Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 535
  • 738
# 330
И аз чакам да се чуе, че Буче напуска, но честно, не го вярвам.
Трябва да има СейФер в следващите поне няколко серии, иначе няма какво да задържи хората да гледат. За следващата вече има някаква яснота, дано в 60-та и 61-ва има още повече сцени с двамата.
Има пак много народ на снимачната днес, поне 3 профила засякох в Х, че са там. АфРам коментират към момента, но няма снимки. Големи сладури били нашите 🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 331
Започват големите спойлери и снимки зад кадър 😁😁😁
Виж целия пост
# 332
Още няма кой знае какви снимки, но това е обощението за АфРам дотук Heart Eyes
https://twitter.com/Miyythee/status/1759900413111783465?t=KvV_YY … aEasK3tIaEFw&s=19

И дългата версия на рекламата на Афра
https://twitter.com/Miyythee/status/1759901631892627915?t=t4QZ9W … mRZ5kZCWC1Bg&s=19
Виж целия пост
# 333
❤❤❤
Виж целия пост
# 334
Дори чакаме фраг днес

Последния пост е от Мелих
Виж целия пост
# 335
Ето такъв ПР искаме Heart Eyes
Виж целия пост
# 336
🧿❤🧿❤🧿
Виж целия пост
# 337
Виж целия пост
# 338
Да не са им уроки Heart Eyes

Виж целия пост
# 339
Нови са 🤍 Момичето писа, че Мерт миришел много хубаво!

Виж целия пост
# 340
Айде на фрага

https://twitter.com/yalicapkinidizi/status/1759957330941051088
Виж целия пост
# 341
Eeee колко бързо снимаха днеска 😁

Сега пак ли ще има паралел с този пистолет този път заради Пипи..
Виж целия пост
# 342
Сега Кязъм ще си шантажира Сейран,Ферит ще лапне въдицата с тая Невра и ще забрави пак за Сейран
Виж целия пост
# 343
59/2

Виж целия пост
# 344
Pelin gitti , Nevra geldi….
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия