Re: ЯНУАРИ вече мина - торта ядох аз за трима и съм вече на ГОДИНА!!!

  • 10 209
  • 297
# 60
mom_an ти май си единствената ни бремелинка в Януарките. Как се чувстваш с тумбаче и тичаща след малко едногодишно диване  Crazy ?

Да знаеш, много си смела   bouquet
Виж целия пост
# 61
Сложих супата и се отбивам да ви кажа, че ми остават само две седмици свобода и грижи по Алекс! След това го повелявам на грижите на свеки ... а как ми се свива сърцето, не мога да ви опиша! Cry Cry Cry

Деси - имаме още една бременилка - Sonja, но нещо не се е вясвала скоро!
И, двете наистина са много смели!

БонТони - честити ходещи крачета! Няма нужда да пиша, нищо повече - ти си знаеш!

Бодливата - много ми хареса идеята да обединиш двата празника!

Илиндичка - прати малко сняг и на към нас! Моляяяяяя....  Praynig

ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАЙЧЕТА! Хубаво е да има нови попълнения! Дано ви  е приятно тук!
Виж целия пост
# 62

И аз много се възхищавам на смелостта на mom_an   bouquet

Eдно силно виртуално  Hug за Лисана и Дарис - бързо да се прибират в къщи,че нещо много им дойде напоследък.
Вяра много целува особено ако ме е нямало и се върна,лепва се за мен и почва да ме мляска Grinning Иначе по книжките де що е котка и други сладки животинчета всичко се целува.
А сме много наблюдателни да ви кажа.Ето накратко една случка от вчера: Имаме си любим герой д-р Га от една приказка и баба и постоянно и разказава по книгата и непрекъснато "грачат двете" Joy И Вяра много добре знае как изглежда "Га".И в една друга книжка с много картинки гледа си тя и бре тва дете вика "га га га",а баба и "тука няма га,бабо" обаче Вяра си продължава и така няколко дни все на тая страница си грачи.И нещеш ли вчера майка ми забелязала че на тая страница има едно съвсем миниатюрно гарванче кацнало някъде си в далечината hahaha и го нарекоха малкото "Га" и всичко се изясни Grinning Уж кратко,ама май стана много дълго,простете ooooh!
Вивка,много ти е забавно синчето пу-пу,сладур.А щом се е научил и да се жалва........ Crazy Joy

Прави ми впечатление ,че обича особенно да лапа метални неща-ключове, дори кляка да ближе бравичката на нощното шкафче #CrazyЧудя се-защо? newsm78Някой има ли нормално обяснение?
А като остане време ще ви разкажа за една мусака,пет пръсчета и две голяяяяями петна! ooooh!
Ми аз нямам нормално обяснения,но ми стана много смешно hahaha Joy Grinning Crazy Не съм забелязала Вяра да има предпочитания да лапа нещо,по-скоро не подбира Close
Хайде разказвай за мусаката и петте пръстчета,че ни запали любопитството сега аааааааа....... Mr. Green
И Неда,браво за лентичката,а за кураж винаги можеш да разчиташ на всички тук Peace

Ние тази нощ пак не спахме,както Виличка казва,матяне мрънкане и так до сутринта Tired Поразходихме се преди обяд навън с колелото,седя до един момент и реши че и омръзна и нито искаше да ходи ни да се гуши и само мрънкане ooooh! Сега заспа и май и аз ще се присъединя към нея Embarassed,днес не съм на работа и се кефя много.

Редактирах си поста,че се повтарям с Лика.То докато публикувам и ми изчезне нета няколко пъти и хоп изпреварили
ме Mr. Green

Лика,бъди сигурна че работата ще ти се отрази много добре и както преди казвах,ще се наслаждавате с Алекс един на друг още по пълноценно.Само свеки да е послушна Praynig Peace
Виж целия пост
# 63

Gerylyn, понеже попита за Лисана и Дарис да споделя(предполагам, че  няма да има нищо напротив)  приели са ги  в болница -при тях върлува някакъв стомашен вирус , който засяга предимно  децата!Стискам палци скоро да се появи  с добри новини! Praynig

 Sad днес само кофти новини за хубави хора получавам  Cry



Виж целия пост
# 64

Gerylyn, понеже попита за Лисана и Дарис да споделя(предполагам, че  няма да има нищо напротив)  приели са ги  в болница -при тях върлува някакъв стомашен вирус , който засяга предимно  децата!Стискам палци скоро да се появи  с добри новини! Praynig

 Sad днес само кофти новини за хубави хора получавам  Cry


ЛЕ-ЛЕ ... ама пак ли! Аз, чак сега прочетох! Миличките, дано бързо се оправят, че напоследък много често взеха да навестяват болниците! Надявам се да отшуми всичко и да забравят за всичките проблеми!


Виж целия пост
# 65
BON_TONI , браво на твоето смело момче!

Обаче нашия дребосък не се задоволява само с една наша целувка и започва да ни доближава главите да се целунем отново  kiss... и отново  kiss...и отново kiss... и така доста пъти Mr. Green
hahaha

Gushanka, аз вече предимно на заметя го преоблличам. Много шава и не мога да се боря и с него и правя каквото трябва да правя. На земята е малко по-спокоен, като му дам някаква играчка. Обикновенно имам цели две минути на разположение. Разбира се пак мърда много с крака, но поне лежи на гръб.

Neda, сигурно му харесва текстурата, за това го ближе.  Grinning

БОДЛИВКА, леко обезметаляване! Няма ли край твоето ходене по докторите? Нали ти беше поставена от мен задача никакви болежки повече?!  Party

А за омръзване - не знам. Аз примерно си мисля, че е по-скоро защото вече сме влезнали в някакъв коловоз и си върви деня сравнително еднотипно. Съответно и няма какво да се пише. А понякоа и не остава време.

Vili4ka, Борил и той е много не спокоен нощем тези дни. И ние ви правим компания, да знаеш. Зъби ли са, от настинката ли е - незнам.

lika, не си трови от сега деня с тъжни мисли. Изкарайте си чудесни 2 седмици. После виж как ще тръгне, не се знае. Може пък добре да се отрази на Алекс разнообразието на друг човек. На Борил не изглеждаше хич да му липсвам, когато нашите се занимаваха с него. Е, малко повечко ми се радваше, като ме видеше. А и ти ако имаш много работа ще се разсейваш с нея и няма да имаш време да тъгуваш...може би само сутрин, като си взимаш чао... spoko

Борил от сряда държи 38.2-38.5. Вчера и днес 38.8-38.9. До 39 казват само парацетамол да давам. Аз гледам да му давам само вечер парацетамола. През деня, като ми е под око, оставям тялото му да се бори, както то си знае. Давам киви, мандарина допълнително над плодовете, които обикновенно давам. Дано се пребори моя човек още днес.

И Дарис да се оправя бързо, че вече много им дойде с майка му.  ooooh!
Виж целия пост
# 66
Момичетааааа диди има оше 2 зъба  tooth tooth toothстанаха8 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 smile3521 smile3533 smile3533
За лапането много кофти и ние наи много обичаме ключове и джиесеми.Много обича да целува и то отдавна -най много брат си като иде при него и почне да му вика галено оу оу оууу и го олигави желия по лицето от целувки hahaha JoyТой горкия после се трие по 1 час Joy.Обожава като се види на огледалото в коридора да се целува себе си Joy Joy Mr. Green.Спиме обаче с 1 мече дето  не  могат да си поделят двамата smile3555 smile3555при което аз направооооооооо bash bash smile3512Нямаше данни за зъбки но ставаме рано smile3511 smile3511 smile3515в 7.30 smile3506
Виж целия пост
# 67
Ами [Desi], какво да ти кажа: като ти опре ножа до кокала, справяш се. Нямаме баби (не знам дали и на вас съм се оплакала по този въпрос) - далеч са и работят, тати е по цял ден на работа, а тя е такава, че дава и нощни дежурства по 2-3 пъти месечно, Стефан си иска своето, а на всичко отгоре и работя от вкъщи (работата ми е свързана с И-нет). Обаче се справям. По принцип мааалко подранихме с тази втора бременност, в смисъл, че трябваше по план да забременявам сега лятото, а аз ще раждам тогава, ама да са ми живи и здрави децата, само за това се моля.
Дес, не остава нищо скрито-покрито от децата! И аз съм забелязала, че доста често Стефан вижда неща, които аз на пръв поглед не съм забелязала, а него го впечатляват.
За лапането на разни неща - и аз мислех да ви питам по този въпрос - нормално ли е на година все още да изучава предметите, лапайки ги?  newsm78 Направо в чудо сме се видели с татко му - каквото види - бам в устата. Страх ме е да не хване някви бактерии гадни... Металните неща и на нас са ни "вкусни", но аз си спомням, че и на мен ми харесваше металическия вкус, като бях малка.
И накрая - и ние тука от 2 нощи спим малко неспокойно, че на Стефан му никне зъб долу, явно това е причината и вече втора нощ го вземам при нас. Обаче сега следобедния сън си го спи отдавна вече и не е мръднал. А и като е буден, не дава признаци да го боли. Явно само нощем се "активира"  newsm78
Виж целия пост
# 68
Здравей те.
BON_TONI,честити крачета Simple Smile
mom_an -добре дошла при нас welcome
Виж целия пост
# 69
Момичета, много са сладки албумчетата! Страхотни бебочковци! Харесах си няколко снахи!  Mr. Green  Имам един малко неграмотен въпрос: искам и аз, ако позволите, да кача 1-2 снимки от Р.Д. в албумчето "Януари 2007", ама не знам как... Embarassed Ако искате, кажете как на лични, да не спамваме темата. Дано да няма проблем с моето желание, мерси в адванс! Hug
Виж целия пост
# 70
Lika, не се тревожи! Знам, че ти е мъчно и няма как да не ти е, но щом си преценила, че си заслужава, ние сме с теб и те подкрепяме!  Hug

Орхидейка, ха честити ви зъбки!   bouquet

7of9, и аз незнам на какво се дължи това (явно си правят наистина компания нашите малчовци  Joy ), но да ти кажа вече взех да свиквам с военната обстановка нощем  Crazy

Деска, ама и вие ли сте в компанията с неспящите  ooooh! Е, добре дошли и марш от тук - да спинкате повече занапред  Mr. Green

Виж целия пост
# 71
Лелеее, момичета, колко сте изписали! Не мога да ви прочета с компанията до мен! Затова карах по диагонал. Confused

За обличането - все още на поставката, която се огъва горката и не знам колко ще издържи. Болбата е безмилостно жестока! Но където и да го сложа, ще е все така!
Кошарата ни отдавна е с приспособления, пригодени от таткото. ОТкакто излезе на моето легло и оттам до пода с главата напред... Сега като се изправи му се вижда само върха на главицата (от страничните стени). Ще излезе, ама друг път!  Joy. Там е единствено място, в което зная, че мърдане няма.
Спането-заспива винаги сам и наобед (гарнирано с маааалко жални сълзи) и вечер (за секунди). Нощем се буди 2 пъти.
Нови номера - фен на прахосмукачката.  GrinningОтива в килера да си я търси, заляга отгоре й и я разучава. Друса дупето на песни, които му харесат. Имаме плакат с кучета (баткото ни беше лепил стикери) и отива да ги милва-"куте" (куче). Дай казва само ако иска нещо за ядене.

Лисана и Дарис, скоро да са сред нас отново, че ни липсват! Който ги чува, да предава поздрави!

ДОБРЕ ДОШЛИ на новите майчета и дечицата им!  Wink
 
Ще се опитам после да ви дочета и да бъда по обстоятелствена!
Виж целия пост
# 72
mom_an,не се тревожи и Самуил не говори много Grinning!Предпочита да се смее на всички и да се закача,така общува засега! Grinning
Определено обича всички възможни ключове,да.Все още е нормално да опознават и с устичка! Wink
За Лисана Hug!
Лика,това е крачка напред,да не се повтарям! Simple Smile
Бодливка,аз пък с нетърпение чакам свекърва си Laughing,тя обожава да глади,да готви и пере, не е от приказливите,чудничка! Party.Успех при манипулацията!  Simple Smile
Герилин,хайде после ще споделяме как са минали прощапулниците,ние също ще го спретнем в неделя! Party
Бон Тони,честито,радвам се,че си така щастлива! Grinning
Обличаме се предимно прави,също така слагам и памперс,втори вариант-върху спалнята! Simple Smile
В момента той просто вилнее... ooooh!

Виж целия пост
# 73
Ей, приятелки, къде се губите всички? Дано да спинкате и за това да ви няма тук  Mr. Green

Ние пак бесняхме през нощта  Crazy Вече съм в режим "автопилот" и ходя из апартамента като зомби  Mr. Green Но нама как Rolling Eyes

Весел ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 74
Ох, Вили, кога ще спрат и ваште мъки с неспането?! ConfusedМного ми е мъчно. Дано да е скоро!

Neda, за металните неща- освен особения вкус, те все пак са винаги студени. А това е за предпочитане, когато в устичката ти напъват нови зъбки, нали. Мисля, че няма нищо обезспокоително. Само да не не стиска твърде силно ,де. Wink

Дес, за гарванчето много ме изкефи Mr. Green. Наблюдателни са много дечицата и впечатлителни. И аз все се изненадвам от подобни прояви. А Вяра отдавна се изявява с разнообразни приказки. Тя май е от най- напредналите в това отношение. Heart Eyes Hug

Орхидейка, честити нови зъбчета! Да гризка с кеф малката Дидка- Питка! Hug

mom an, добре дошла! Много се зарадвах на втората ти лентичка. Само така! И аз много бих искала още едно бебче,  но татито нещо се дъпа. А и трябва да почакам да минат 2 години от раждането... А това, че  работиш и самичка се справяш (без баби) е възхитително. Браво ,мила! Писа ли ти някой как да качиш снимки?

ilindi4ka, твойта свеки изглежда супер.Браво на нея! Дай Боже всекиму! Party

Бодливка, успех ти пожелавам и аз с предстоящата манипулация! И не се тревожи толкова за свеки! С подходящия инструктаж... Wink

Мацки, за Лисанка и Дарис много ми е мъчно. Предайте поздрави(който има връзка) и да се оправят по-скоро!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия