Имам си радост голяма, през АВГУСТ ще ставам мама

  • 12 914
  • 288
# 270
Здравейте и от мен!
bruno, за обезкосмяването - аз също ходя само на кола, и когато разбрах за бебо един от първите ми въпроси към моя лекар беше дали има причина да не ходя. Той ме увери, че мога спокойно да продължавам . Всеки месец си правя кола и за щастие всичко е наред. Но ако нещо те притеснява по-добре не ходи.
Виж целия пост
# 271
Бруно, споко, можеш да си ходиш на кола стига да не те боли.Миналата бременност толкова не ме болеше, че имах чувството, че правят процедурата на друг не на мен.Сега малко ме боля последния път, но трай бабо за хубост.Не мога да си представя бръснача грам, кожата ми е много тънка и ставам на рани а и от години ходя само на кола.В петък питах лекаря дали мога да си направя фото или лазерна епилация- каза ми че няма никакъв проблем щом съм минала 12 седмица.Няма нищо забранено, това са глупости!Щом не те боли, действай
Виж целия пост
# 272
Мен от колата ме боли затова не ходя.Пробвах се с бръснача ,но голям зор видях-като не си виждам......и така се запъхтях все едно съм копала Mr. Green
Виж целия пост
# 273
Привет коремчета!  Hug

Niya_Petrova, аз съм от Варна и ми вземат по 20 лева на преглед с видеозон.

Гита Ог, стискам палци , Констанца да се оправя бързо!  newsm17

_MEGI_, и мен от колата много ме боли...за краката и мишниците си карам с епилатора, но за интимните части  #Crazy cry

Ее, на мен най-сетне днес ми свършиха очните...кеф неописуем  nuts newsm35  Stuck Out Tongue Winking Eye Утре ще давам кръв и урина за изследванията и във вторник или сряда заминаваме за Балкана пак. Хем ми е мъчно, че няма да ви чета няколко дни, хем го чакам с нетърпение Simple Smile Има доста работа там, но тя е приятна, нали си е за нас  cow

На тези, които очакват да видя пола на бебчо им пожелавам това да стане най-скоро  Hug  Kissing Heart

Лек ден от мен   Nature Sun With Face cheers
Виж целия пост
# 274
Аз само няколко пъти съм си правила кола маска на краката, но предпочитам за тази цел епилатора. А за подмишниците и интимната част си ползва бръснача. Пробвал съм с епилатор, но много ме боли. Cry #Crazy
Вие имахте ли проблеми в изследванията? Аз съм се притеснила дали всичко ще е ок ooooh!. Утре трябва са готови, но в лабораторта ми казаха най-сигурно във вторник, защото утре ще се прави австралийския...... все му забравям името. Дали ако утре се обадя към 14ч. ще са готови ThinkingPraynig всичко да е ок. Обещавам да пиша какво е станало. Вие притесявахте ли се или аз съм   Crazy
П.С. Нещо сме малко мълчаливи тия два дни Simple Smile
Чао от мен за сега. После пак ще пиша.
Виж целия пост
# 275
biser4enceto, и аз съм на 19.03 при Томова, може да се засечем там, моят час е 15.20 ч., а тив колко часа ще ходиш?

За колата маска, сега си ходя и предната бременност, последния ден преди да родя отидох, зада не ме бръснат в болницата  Naughty, нищо ми нямаше нито на мен, нито на бебо.

konstans, това че лазера не е опасен много ме зарадва, но все пак ще попитам и моя доктор, защото си мислех, че е опасно и затова спрях щом забременях, а от всички начини за обезкосмяване, определено предпочитам този.
Виж целия пост
# 276
Здрасти-пасти! Това сигурно е от последните писания в старата темичка. Колкото и да се свиква със системата на заключване се свиква и със заглавието на темата и нямак си тъжно е така, новата седи готова и чака да заключат старата. Сантименти   bouquet
Като стана дума за космите, аз също се ползвам от услугите на епилатора си за крака, подмишници и ръце, но за т. нар "Триъгълик" леле майко..... ходила съм на кола, но ми се стори толкова мазохистично, че се заканих скоро да инвестирам в лазерната епилация. МНого добра новина е, че може още от сега да се заема с бебе в тумбака, все пак сезонът е от най-подходящите за подобни процедури.
Няма измъкване от болката май, ама трай бабо за...
хайде  и гриът да се маха вече, че се измъчихме тази зима!
Да си галите тумбаците и все хубави неща да са ви в главите
Усмивки от мен
Виж целия пост
# 277
Благодаря за отговорите. Аз утре съм на преглед да видим бебока как е, че с тая контрахираща матка много се притеснявам. Надявам се да разбера нещо и за пола, но в Шейново ехографите не са последна мода, така че едва ли ще се види нещо. Все пак ще пиша за резултата.
Виж целия пост
# 278
Добър вечер!
Космарлаците обсъждате, а Mr. Green? Аз действам смело навсякъде с бръснача. Кола маска не мога да изтърпя, по-добре жива да ме дерат! А иначе с първата бременност сама се обработвах, почти на сляпо, че от тумбака нищо не виждах - опипом. Почнаха ме контракциите през нощта и аз - спокойна - първо ще се къпя. Чакам бойлера да се сгрее, после най-спокойно се плацикам половин час и се бръсна навсякъде, нищо, че преди два дена я бях свършила тая работа. А мъжа подскача от крак на крак пред врата и вика "Айде бе, ще го изтръскаш на мозайката!" Joy
Взехте ли прошка днес от мъжете? Да не пропуснете свекървите, ей, че няма да го преживеят Twisted Evil!
Виж целия пост
# 279
аа, какво видях сега  Shocked на корема под пъпа ми е излязло нещо като мъх под форвата на черта  #Crazy това ли е "линията на бременността" аз мислех, че самата кожа потъмнява. и какви са тия космаци на корема миу дали ще се махнат после  Rolling Eyes
и аз чакам бойлепа да се къпя  Laughing
Виж целия пост
# 280
herelina и аз мислех че кожата потъмнява.Колкото до космите-ужас целия ми корем се окосми и стават все по черни. #2gunfire
Виж целия пост
# 281
Мимичета , да не вземете да ги махате тези косми- те падат сами след раждането, а махнете ли ги веднъж няма спасение после цял живот.Иначе линията на бременността е потъмняване на кожата, споко и това ще стане, макар че аз нямах нито косми, а линията едвам се забелязваше.
Виж целия пост
# 282
Добро утроооо!!!

Май днес съм в добро настроение  newsm68 . Направо да не повярваш  Whistling
Виж целия пост
# 283
Привет, момичета,
аз също днеска съм в добро настроение, след малко излизам с дечко на разходка.После имам страшно много работа и направо не знам как ще смогна.Детето има рожден ден в четвъртък и трябва да ходя до клубчето, където ще празнуваме да избера меню и тортата, а хич не ми се занимава, после до офиса , а бе цял ден ще ми отиде с глупости....
Виж целия пост
# 284
Здравейте на всички мами!
От тази работа нямам никакво време да се включа, но ето че успях!

Bicer4entceto
-що се отнася за цистита не се притеснявай, при някои бременни жени се появява, а и не само това но и множество възпаления на пикочо-половата система. Лично на мен на последния преглед, лекарката ми нещо се притесняваше за изследванията ми за урина и затова ми изписа Neorenal. В момента го пия-на растителна основа е, помага за много неща, абсолютно безобиден е.
Konstantsa-честито за пола на бебето LaughingТова е чудесно, наистина!
Bruno-Що се отнася до обезкосмяването аз се справям с епилатор и никакви проблеми. А и да ви кажа, откакто съм бременна, почти нямам косми, толкова бавно растат, това никога не се е случвало Laughing

До скоро и приятен ден!  bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия