 в 1) към кутията, която пожелах
на тему за сега му се размина смъртната присъда
Виж целия пост
# 517
Не съм пазарувала никога от интернет магазин, но има някои неща които са ми необходими и мих искала да си ги поръчам. Моля за разяснение с карта Google pay  на ОББ, ако я активирам, дали мога да платя. Ако имате информация всички ли налични средства по сметката отиват във Google pay. Притеснявам се от измами.
Виж целия пост
# 518
От кога получавате пратки? Днес взех една от 17.03, а друга от 16.03 още стои на  митница. До сега всичко ми  е пристигало навреме.
Виж целия пост
# 519
От 18.3 вчера дойде.
Виж целия пост
# 520
днес взех поръчка от 19.03
две от 16.03 са пристигнали на летището и повече няма данни за тях

какво взех днес:
https://share.temu.com/cnkCeq1MLfA чудесно долнище
https://share.temu.com/SvQrbWsuEGA и https://share.temu.com/Ky7gFKmYRvA полиестер са, добри са цената си
https://share.temu.com/cMxN4qTX0fA за дъщеря ми - много я хареса
https://share.temu.com/A9FElukW5pA
https://share.temu.com/8kFaZjcMluA взех два шала, изкушавам се да купя от всички видове, много ми харесват; тези, които поръчах, бяха на по-ниска цена от сегашната
Виж целия пост
# 521
Във вторник ще ми донесат две поръчки - от 14.3 и от 20.3. От 23-ти стои със статус изпратена от 25.3 (не е летяла още Stuck Out Tongue Winking Eye ). Тук Спиди идват само във вторник и четвъртък.
Виж целия пост
# 522
Аз вчера получих 3 пратки - от 15ти,16ти и 18ти март.
Виж целия пост
# 523
Аз в понеделник очаквам от 17.03 и имам от 20.03 която със статус пристигнала на летище.
Виж целия пост
# 524
Аз снощи (все в късните часове се случва да правя поръчки 😝) поръчах прахосмукачката препоръчана от Panayotu. Беше за 10лв. Отдавна искам такава, за да почиствам колата. Гледах ги в Лидл, но ми се свидеха да дам над 30лв, а и отзивите бяха противоречиви.
Поръчах разни шноли за коса, държачи за моп (за закачване на стената) и детето си хареса панталон тип "чарлстон", блуза с широки ръкави и цял бански. Дано са хубави.
Досега не съм имала миризливи продукти.
Пратката трябва да пристигне между 9 и 19 април.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия