Фетална морфология и АГ

  • 8 005
  • 20
# 15
Здравейте, може ли да споделите дали при морфологията, която се прави между 11 и 13та седмица, са познали пола на бебето при вас?
Виж целия пост
# 16
При мен, да, и двата пъти.
Виж целия пост
# 17
Здравейте, къде се гледат референтни стойности при ранна ФМ?
Виж целия пост
# 18
Здравейте, а бихте ли споделили кои лечебни заведения правят фетална морфология и минава по здравна каса? Гинеколожката ме изпрати в Щерев, но там всичко е платено.
Виж целия пост
# 19
Аз не мога да бъда полезна- но мога да кажа, че в Надежда също се плащат. Моите фетални при две бременности бяха през 2021 и 2022. Всичко се плащаше, здравната каса не поемаше нищо. Дано сега има промяна и вече се поемат от касата, но дори и да не се поемат, направете всичко възможно да минете поне първата и втората.
Виж целия пост
# 20
Здравейте, а бихте ли споделили кои лечебни заведения правят фетална морфология и минава по здравна каса? Гинеколожката ме изпрати в Щерев, но там всичко е платено.
Този коментар е на предишната страница, минала е година, но е възможно все още да е такова положението:
Вече се поема от касата ФМ, но няма специалисти, които правят ФМ по каса. Проверила съм.

Важни са феталните, направете ги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия