Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 287 503
  • 1 411
# 1 380
Вероятно "зелените" са си сини, щом имаме синя лодка. Wink
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 381
Аааа….сакън , не може без сини ! На мен те са ми традиционно любимци !
Виж целия пост
# 1 382
Да, моя е грешката. Предадох както ми беше казано и насоката беше, че зелените са на резиденция. Но май наистина зелените са сините 😝
Виж целия пост
# 1 383
Щом "сини" са първи на резиденция, можем да предположим, че именно те ще се разпаднат след няколко седмици Grinning
Инак аз до последно се надявах като за 6-ти сезон да се сетят и да направят 6 отбора по 6 човека, но уви, пак ще гледаме същия формат с 3 отбора
Виж целия пост
# 1 384
Аз до колкото разбрах в началото са били 5 племена. Едното племе е отпаднало изцяло от игрите след загуба
Виж целия пост
# 1 385
Ето малко снимки:
1. Тук се виждат въжета в 5 цвята (син, зелен, жълт, червен и бял), има и зелени варели, така че първоначалното инфо, че зелени са първи в резиденция може да се окаже вярно


2. Май името на едното племе е вече ясно: "Горди" (Снимката е от ФБ, тоя юнак който се е снимал тук: не го познавам Grinning)?


3. Мизерията на арената е пълна:
Скрит текст:









Edit: Бисер Русимов (един от тримата спечелили кастиг битка от с5) може би е отпаднал рано-рано, На 19-ти е постнал, че влиза в ИВ, а след това преди 3 дни пак е започнал с постовете (в някаква страница за салса танци). Разбира се не е изключено някой друг да пуска тези постове вместо него.

Аз до колкото разбрах в началото са били 5 племена. Едното племе е отпаднало изцяло от игрите след загуба
Значи да почваме да гадаем кои ще са 4-те локации: резиденция, стопанство и ...? (там в района реки няма, може едните да са до блатото, а другите на плажа?)
Виж целия пост
# 1 386

Значи да почваме да гадаем кои ще са 4-те локации: резиденция, стопанство и ...? (там в района реки няма, може едните да са до блатото, а другите на плажа?)

Камен бряг е близо. До Болата също имаше блато, но мисля че е защитена територия заради птиците, иначе щеше да изглежда добре на камера.
Виж целия пост
# 1 387
Навсякъде виждам само Жълто, Синьо и Зелено, само не казвайте, че точно червените са изгърмели толкова рано:



А на това съоръжение (с варели и трамплини) смело бих заложил, че някой ще се пребие:
Виж целия пост
# 1 388
Леле, вярно! За кого ще съм тогава, ако няма червени?! 😳
Виж целия пост
# 1 389
Не знаем от кой ден е битката, възможно е да са спечелили битка за имунитет...
Виж целия пост
# 1 390
За мен важното е, че поне в наалото се очертава да видим нещо по-различно от гледна точка на формат, а не до болка втръсналото разделение на : Жълти (готини, но не толкова умни), Червени (силни физически, но лабилни психически) и Сини (the underdog freaks и любимци на всички, разбира се с 1 изключение). Аз цяла година палих свещи да има повече отбори и като цяло съм доволен от последните разкрития.

Не знаем от кой ден е битката, възможно е да са спечелили битка за имунитет...
Снимките са от различни дни: някои са от преди седмица, за други фотографите твърдят че са от днес и вчера.
На всички снимки трасетата са винаги за три отбора, досега не съм видял някъде да има дори и намек за постановка подходяща за 4 отделни отбора, пък знам ли. Мен лично би ме изкефило да видя как 4-5 (та дори повече) отбора да се бутат на някое подобно тясно трасе Joy
Виж целия пост
# 1 391
Навсякъде виждам само Жълто, Синьо и Зелено, само не казвайте, че точно червените са изгърмели толкова рано:
А на това съоръжение (с варели и трамплини) смело бих заложил, че някой ще се пребие:

единият трамплин ми се вижда червен
Виж целия пост
# 1 392
единият трамплин ми се вижда червен
Това би трябвало да е от една от най-първите битки (защото от друг ъгъл същото съоръжение го има на друга снимка от преди 10-11 дена) и трамплините нямат цветове. Ето от друг ъгъл:

А пък самите люлки (едната е червена) едва ли ще си играят да ги пребоядисват: за разглобяване и сглобяване са нужни два дена.
Ето тук една друга снимка(постната също днес), където пък са само два брояча: един зелен и един син:
Виж целия пост
# 1 393
Аз пък ще ви представя още две предположения - една учителка по балет от София и една гримьорка от Велико Търново. 🙂

Габриела Димитрова:
Скрит текст:
Ето я gabbriela_d.


Дариа Тимчева:
Скрит текст:


Имах и една фитнес мама на три момичета, но тя, ако е участвала, много бързо е отпаднала.
Виж целия пост
# 1 394
Възможно ли е да има отбор Непобедими? Мисля, че това пише на един плакат в поста с многото снимки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия